USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Опозиція формує свій уряд

16 Лютого 2014 14:53
Опозиція сформує свій уряд, і це спільне рішення всіх опозиційних лідерів та екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це під час Народного Віче на Майдані у Києві заявив лідер фракції ВО Батьківщина Арсеній Яценюк, - повідомляє «Українська правда».

Говорячи про посаду прем'єр-міністра, запропоновану президентом Віктором Януковичем, Яценюк заявив: "Я не купуюся на посаду, пане президент. Купуйте своїх приспішників".

Разом з тим Яценюк додав: опозиція сформує свій уряд.

"І це спільне рішення всіх опозиційних лідерів та екс-прем'єра Юлії Тимошенко", - додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
тільки ЗА Показати IP 16 Лютого 2014 15:03
Дуже добра ідея. Хай формують ... в своїй країні.
демократ Показати IP 16 Лютого 2014 16:11
Своя країна перестала бути з 2004-го, коли америкоси-п*ндоси всунули своє "рило" у справи України і досі тут "хрюкають"!!!
хм Показати IP 16 Лютого 2014 16:51
Батьківщина яйценюха Ізраіль,жити він буде в США ,а тут він на заробітках,сестра вже в Америці і він підіб"е бабок і туди шмигне,на Україну їм всім начхати.Тількі страждаєм від цих баксолюбів всі ми і так буде ,покі будемо вірити цім ********.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 17:05
Нащо ці байки про опозиційний уряд, коли є тіньовий уряд опозиції на чолі з Сергієм Соболєвим. Цьому "уряду" разом з радою Майдану якраз вчасно розблокувати всі вулиці в Києві та інших містах України для повного виконання Закону "Про амністію" та звільнення обманутих активістів від кримінальної відповідальності.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 16 Лютого 2014 17:24
давно пора !!!!!!! а бандовладу - на смітник історії !!!!!!!
кролік Показати IP 16 Лютого 2014 17:55
Ющенко Так! Так! Так-ТакТак!. Ющенко -наш президент, а Злодюля-прем"єр
Гость Показати IP 17 Лютого 2014 09:14
таке враження, що за компами сидять одні донецькі і луганські, а не волинські. А скоріше всього полішуки.Ця нація вся продана регіоналам. Повилазило з болота і гонять чортівню. Вам добре з ригоналами ідуть, спішіть голосуйте ще за них. Ці на ліки підстрибнули аж на 40 грн. жийте на цю мізерню зарплату і пенсію.Думаю не всі ви там бізнесменами і спекулянти. Валіть в Росею там вас виглядають,як дідкуня з цього світу. Привикли бути рабами ідодатком до Росії меншими братами.
Українець до Гость Показати IP 17 Лютого 2014 11:25
Вчи українську д*біл