USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Останньому волинському депутату, який розвалював Союз, - 70

11 Лютого 2014 10:19
Відзнакою від Луцької міської ради привітав з днем народження головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні Івана Сидора перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 11 лютого.

«Я хочу подякувати Вам за багаторічну сумлінну працю та надання медичної допомоги мешканцям нашого міста на дуже високому рівні. Ви - останній депутат, який брав участь у розваленні Радянського Союзу. Дякую за забезпечення комфорту пацієнтам нашої лікарні», - сказав Святослав Кравчук ювіляру.

На це Іван Сидор відповів, що «обласна лікарня – не лише для мешканців області, а й безпосередньо для лучан».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
спостережливий Показати IP 11 Лютого 2014 11:04
кравчук - флюгер
лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 11:33
"ДЯКУЕМО" за дуже високи "добровильно примусови внески"це дуже комфортне забезпечення.
іГОР Показати IP 11 Лютого 2014 11:42
хАБАРНИК І ЗДИРНИК,СКІЛЬКИ ТРЕБА ВЖЕ ЙОМУ. ДАВНО ПОРА ГНАТИ, АЛЕ МІЦНО ВКОРІНИВСЯ БІЗНЕС НА ГОРІ ЛЮДЕЙ ПРОЦВІТАЄ,МЕРЕЖА АПТЕК ОДНИ Х ЧОГО ВАРТА
ПОЦієнт Показати IP 11 Лютого 2014 12:14
Оберзлодій.
Пенсійний фонд Показати IP 11 Лютого 2014 12:15
65 пенсія
Ліза Показати IP 11 Лютого 2014 12:18
Ще не хватає 2-х хаток-і тоді вже можна і на заслужений...
комедія Показати IP 11 Лютого 2014 12:49
а чим тепер синок Сидора займається ? тож ніби бізнес по аптеках (проданий на самомо піку цін і на нерухмість в т.ч. ще у 2008 році), невже бджілок розводить на прополіс.....................?
лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 14:07
пора знати усім жителям області,що коли цього пана вибирали на зборах у верховну раду срср він написав-рік народження 1941
БОГДАН Показати IP 11 Лютого 2014 15:14
Лучанку,Ігора,Лізу,Поцієнта ,Комедію -підтримую ,Я міг би згадати ще десятки,якщо не сотні таких =борців за кращу долю українського народу= ,які, прикриваючись гучною фразою та демагогією збагатились на горі та грабунку простих людей.Чекаю =розумних=коментаків від ще одного= борця=та =демократа=-постійного дописувача під ніком=Корінного лучанина=.
кравчуку Показати IP 12 Лютого 2014 18:39
"Ви - останній депутат, який брав участь у розваленні Радянського Союзу. Дякую за забезпечення комфорту пацієнтам нашої лікарні" До чого це тут? Те саме, що "Сидір бабці рідна тітка".