USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Попри порушення «Наш край» йде на вибори - рішення суду

4 Жовтня 2015 10:45
Волинському осередку політичної партії «Наш край», який порушив принцип рівності виборчого права, суд дозволив брати участь у цьогорічних виборах до органів місцевого самоврядування. Про це інформують у прес-службі осередку.

Вчора, 3 жовтня, Волинський окружний адміністративний суд скасував рішення місцевого виборчкому про недопущення кандидатів від партії «Наш край» до участі у виборах до Волиньради через недотримання гендерної квоти у виборчих списках.

Нагадаємо, партія «Наш край» почала активну рекламну кампанію задовго до офіційного старту. А під час засідання обласної ТВК 1 жовтня були прийняті рішення про відмову в реєстрації чотирьом політичним партіям: «Наш край», «Соціалісти», «Громадянська позиція» та Аграрній партії України. Цим політсилам відмовили у реєстрації у зв’язку з тим, що вони порушили принцип рівності виборчого права. Зокрема, жодна з названих політичних сил у поданих списках не мала 30-відсоткового представництва осіб однієї статі.

Також суд зобов’язав обласну виборчу комісію прийняти рішення про реєстрацію кандидатів від «Нашого краю».

Нагадаємо, під час представлення кандидатів у депутати до місцевих рад від партії УКРОП, член політради партії Ігор Палиця повідомив, що партія «Наш край» зародилася як рух за незалежність Бесарабії в той час, коли він працював головою Одеської облдержадміністрації. Одним засновником «Нашого краю», зауважив він, був Антон Кіссе – компаньйон Івана Аврамова та Юрія Іванющенка (Юри «Єнакіївського»). Таким чином, партія «Наш край» створювалась на гроші Юри «Єнакіївського» як сеператистський рух.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Суд прийняв рішення Показати IP 4 Жовтня 2015 11:09
Будьте добрі його виконувати а не писати дурню
Анатоль_ до Суд прийняв рішення Показати IP 4 Жовтня 2015 11:51
Наш Край-то сила! Вельмишановні Пани Юрій Іванющенко та Іван Абрамов-то справжні національно свідомі українськи патрійоти!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 4 Жовтня 2015 12:32
Не голосуй за них на выборах - это твое право. Но ты боишься того, что за них проголосуют иные, и ты останешься в ж...е. Этим и объясняется твое одобрямс неудавшемуся незаконному отстранению их от выборов.
Анатоль_ до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2015 13:50
Голосувати за Наш Край буду!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 4 Жовтня 2015 15:03
Ну в таком случае я тебя не понял. Ибо ты в таком случае правильно понимаешь значение слов: офицально - "сепар", реально - "національно свідомі українськї патріоти". Извини за исправление грамматических ошибок.
Анатоль_ до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2015 16:40
не будь таким розумним, хлопче
Я до Суд прийняв рішення Показати IP 5 Жовтня 2015 13:00
ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори Розділ I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Стаття 4. Рівне виборче право Представництво осіб однієї статі у виборчих списках кандидатів у депутати місцевих рад у багатомандатних виборчих округах має становити не менше 30 відсотків загальної кількості кандидатів у виборчому списку.
Місцевий Показати IP 4 Жовтня 2015 15:21
Щось дуже палиця переживає за корні цієі політсили з чого б це?
Анонім до Місцевий Показати IP 4 Жовтня 2015 15:44
Конкуренты никому не нужны.
студент Показати IP 4 Жовтня 2015 18:26
Старі пе**уни і маразматики
Лучанка Показати IP 5 Жовтня 2015 01:07
Здається мені що Палиця крізь усі щелини хоче пролізти?
я Показати IP 5 Жовтня 2015 01:15
Глосуймо За Миколу Романюка, людину яка добре і старано виконує свою роботу та виправдовує сподівання Лучан