USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

В Україні опалення та гаряча вода не дорожчатимуть до кінця зими, – Шмигаль

9 Лютого 2021 12:50
Уряд досяг угоди з місцевою владою про те, що тарифи на тепло і гарячу воду не будуть підвищуватися в цьому опалювальному сезоні.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram, передає УНІАН.

«Тарифи на тепло і гарячу воду не будуть підвищуватися в цьому опалювальному сезоні. Щойно офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один з 8 кроків нашої команди щодо розв’язання тарифного питання», – написав прем’єр.

Як повідомлялося, з 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло та електроенергію. Також у січні ціна на газ як товар сягала майже 11 гривень за кубометр. Крім того, в 1,6 раза зросли тарифи на його транспортування в будинки громадян.

З початку січня в низці регіонів України пройшли акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.

Президент Володимир Зеленський доручив провести аудит тарифів на газ та опалення у всіх областях України та роз’яснення на місцях щодо їх підвищення.

Наприкінці січня Шмигаль заявив, що буде підписаний меморандум між місцевими органами влади та Урядом, згідно з яким до кінця нинішнього опалювального сезону не буде допущено зростання тарифів на тепло і гарячу воду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
брехло Показати IP 9 Лютого 2021 13:13
уже подорожало...
ще й яке брехло до брехло Показати IP 9 Лютого 2021 14:03
а мало все дешевшати ... як нас на**а*и...
лучанка Показати IP 9 Лютого 2021 13:36
а куди ще більше дорожчати?1900 грн опалення за однокімнатну квартиру.
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 13:48
Куди ж дорожчати? 51 гривня за метр в січні** Пенсія 2200 опалення 3000 куди далі????
Ігор луцький до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 16:30
В нас осбб,будинок з тепловим лічильником,за метер кв. заплатимо по 32грн. +оформив субсидію,бо до Європи і московії на заробітки не їздив.
лучанка до Ігор луцький Показати IP 9 Лютого 2021 17:20
а якщо оформити субсидію не можна, так як проживаю одна і витрати на себе не великі ,з.п. 6000 грн , з них 2500 грн комуналка, але якби я отримувала 4000 грн, мені б виходила субсидія.
Ігор луцький до лучанка Показати IP 9 Лютого 2021 17:52
Ви мені напишіть згідно якого закона,постанови,який пункт..де вказано,що людина ,яка отримує мінімалку,не має права на субсидію!
Сергій Показати IP 9 Лютого 2021 13:53
Потрібно всім масово перестати платити за те здирницьке тепло, щоб всім масово дозволили відключатись від монополіста. А далі, або автономне, або керамічні електричні батареї, економія буде суттєва.
Як каже Монтян Показати IP 9 Лютого 2021 15:33
Не платити за те, що можуть відключити! А потім хай в суді обгрунтують тарифи.
Монтян фарш до Як каже Монтян Показати IP 9 Лютого 2021 15:40
Або протест, або мовчати в тряпочку.