USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На офіс однієї з політичних партій у Луцьку вчинили напад

17 Червня 2015 21:19
У Луцьку напали на офіс однієї з політичних партій, – повідомили у прес-службі волинської міліції.

Група осіб пошкодила вхідні двері осередку та нанесла тілесні ушкодження одному з лідерів політичної сили.

«Повідомлення про подію у чергову частину луцького міськвідділу міліції надійшло о 17:10. За викликом відразу вирушила слідчо-оперативна група. Особи, причетні до вчинення правопорушення, встановлені, проводиться дослідча перевірка. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України», – повідомив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз.

Наразі працівники відомства з’ясовують обставини вчинення хуліганських дій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 21:28
Якої партії?! Що за секрети?
Роман до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 21:39
Ті ВН постійно темнять, як не фейки перепощують так інформацію подають каряво
питання Показати IP 17 Червня 2015 21:37
Що за партія? Може та що заборонена - комуністична, то бояться назву публікувати? Вже взагалі маразм, от пожинайте плоди "демократії"!
Анонім до питання Показати IP 18 Червня 2015 06:33
Ти хотів сказати дермократії? Бо демократія - це влада народу. А що зараз на Україні робиться для народу, а не для олігархів?
Міліція Показати IP 17 Червня 2015 22:46
Це кононович немає що приховувати
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 23:23
Вкрасти- це злочин, багато красти- це бізнес, обкрадати український народ - це політика ...
обдурений народ Показати IP 17 Червня 2015 23:40
В нас не політичні партії, а зграї брехунів, злодіїв і бандитів ... 100 років з усього світуукраїнським народом крутять всякі аферисти
народ до обдурений народ Показати IP 18 Червня 2015 07:03
А не ви дозволили їм прийти до влади?:)
Кеп Показати IP 18 Червня 2015 07:09
Господи, псу ясно, що то комуністи
vz Показати IP 18 Червня 2015 07:34
на ті партіі потрібні хлопці з АТО ,аби змели іх з нашоі страданноі землі
123 до vz Показати IP 18 Червня 2015 10:12
а у самого що, яєць немає?
онижедети до vz Показати IP 18 Червня 2015 11:28
хлопців з АТО треба на цих разжирілих придурків, які бійки влаштовують.
до vz Показати IP 18 Червня 2015 07:49
нехай хлопці з АТО спочатку наведуть порядок там, де воюють, що не день то мародерства чи згвалтування