USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Звернення керівника міліції до волинян та безпосередньо до Ігоря Гузя

28 Лютого 2014 13:22
Керівник волинської міліції Михайло Руденко схвильований тим, що на початку формування нової незалежної і демократичної держави, особисті амбіції окремих політиків сіють зерна ненависті, ворожнечі в серцях і головах молодого покоління.

«Коли на початку розбудови держави українець з українцем з’ясовуватиме стосунки, то у нас нічого не вийде», - переконаний правоохоронець

Також Михайло Руденко в особистому зверненні до громадян запевняє, що він, як виконувач обов’язків начальника обласної волинської міліції, робить усе можливе для того, аби стабілізувати ситуацію, що утворилася у регіоні.

«Я повинен вам заявити про те, що міліція на сьогоднішній день при підтримці легітимної влади, зокрема обласної ради, а також громадських формувань, готова працювати над покращенням криміногенної ситуації в області», - продовжує міліціонер.

При цьому він звернувся до працівників правоохоронних органів із проханням не замовчувати випадки з приводу будь-якого вчинення стосовно них злочинних дій:

«Усі ваші звернення розглянуть належним чином. Їх внесуть в Реєстр досудових розслідувань і буде розпочато слідство, у рамках якого ми розслідуємо ті обставини, згідно з якими вам були заподіяні ті чи інші злочинні посягання», - каже Михайло Руденко.

Поміж іншим, правоохоронець пригадав і про вчорашній брифінг з журналістами, під час якого на особистій сторінці депутата обласної ради Ігоря Гузя з’явились коментарі, де він відверто називав нового керівника міліції «скотиною» і «покидьком»:

«Звертаюсь до Вас, шановний Ігоре Володимировичу! Я уже звик до подібних витівок з вашого боку. Але, знаєте, коли вчора ввечері подзвонив мій 18-річний син і сказав: «Тату, невже людина, яка називає тебе такими словами, набагато більше досягла в своєму житті, що може собі таке дозволити? У нашій країні такого не повинно бути», мені стало неприємно. І страшно, Ігорю Володимировичу, не за вас. Мені стало страшно за те, що на початку побудови нашої незалежної і демократичної держави, особисті амбіції сіють зерна ненависті, ворожнечі в серцях і головах молодого покоління», - зауважив правоохоронець.

Також він наголосив, що якщо новообраний заступник голови облради Ігор Гузь, має до нього певні претензії, тоді Михайло Руденко очікує від новоствореного посадовця запрошення на теледебати на будь-якому і з телеканалів:

«Або ж чекатиму виклику на татамі чи на ринг. Там Ви матимете можливість продемонструвати власну довершеність і перевагу. Якщо Ви це доведете – я особисто схилю перед Вами голову і поїду з цієї області. У подальшому я Вас застерігаю і прошу не робити подібних вчинків і стежити за власними висловлюваннями, оскільки Ви підбурюєте свій народ на ворожнечу між собою», - резюмував міліціонер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 107
Олег Показати IP 28 Лютого 2014 13:25
Поважаю!!!
Ігор до Олег Показати IP 28 Лютого 2014 14:30
Чесно кажучи, я ніколи не був прихильником Руденка. АЛЕ за останні три дні, після його виступів, я його поважаю, як справжнього офіцера, який дійсно має честь до міліцейського мундира. Ну а все-таки, щоб Руденко отримав ще більшу довіру у жителів Волині, як начальник СУ, я йому все-таки рекомендую зробити переатестацію слідчих, зокрема у Луцькому МВ, шляхом проведення тестування та практичних завдань. В Луцькому МВ фактично всі слідчі, в тому числі і начальник слідства та його заступники, дуже далекі від знання КПК та КК України, при поданні заяви про кримінальне правопорушення, слідчі переконують людей що ця справа "глухар", і тупо пояснюють людині як саме ця справа перейде в категорії "глухарі". Сидять ці дівахи (21 - 24 роки) - слідчі, постійно в своїх соцмережах - Контактах чи в Однокласниках, чи по мобілі трандать, при цьому не зважаючи що біля них сидять інші учасники кримінального провадження. Оце дійсна явна не повага до людей, і саме є першочерговою причиною недові людей до міліції. Задумайтесь. ОСОБИСТО, ВИ ЯК ОФІЦЕР В ЦІЙ СИТУАЦІЇ У МІСТІ ЛУЦЬКУ - МОЛОДЕЦЬ.
Валерій Станіславови до Ігор Показати IP 28 Лютого 2014 14:59
Михайло Руденко хоть і не з Волинської області доказав своїми діями, що він справжній Волинянин і професіонал своєї роботи. Поважаю його рішення. А нащод Гузя Ігоря він є дворняга!!!!, який безпідставно ображає гідну людину. І ще одне Ігорю звертаюсь до вас, волиняни все бачуть який ви є підлою людинаю.
Ігор до Валерій Станіславови Показати IP 28 Лютого 2014 17:29
в чому ви бачите підлість?
111 до Ігор Показати IP 28 Лютого 2014 17:30
В том что он сам тоже есть следаком.
Коротко до Ігор Показати IP 28 Лютого 2014 17:42
Підтримую, дійсно слідчі фігньою займаються, а опера за них всю роботу роблять. А зарплата, в два раза різниця. Руденко Молодець.
123 до Коротко Показати IP 2 Березня 2014 10:06
Гавно він! Такеяк і ти! Самі себе тут хвалите! На майдан вийдіть до народу ! І там вам скажуть хто ви ! А в неті ви герої!
До до Олег Показати IP 28 Лютого 2014 15:06
Як він красиво "зробив" цього гузя чи гуся .
ПРАВДА до Олег Показати IP 2 Березня 2014 09:55
правий сектор скільки вам платять вдень щоб Данильчук з Гузем з людей знущались?
боря фабрикант Показати IP 28 Лютого 2014 13:26
Простите господа Полишуки=а тут он прав.!100% респект .Пригласи его на БОЙ .Твой рейтинг взорвет все мас. медиа.Даже к врагу должно быть уважуха.А не понты коммуняцкие.
Богдан Показати IP 28 Лютого 2014 13:27
респект
Ольга Показати IP 28 Лютого 2014 13:28
Цього Гузя треба гнати. Бо це майбутній янучара.
Кузь до Ольга Показати IP 28 Лютого 2014 16:44
А по правді він дійсно це такий же "Янукович", тільки з іншого боку, нічим не кращий
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 13:28
Лучани пишіть заяви на гузя, данильчука, поху і інш., їх затримають на 72 год., то хоть спокій буде на три дні.......
345 до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 13:34
Точно!
))) до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 15:06
тре по черзі. відсидів - випустили, на порозі завернули. 10 заяв вистачить на місяць спокою.
лучанка до ))) Показати IP 28 Лютого 2014 18:46
ідея супер!
БОГДАШКА до лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 15:13
Так ПОХА вже давно не мер......
так Показати IP 28 Лютого 2014 13:31
МОЛОДЕЦЬ. ТАК ТРИМАТИ!!! ЯКЩО ТАКІ ЛЮДИ ЩЕ БУДУТЬ ПРИ ВЛАДІ ТО НАМ НЕСТРАШНИЙ саша бєлий
Віталій Показати IP 28 Лютого 2014 13:32
Правильна відповідь. А Гузь і його компанія хай задумуються частіше, що не вони одні живуть в цій країні і що всі повинні поважати честь, гідність і життя інших людей.
ПС Показати IP 28 Лютого 2014 13:37
Михайло Руденко Ви МОЛОДЕЦЬ!!! Не за те діти гинули і проливали кров, щоб якийсь ГУСЬ і йому подібні ПІАРИЛИСЬ)))
сонька Показати IP 28 Лютого 2014 13:39
можна зрозуміти обох, але не варто вдаватися до радикалізму, вам не пробачать ті, хто пішов з життя на майдані. вірю, є образи, є претензії, але немає безгрішних людей. треба проснутися та втопити свій гнів у чаші поваги та любові. уже одні думали що при владі будуть вічно, так і гузь може олпинитися на смітнику історії
123 Показати IP 28 Лютого 2014 13:39
БРАВО
мешканка Луцька Показати IP 28 Лютого 2014 13:40
Дуже вірний вчинок Михайла Михайловича, поступив як справжній офіцер і чоловік.
так до мешканка Луцька Показати IP 28 Лютого 2014 14:05
так тримати! може хоч Руденко спасе волинську міліцію!!!! є ж і чесні! хоч поодинокі такі випадки! ОФІЦЕР!!!
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 13:46
Дуже правильний поступок із глибоким змістом. Побільше таких офіцерів у нашій міліції, які б ставили на місце осіб, що не заслуговують навіть на увагу.
колега Показати IP 28 Лютого 2014 13:54
Михайлович не здавайся, все слідство за тебе!!!!!!
Анонім до колега Показати IP 28 Лютого 2014 21:51
І не тільки слідство!!! Всі СПРАВЖНІ ВОЛИНЯНИ ЗА ВАС!!!!
Мешканець Луцька Показати IP 28 Лютого 2014 13:55
Поважаю, оце поставив на коліна Гузя, із такими як він (Гузь) ми державу не побудуємо!!!!
До усіх не бадужих!! Показати IP 28 Лютого 2014 13:58
Сьогодні о 18:00 Гузь буде перевіряти чи Руденко виїхав з області, приходьте усі подивимося
Руденко до До усіх не бадужих!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:02
Я нікуди не поїхав і не поїду! Так шо можеш не ходити!
Лучанин до До усіх не бадужих!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:40
Треба бу де не дивитись, а захистити нашу міліцію, в разі провокації зі сторони Данильчука, Гузя і їх Компанїї - данильчушків. Це не цирк вам зараз на вулиці, щоб на це все дивитись. Лучани та Волиняни всі на 18.00 до УМВС на захист спокій та правопорядок на наших вулицях. Надіємося, що міліція після всього цього хоча б трохи задумається про своє відношення до звичайних людей.
Слава Показати IP 28 Лютого 2014 13:58
молодець МУЖИК !!! Поважаю!!! Офіцер 100 % РЕСПЕКТ І УВАЖУХА!!!
Хвала і слава Показати IP 28 Лютого 2014 14:02
Хвала Михайлу! А Гузю ніколи не пізно копня в с*аку дати. Побачимо, що він вміє робити. В маятника є протилежний хід. Слава Україні!!! Слава Руденку!!!!!!!!!!
не байдужий!!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:03
Хто такий Гузь, щоб перевіряти чи Руденко М.М. виїхав з області? На мою думку краще перевірити Гузя на його вшивість!!!
Аня до не байдужий!!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:15
ПiДтримую!
Реаліст Показати IP 28 Лютого 2014 14:09
Респект і Уважуха!!!
Наталя Показати IP 28 Лютого 2014 14:16
Та Гузь ніби то зараз на посаді заступника голови обласної ради? І така нікчемна людина (у якої це перше місце роботи взагалі!!!) дозволяє собі ображати людину і, тим більше, посадову особу!! Гузь - хамидло, якого просто невиховали батьки в дитинстві! Я дуже поважаю батька Гузя - Володимира і сьогодні хочу йому лише поспівчувати, що має такого сина.
))) до Наталя Показати IP 28 Лютого 2014 15:07
друге. він ще був у Шиби в мерії.
Принизили Беркут Показати IP 28 Лютого 2014 14:22
Хто дозволив принизити Беркут у Луцьку? Хто тепер стане на коліна, щоб принижені хлопці поїхали наводити порядок в Крим? Може комсомольський вискочка данильчук, якого варто повісити. Ніщо так не підтверджує гнилість людини, як її бажання принижувати інших. Ті хлопці з беркуту, яких він ставив на коліна, не платили хабарі, щоб не служити в армії, не платили хабарі, щоб вступити до ВУЗу. Ментовське керівництво волинським хлопцям зброю не довіряло і на передову не посилало, бо знали, па*ли, чим це може закінчитись. Вискочки на кшталт пендоси данильчука, в Києві на барикадах не стояли, а "воювали" з пузатими дільничними інспекторами та даішниками, яких зігнали як би*ло. Так що, данильчуку, якщо ти принизив людину, то краще її вбий, інакше вона вб'є тебе. Готуйся. В Крим їхати у даничьчука оч*о затиснуло.
лучанин до Принизили Беркут Показати IP 28 Лютого 2014 14:35
цілком правильно.
до речі до Принизили Беркут Показати IP 28 Лютого 2014 14:44
до речі, Правий сектор учора офіційно оголосили, що на східну Україну та у Крим вони не поїдуть, бо там все добре. От вони показали тепер свої сцикливі, корумновані та психічнохворі морди та свою дійсну мету- на узурпацію влади у західному регіоні України.
Лучани Показати IP 28 Лютого 2014 14:23
Молодець!! Шановний Михайло,,збирайте людей на вашу підтримку. Де і коли?Треба вже ставити крапку. Ми за спокій у Луцьку.
Рома до Лучани Показати IP 28 Лютого 2014 14:28
За!! Ми будемо сьогоднi в 18.00 бiля УВД
Її лучанмну до Лучани Показати IP 28 Лютого 2014 22:56
У неділю 2 березня біля УМВС області збір всіх правоохоронців і охочих навести порядок!!!!!
Дмитро Показати IP 28 Лютого 2014 14:29
В певній мірі заносчиво, але загалом вірно. Слідство це робоча конячка міліції, яка стоїть в стороні від грошових потоків, тобто це не ДСБЕЗ, УБОЗ та ДАІ. І Руденко як спотрсмен, який виступав за Україну та Руденко як начальник слідчого управління зробив для країни набагато більше ніж горлопан Гузь, який крім пустих популістських заяв лозунгів ні на що не здатен.
Людина Показати IP 28 Лютого 2014 14:31
Люди зголошуйтесь!!! Но не може бути неспокій на Волині!!! Волинська міліція з НАРОДОМ!!!! Будуймо нову Волинь і не піддавайтесь на провокації Гузям!!!! Слава Україні!!!
Андрій Показати IP 28 Лютого 2014 14:32
Стовідсотково підтримую звернення Мхайла Руденка.А пану Гузю хочу зауважити,що у нас в державі є розподіл гілок влади.І не входить у компетенцію заступника голови облради привселюдно ображати предствника правоохоронних органів.Тільки перекурам дозволено стригти всіх під одну машинку.Мітинги на яких ви займаєтеся самопрезентацією закінчуються.Ви себе презентували,не з самої кращої сторони.У нас на Волині не було і немає ніякої потреби клонувати матросів Желєзняків,на яких ви так стараєтеся бути подібними.Я думаю,що на народному віче,зауважте,що не на віче Гузя і Данильчука,народ дасть об"єктивну оцінку вашим діям.Слава Україні!Слава НЕБЕСНІЙ СОТНІ ! ! !
Лучанин до Андрій Показати IP 28 Лютого 2014 20:01
http://www.volynnews.com/news/society/sashko-bilyy-vidpovidatyme-pered-zakonom-za-prynyzhennia-prokurora/ САШКО БІЛИЙ ВІДПОВІСТЬ ПЕРЕД ЗАКОНОМ ЗА ПРИНИЖЕННЯ ПРОКУРОРА
лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 14:33
Молодець Руденко !!!!! Хочеться спокою та стабільності в місті.
яяя Показати IP 28 Лютого 2014 14:35
відповідь до так.саша белий хоть бандос.но в ті рокі жили по панятіям.
Metaller Показати IP 28 Лютого 2014 14:51
Руденко, виявляється, чемпіон світу по бойовому самбо! Такий може на татамі викликати... Дарма так Гузь зі словами необережний - можна відповісти за них...
Лучанин до Metaller Показати IP 28 Лютого 2014 14:54
Ой то виловить Руденко Данильчука та Гузя, от то він їм по жопі так набити може, ой йо.
Ліля Показати IP 28 Лютого 2014 14:51
Шкода за поведінку таких, як Гузь. Така світла ідея, така перемога і так себе вести? Та я перша, яка кланяюсь МАЙДАНУ, виступаю проти таких як пан Гузь!
Уу до Ліля Показати IP 2 Березня 2014 23:59
Так...
володимир Показати IP 28 Лютого 2014 14:52
Руденко респект111 А ось гадьониш зас...ть на прямі дебати. 100% гарантую.
не байдужий!!! Показати IP 28 Лютого 2014 14:53
На даний час люди Волині бачать, що у міліції дійсно є професіонали своєї справи, які тактовно та без будь-яких критикуючих висловлювань можуть дати відсіч бунтарям і поставити їх на місце. На сьогоднішній день пан Гузь дав всім зрозуміти хто він такий - бунтар, який забувши за людей, які поклали своє життя на майдані намагається вилізти на керівні посади в області, і на даний час постає питання на якому майдані був ВІН? Щодо Михайловича можна сказати, що це досвідчена людина на яку можна покладати обо вязок забезпечення стабілізації в області та збереження гідності звання міліціонера. Також хотілося б звернутись до Гузя з питанням про те, чи дасть він відповідь Руденку на його заяву та чи піде він з ним на теледебати, чи на ринг (тотамі)?
валентин Показати IP 28 Лютого 2014 14:54
Михайле !!! Допоможіть командиру "Беркуту" його сім'я страждає, в тому що сталось його вини немає, він офіцер і принижувати його ніхто немає права. Вина лежить на Захарченку, який давав накази. Командир нормальний мужик, з таким можна йти в розвідку.
Житель Луцька Показати IP 28 Лютого 2014 14:56
Молодець, так тримати, міліція з народом, а не з покидьками і бандитами!
Ирина Показати IP 28 Лютого 2014 15:01
Посадите, наконец, всех этих идиотов лет на 20. Чтоб мало не показалось! Не позорьте Волынский край! Настрадались люди, погибли ни за что, получается! Покажите, что вы- наша малиция и вам можно верить!
ЛУЧАНАМ Показати IP 28 Лютого 2014 15:11
Шановні коментатори, поки ми будимо довати оцінки в інтернеті, гузі зганяють масовку з малолітніх підгузників під УМВС. Лучани, треба прийти о 18.00 під УМВС і показати цим "секторам" яка реальна думка в народа!!!!!!!
Анонім до ЛУЧАНАМ Показати IP 28 Лютого 2014 15:17
Люди, обов'язково прийдіть на підтримку міліції!!! В державі та Волині потрібний спокій!
88 до ЛУЧАНАМ Показати IP 28 Лютого 2014 15:40
ЦiКаво, знову в масках прийдуть чи по-честному
Михайлу Руденку Показати IP 28 Лютого 2014 15:15
Як працівник міліції поважаю Вас як цілком адекватну і порядну людину. Покидьок гузь (з малої літери) не вартий Вашої уваги. Працюйте надалі, а якщо потрібна буде підтримка - збирайте особовий склад до УМВС - підтримаємо Вас, тому що так далі жити неможливо, витирати ноги в міліцію ніхто не сміє. Ще раз повторюю - особовий склад міліції області Вас підтримує.
руденку Показати IP 28 Лютого 2014 15:30
а коли буде відкрите кримінальне провадженя по факту викраденя війскового майна для особистих потреб опг данильчука та захоплення вода гузем.гузь від людей ховается за мішками з піском а деякі бовдури під маркою автомайдану своіми джипами знищують бруківку вкладену за людскі кошти
Гузь І.В. Показати IP 28 Лютого 2014 15:52
Дорогі Волиняни!!! Шановний Михайле Михайловичу!!! Щиросердечно прошу вибачення перед усіма Вами за свою хамську риторику та малодушність!!! Не бийте мене будь-ласка...Обіцяю усій Волинській громаді негайно піти з політичного життя міста та області. Ще раз вибачне мене!!! Прощавайте!!! Слава Героям!!!
І.В.Гузь до Гузь І.В. Показати IP 28 Лютого 2014 16:52
Шановна громадо Волині! Вибачте мене, зас*анця, я постараюсь себе в подальшому вести більш коректно і хочу набратись ума розуму та хочу вчитись на своїх помилках! Що ж тут зробити, якщо такого мене родила мати і тато.....
Біг до Гузь І.В. Показати IP 28 Лютого 2014 17:01
Я думаю, що все таки є бог на світі, і з часом він все розтавить на своє місце і гусь і Данильчук та інші отримають по заслузі.......
Гусь Показати IP 28 Лютого 2014 16:20
Прийди на ВТ на дебати та докажи і покажи свій ум,а не бігаєш з планшетіком по місту і позориш нас народ.Чи ти рахуєш міліцію не розумними людьми.Ти як Янукович ховаєшся
Зверь Показати IP 28 Лютого 2014 17:55
Гуся треба так оддубасити на тотамі щоб аж піря летіло... Руденко мужик, майбутній начальник УМВС України у Волинській області.
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 17:59
молодець офіцер,не злякався покидьків,які рвуться до влади на волині.треба вже починати ставити їх на коліна.беркутята,починайте писати заяви на данильчука(за приниження честі і гідності громадянина україни),а там і всі підуть етапом.лучани підтримають.
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 18:41
Руденко Молодець. А гузя всі знають, що він гнила людина......
до до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 19:20
у неділю на 13.00 год. всі на театральну площу. Будуть дебати. Інформація підтверджена.
СЛІДЧИЙ Показати IP 28 Лютого 2014 19:30
Хотів написати багато, але.................. Руденко М.М. "МУЖИК" і не знаю жодного слідчого, який криве слово в його сторону скаже ... СЛІДСТВО МВС ВОЛИНІ ЗА ВАС!!!!!!!!
лучанка до СЛІДЧИЙ Показати IP 28 Лютого 2014 19:55
Досить витирати ноги в міліцію.Там теж Е багато порядних і чесних людей. І професіоналів своеї справи.Слідство Волині молодці.
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 20:07
В слідстві багато е чесних і порядних людей. І . Досить витирати ноги в міліцію.
ірина Показати IP 28 Лютого 2014 20:54
Оце так мужик!
Олег Показати IP 28 Лютого 2014 21:21
Стовідсотково підтримую слова Руденка М.М.
ДАНИЛЬЧУКУ Показати IP 28 Лютого 2014 21:26
Поставиш Гуся НА КОЛІНА,якщо він не прав.ГА. Люди його скоро поставлять і зроблять , як з Башкаленком.
Вільна Волинь Показати IP 28 Лютого 2014 23:22
Що тепер казати... Ви того Гузя і Данильчука "породили" своєю бездіяльністю та мовчазним схваленням. Тепер, язики прикусіть і терпіть, поки не знайдеться хтось хоробріший та розумніший за всіх інших, бо з тих, хто тут коментує, навряд чи прийде і відкрито висловить свою позицію стосовно того, що ці люди роблять неправильні речі. А якщо ж ви такі ж активні та сміливі, то створюйте ініціативну групу з 400-500 чоловік, збирайтесь і давайте до Гузя під хату з вимогою про здачу мандату у зв"язку з невиправданням довіри громади міста. А Данильчуку тому в Млинів квиток в один кінець придбайте, і нехай дорогу в Луцьк забуде раз і назавжди. Бо це людина нарвана і неадекватна. А Майю Москвич в село під Білоруський кордон вчителькою... Нехай спочатку гаменця хлебне, як прості люди, а потім до влади рветься, вискочка.
АФГАН Показати IP 1 Березня 2014 00:00
Перед бандюками та засранцями гузьом та данильчуком не на коліна треба ставати,а добре надавати по голій сраці.Надіюсь ,що волиняни все ж дочекаються такого свята.
ЛУЦЬК Показати IP 1 Березня 2014 00:21
Цікаво а яку посаду цей ОЛЕНЬ тепер дасть ДИБІЛУ ПОСІ Це просто жесть він ходить розповідає про небесну сотню а де сам був сидів по кафе з ноутом і вів переписку ДОБИВСЯ ЧОГО ХОТІВ ТЕПЕР ВЕЛИКИЙ ПОЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ НЕНАДОВГО
Слава Показати IP 1 Березня 2014 02:54
Руденко красавчик!
4442 до Слава Показати IP 1 Березня 2014 09:23
Просто нормальний, адекватний та розумний чоловік. "...а безгрешных не знает природа..."
Тетяна Показати IP 1 Березня 2014 10:17
Шановний пане Михайле! Низько схиляю голову перед Вашою сміливістю, мудрістю, гідністю. Не хочу навіть згадувати прізвища тих людей (якщо їх можна назвати людьми), бо вони не гідні того, щоб друкуватися поруч. Вам і Вашій родині здоров"я, мужності, терпіння і мудрості витримати цю агонію біснуватих. Як мама молю Бога, щоб оберіг Вас!
Львівщина Показати IP 1 Березня 2014 12:09
А при чому тут Ваш гузь до міліції, там є нова влада Аваков, Ярема, які на майдані стояли за яких народ проголосував, хай керують професійно професіоналами, а люстрацію треба починати з перевиборів депутатів усіх рівнів котрі вибирались у інший час і для інших потреб, гузь вже відроблений гумовий виріб, зараз потрібні стабільні менеджери умніци, економіку треба піднімати, світогляд людей розширювати. Такого гузя допусти до влади, Мусоліні недороблений-рагуль, вискочка необтесана, гнати хама. Слава Україні.
Василь Показати IP 1 Березня 2014 12:12
Михайле Михайловичу, так тримати. Щира до Вас повага від всіх міліціонерів Волині. Ви перший, хто поставив на місце вискочку та горлопана гузя (умисно з малої літери).
Вишків Показати IP 1 Березня 2014 12:45
правий сектор поставте намісце Гузя і проведіть йому люстрацію, де він взяв такі кошти на дорогі автомобілі !
Працівники міліції В Показати IP 1 Березня 2014 13:07
Угомоніть Гузя, бо це вже занадто, він що там зловив Бога за ногу, примніть йому язик бо він вже схожий на д*біла Сашу Бєлого, ви ж позорите згиблих не за те всі боролись. Застерігамо Вас, він дескридитує сучасне демократичне суспільсто. Та зрештою, Ви що не бачите, що він рветиься до влади та він потім Вас буде собачити. Наведіть порядок на виборах наведуть з Вами, а вибори всіх рівні Ви ж розумієте, що вже будуть. Ну якщо не д*біли такі як його підгузники.
гузь Показати IP 1 Березня 2014 15:58
коментар було видалено
Депутатка Показати IP 1 Березня 2014 16:32
Менти самі себе хвалять, настрочили в коментах БРЄДУ всякого, і думають, що в усіх нормальних людей складеться враження, що тут пише багато відвідувачів. Менти, читаю ваш брєд і ржу.....
Настя до Депутатка Показати IP 1 Березня 2014 18:49
Думай , якщо тобi так вночi спокiйнiше буде спати
Ірина до Депутатка Показати IP 2 Березня 2014 16:41
Повір мені, тут не тільки менти пишуть свої коментарі. Не всі думають так як ви. Є і нормальні люди.
555 до Ірина Показати IP 2 Березня 2014 16:46
Ви так цікаво відповіли) як нібито одні ви думаєте нормально! А судячі по діям ментів люди думають по другому)
правда Показати IP 2 Березня 2014 09:51
скільки платять правому сектору вдень. щоб вони так знущалися з людей себе виставляючи героями
123 Показати IP 2 Березня 2014 11:56
Читаю і бачу що тут одні бідні менти! Ідіть щось робіть ! Потім будем розбиратися! І в першу чергу з вами! Обідили вас ментів а як ви все житя над народом глумились то ви забули ?! І у вас є нормальні один процент ! Я сам таких знаю ! Треба зробити як в Грузії , звільнити усіх! Нехай попробують як простий люд живе! Менти всі бандити , займаються поборами у бандюків хоть якісь понятія були а тут просто ментовскій безпредел! І хто не згідний той і є мент безпредельний!
Аня до 123 Показати IP 2 Березня 2014 14:50
А я лiкар дитячий, що менi скажеш?
123 до Аня Показати IP 2 Березня 2014 16:41
Що тобі сказати ! І у вас те саме робиться !
Ууу до 123 Показати IP 3 Березня 2014 01:06
Такое впечатление сложилось, что вы или Зек, или имели (либо имеете) проблемы с милицией. Нормальный челоек, не нарушающий закон,так ненавидеть милицию не будет!
до 123 Показати IP 2 Березня 2014 21:11
Бачу, що ти бідний на голову, пишеш сам не знаєш прр що, але таким як ти, убогим на розум, прощається. Хто над тобою, убогим, глумився? Про міліцію всі твої знання одмежилися, напевне, підсрачником, якого заробив від "пепсів", коли налитий пісяв на вулиці? Якщо так, то не пиши, будь-ласка, того, чого не знаєш, посмокчи карамельку і йди спатоньки, чадо запісяне.
123 до до 123 Показати IP 2 Березня 2014 22:43
Подивись що ти пишеш ! І зроби виводи хто ти ? Ти даже не мент ти смітя ванюче)))
луцьк до 123 Показати IP 2 Березня 2014 22:41
тебе точно природа обійшла стороною
123 Показати IP 3 Березня 2014 13:27
Досить нам цих війн і суперечок ! Давайте разом наводити порядок і злагоду! Кожен повиний робити те що вміє ! Треба пробачити один одного і почати все з нового аркушу! Дивіться що в країні робиться ! Потрібно бути усім разом!
Чесний Показати IP 3 Березня 2014 14:15
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/w-rosji-wszczeto-sprawe-kryminalna-przeciwko-liderowi-prawego-sektora-