USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Подарунки волинським юристам: квіти і перспектива люстрації

8 Жовтня 2014 13:15
З нагоди Дня юриста Волинська облрада та облдержадміністрація квітами та почесними грамотами привітали фахівців цієї галузі в області. Захід відбувся сьогодні, 8 жовтня.

Голова облради Валентин Вітер у вітальному слові назвав юристів «найавторитетнішими людьми».

«Завдяки вам люди мають захист, як і держава. Бо ви стоїте на стражі законності і вашим розумом виставляються ті чіткі грані нашого суспільства, які не можна переступати. Завдяки вам наші люди можуть зберігати свій спокій і свою безпеку», - зазначив він.
Відтак, на його думку, нині Україна як ніколи потребує таких «світлих голів», які мають прийняти найактивнішу участь у розбудові нашої держави. А ще він подякував волинським юристам від імені волинян, яким вони «зробили добро, надали захист».
Так, почесною грамотою облради нагородили:

Анатолія Богуцького - начальника реєстраційної служби Турійського районного управління юстиції;

Тамару Калинович - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції;

Сергія Книша - начальника реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції;

Наталію Корнелюк – головного спеціаліста Любомльського районного управління юстиції;

Лесю Романенко - провідного спеціаліста Рожищенського районого управління юстиції;

Віктора Цвида - начальника реєстраційної служби Шацького районного управління юстиції.
Подяку голови облради вручили Ярославу Білецькому - судовому розпоряднику Іваничівського районного суду та Оксані Венгловській - секретарю судових засідань Всолодимир-Волинького міського суду.

Своєю чергою, перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев зауважив, що нині важко уявити будь-яку галузь господарства без порад юристів.
А почесної грамоти ОДА удостоїли:

Івана Корнійчука - начальника Нововолинського міського управління юстиції;

Світлану Черніку – начальника відділу фінансів місцевих органів влади і управління та юридичного забезпечення-юрисконсульта управління фінансового інформаційного і господарського забезпечення та фінансів органів влади департаменту фінансів облдержадміністрації;

Тетяну Ярему – завідувача сектору реєстрації нормативно-правових актів правової освітньої діяльності та систематизації законодавства головного управління юстиції в області.

Подяку голови ОДА вручили Руслану Бойчуку – судовому розпоряднику Ковельського міськрайонного суду області, Олені Клейменовій – помічникові судді Луцького міськрайонного суду області та Світлані Хамазі – завідувачу сектору юридичної підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Виконувач обов'язків начальника головного управління юстиції у Волинській області Сергій Мишленик додав, що нині найбільше наша держава потребує, щоб праця його підлеглих слугувала на зміцнення суверенітету України та встановлення миру і спокою.
А ось на державному рівні працівникам Мін’юсту напередодні професійного свята піднесли інший своєрідний «подарунок» - першу люстрацію. Під час онлайн-конференції на ТСН.ua. голова люстраційного комітету Єгор Соболєв заявив, що Міністерство юстиції України пройде люстрацію першим. Про це інформує Експрес.ua.

«Міністр юстиції Павло Петренко повинен стати першою людиною, яка пройде люстраційних перевірку і покаже приклад своїм підлеглим», – сказав Соболєв. Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон України «Про люстрацію», який підписав Президент України Петро Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Юліана Показати IP 8 Жовтня 2014 13:43
А Книш коли став великим юристом?
лучанин до Юліана Показати IP 8 Жовтня 2014 13:48
а книша люструвати коли будуть?
Анонім до лучанин Показати IP 8 Жовтня 2014 13:52
Його побояться зачіпати... грошей має занадто багато.
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 13:44
Люструйте потапенка i його жiночку Олену Потапенко з управлiння освiти вишвирнiть! Остогидла вона вже всiм!!!!
освiта до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 13:47
О!!! То ще та зiрка, в Олени ротяка не закривається, де рота вiдкриє там шкоду принесе, тiльки її всi бояться,бо дах добрий має...
нг до освiта Показати IP 8 Жовтня 2014 13:50
А що ви думали їй все дозволено, благо контракт скоро закiнчиться , може згине, хоча з її звязками - залишиться нещастя оте.
555 до освiта Показати IP 8 Жовтня 2014 13:55
не трогайте ту сл*бу,якщо не хочете проблеми мати...
Загрева до 555 Показати IP 8 Жовтня 2014 20:05
Колеги, від вас аж жовч свище!майте Бога в серці і починайте люстрацію з себе!
точно ЦЕ НЕ ЖОВЧ до Загрева Показати IP 8 Жовтня 2014 20:36
Плосто у всiх є блати, а в них нема, в них сестли тiльки ;)
555 до Загрева Показати IP 8 Жовтня 2014 20:52
нащо загревою пiдписуєшся? вона люстрацiю не проходила.
т до Загрева Показати IP 8 Жовтня 2014 20:55
а ось i дах.
тролю до т Показати IP 10 Жовтня 2014 14:46
Шкода, що Ваш дах поїхав, а догнати його так i не вдалось, тому ви тут i пишете гадостi на всiх.
знаток до тролю Показати IP 10 Жовтня 2014 14:59
"Т" - це троль!
О А до Загрева Показати IP 10 Жовтня 2014 10:37
з таким начальником тiльки жовч i свище.
вікторія Показати IP 8 Жовтня 2014 14:19
А що Мишленик начальник Головного управління юстиції, а де ж дівся Карасюк Сергій Вікторович?
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 14:34
Але годовині пики, як свині.Люстрація за ними плаче.Не вірю я в неї,цих ворюг вона не коснеться. Гидко дивитися і читати
Юрист Показати IP 8 Жовтня 2014 14:35
Дорогі колеги вітаю Вас зі святом професійного росту, вдячних клієнтів і всіх благ.
Василий Показати IP 8 Жовтня 2014 15:18
Интерресно. За какие заслуги Кнышу грамота. ..? Почему Оксенчуку не вручили.? Они ж кенты по жизни и кумовья. Нету на них Добрынюка , Воробья и Беня. Ото було би кіно.
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 16:13
Цікаво, а в Законі про люстрацію дозволено розпивання спиртних напоїв на робочих місцях прохвесіональними юристами? Цілий день як снопки))))))
WWW Показати IP 8 Жовтня 2014 21:53
Всiх юристiв (i Оленку Потапенко також) зi святом!!! ;) P.S. Коли буде люстрацiя iнтернет-тролiв?
Анонім до WWW Показати IP 9 Жовтня 2014 12:43
Чому зразу "інтернет-тролі"? Люди мають право висловити свою думку.
WWW до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 13:25
Звичайно, Ви правi, люди мають право i мусять висловлювати свою думку. Проте думку по темi, конструктивну, без провокацiй та переходу на особистостi.
краще до WWW Показати IP 9 Жовтня 2014 15:37
Краще не трогайте тих сла***их, ато зараз таке кiно тут буде))))))))))))
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 15:38
ЮРИСТАМ Люстрацiю
000 Показати IP 9 Жовтня 2014 15:39
Крiм перебирання бумажок та вручення грамот самим собi кращеб зайнялися реальними справами!!!
Настяяяя))) Показати IP 9 Жовтня 2014 18:37
Вітаю всіх юристів з найкращими побажаннями))))
Україна Показати IP 10 Жовтня 2014 11:54
Олена Потапенко дуже хороша і порядна жіночка, приємна в спілкуванні і порядна в роботі! Пишите усілякі нісенітниці! краще б займалися хорошими справами, а не вилежуєте боки на диванах - тролі.
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 14:23
самi тролi