USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко хоче закрити «1+1»?

13 Вересня 2015 09:41
Адміністрація президента України Петра Порошенка дала вказівку знайти привід для закриття каналу "1+1".

Про це заявив екс-голова Одеської ОДА Ігор Палиця на з'їзді партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" 12 вересня, - ідеться на ТСН.

"За те, що канал "1+1" дозволяє собі говорити правду, як він робив це завжди, адміністрація президента дала команду знайти причину забрати у канала ліцензію", - сказав Палиця.

Окрім того, з його слів, після виходу першого "Шустер Live", де обговорювалися зміни до Конституції України та протести ВО "Свобода" проти них, СБУ поставили завдання не пускати в країну Савіка Шустера.

Ігор Палиця нагадав, що у 2014 році під час Революції гідності лише два канали показували правду - "1+1" і 5-й канал. "Показувати правду — це політика "1+1", тому що така політика у господарів і акціонерів каналу. Акціонери навіть якби захотіли, не змогли би поміняти політику журналістів, тому що журналісти на "1+1" незалежні. І Коломойському іноді приходиться з ними дискусувати по 3-4 години, щоб довести їм свою позицію", - сказав екс-голова Одеської ОДА. Що ж стосується 5 каналу, керівництво над яким приписують Президенту, то він демонстрував правду, зі слів Ігоря Палиці, тому що Порошенко хотів прийти до влади.

Ігор Палиця наголошує, що сьогодні влада намагається монополізувати ефірний та медіа-простір, тому небезпека стоїть над багатьма незалежними ЗМІ.

"Сьогодні відбувається узурпація влади не тільки у вигляді "боротьби з олігархами", сьогодні відбувається боротьба за монополізацію ефірного простору. Темники Медведчука навіть поряд не стояли з тими темниками, які сьогодні роздає Адміністрація президента", - сказав він.

Нагадаємо, раніше генеральний продюсер телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко заявив, що отримав кілька попереджень після появи новини про те, що політичне ток-шоу "Шустер Live" буде виходити на каналі "1+1".

Під час з'їзду також йшлося про те, що політика президента працює на користь Путіна. А от Блок Петра Порошенка й «Опозиційний блок» ведуть переговори про розподіл округів на місцевих виборах.

Про це та інше заявив член політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Палиця.

До слова, голова «УКРОПу» Геннадій Корбан буде балотуватися на посаду міського голови Києва.

Детальніше про з'їзд партії «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» читайте на сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Ярик Показати IP 13 Вересня 2015 09:46
А де був пан Палиця коли хотіли закрити канал 112?А те,що це очевидна не правда то думаю що всі це розуміють.Вибори ж почались:)))
порошенко вбивця до Ярик Показати IP 13 Вересня 2015 09:52
ясно, що пробувати закрити або повпливати. що ж тут неочевидного?
102 Показати IP 13 Вересня 2015 10:06
"1+1" підтримую, а Шустера треба гнати з України. Чому Шустеру не надає ефір жодна європейська країна (прибалтійська, наприклад), ніхто не задумувався?! Нехай поїде в Росію і розвалить РФ ЗСЕРЕДИНИ..
Правдолюб для 102 до 102 Показати IP 13 Вересня 2015 20:10
Якби не було Савiка,то ви би й не знали.що вiдбуваеться на верхах.Вiн в своiй програмi вiдкривае очi нам на дiю влади.Треба дякувати за те,що е такий Савiк Шустер!!!!!!!!
.юра до 102 Показати IP 24 Вересня 2015 14:20
на украине это единствений источник где люди говорят правду закритие рта шустеру это конецсвободи
Пенсіонер до 102 Показати IP 26 Жовтня 2015 18:59
Гадаєте,що то правда розвалює країну,а не брехня президента і прем"єра?
Руслан до Пенсіонер Показати IP 16 Листопада 2015 11:12
Гадаю країну розвалити на даний момент дуже важко, це питання маніпуляцій. Економіку??? - але для пересічного селянина, нема чого втрачати)
лариса до 102 Показати IP 19 Листопада 2015 09:58
Ви зомбований совок
сид до лариса Показати IP 8 Грудня 2015 08:31
А ты безмозглая метла, на помойке "Украина".
УКРАЇНЦІ! Показати IP 13 Вересня 2015 10:11
Настане в Україні час,коли ми не будемо дивитись на ті рила і слухати їхню брехню?Погляньте,що з нами зробив і продовжує робити пархатий Яйценюк,а Потрох навіть і оком не моргне і ніби не чує.Хто має Інтернет,зайдіть на сайт ВР і почитайте,які закони приймають.Кожного тижня приймається закон про зміни до державного бюджету,щоб на законному рівні цей бюджет грабувати.Робіть висновки перед виборами.
Анонім до УКРАЇНЦІ! Показати IP 13 Вересня 2015 11:47
А з чого ти взяв, що Яйценюк,а Потрох грають в різних командах?
буде край до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 19:08
усім,хто "віщає"правду типа шустерів.
Руслан до УКРАЇНЦІ! Показати IP 16 Листопада 2015 11:04
Чому ви так накинулись на Яценюка, Порошенка??? Я їх не захищаю - зовсім! Є багато доречних запитань до їхньої роботи. Давайте подивимось на роботу попередньої влади і на ту ступінь корупції, яку та влада допустила і на те що зараз впроваджується, хоча зі скрипом!!! Потрібно розуміти, що різкого переходу від беззаконня до верховенства права цивілізованим шляхом просто не існує в природі. І нинішня влада це сходинка вверх на шляху благополуччя - я в це вірю! А звичайні пересічні громадяни повинні займатись розвитком в першу чергу самого себе, в результаті чого робити правильний вибір! Адже, якщо навіть той Порошенко чи Яценюк виграли вибори то кого в цьому винити як не самих себе!!!
Георг до Руслан Показати IP 10 Грудня 2015 10:11
За попередньої влади мені було чим годувати дитину! Долар був стабільний. А зараз всіх як лохів оббирають а ви про попередників співаєте! Порох обіцяв продати бізнес, і всіх розвів як ******, рошени в Київі як гриби на кращих місцях, Ця влада сходинка до дещоіншого............
Читач Показати IP 13 Вересня 2015 10:33
ВН тільки те й роблять шо пишуть тільки про палицю і ко. Більш немає чим новини насичити.явно проплачено???
місцевий до Читач Показати IP 13 Вересня 2015 11:21
А що і кому тут платити якщо ресурс належить Палиці?!
Анонім до Читач Показати IP 13 Вересня 2015 12:05
Це його сайт
Анонім до Читач Показати IP 13 Вересня 2015 16:19
читач.читай колобка
Че Показати IP 13 Вересня 2015 11:17
Останній шустер про корупцію з насіровим був зовсім таки нічого...
Анонім Показати IP 13 Вересня 2015 12:21
Коли це "1+1" говорив правду???
Люблю Україну Показати IP 13 Вересня 2015 14:25
Олігархи чубляться, аж пір'я летить. Особливо стали "бої без правил" цікавими перед виборами. На жаль, щасливого майбутнього для простих українців з порошенками-януковичами, коломойськими, палицями, яйценюками та іншими дегенератами не варто очікувати.
не пацик Показати IP 13 Вересня 2015 14:40
закривати телеканали неможна як і пресу-немішайте нам бути обманутими в черговий раз.
Юля Показати IP 13 Вересня 2015 15:21
Назвіть хоча б один зараз телеканал чи газету що не належить олігархам?В нас вже 2 роки взагалі немає незалежної приси.Тому і революції нової не буде.Бо нема кому людям правду про владу говорити:)
Капець Показати IP 13 Вересня 2015 15:23
Правда на 1+1 і 5 каналі???аххахахахах
Анонім Показати IP 13 Вересня 2015 15:58
бо тільки канали коломойського дозволяють собі показати, що перша леді-рошен ходить з сумками за 23 тис євро, а в той час, в ато хлопці - в дешевих нешкіряних берцах і камуфляжі з синтетики, такий одяг коли холодно - не зігріє, а в теплу пору у ньому жахливо пітнієш, для рошенів-кулявлобів ми є бидло, яким можна крутити як хочеш - головне напялити вишиванку і під руку з іконою вперед брехати: обвалити гривню - раз плюнути, створити ширму у вигляді патрульної поліції замість реальної реформи мвс можуть тільки такі нахабні бандюки як аваков(потім не плачтеся,коли ваших дітей будуть садити по тюрмах за те,що вони"агенти кремля"); показуха - а не реальна боротьба з корупцією і т.д.Все це після Майдану-дуже сумно
Бувалий до Анонім Показати IP 24 Вересня 2015 20:33
В Україні йде геноцид українського народу, а не "пакращення по-новому". Три "богатиря": П-Я-Г - представники...нації. Хто відповість за здачу Криму, Донбас, Майдан? І скільки буде "моя хата зкраю".
Sasha Показати IP 13 Вересня 2015 16:11
Шо таке український опір ? А шо таке Корбан і Палиця? Зганьбили абревіатуру.
old kovel Показати IP 13 Вересня 2015 16:14
Не було б виборів, не було б "базара". Палиця "палиться"...
вася з колок Показати IP 13 Вересня 2015 16:29
закривати 1+1 треба разом з 5 і Порошенком в придачу,щоб відповів за загиблих героїв.Рошен продати,а гроші розділити між родичами загиблих.Тоді буе справедливо.А потім можна буде говорити про Коломойського....
юра до вася з колок Показати IP 24 Вересня 2015 14:26
забрать иподелить это уже било делить желающих много азаработать мало
Люблю Україну Показати IP 13 Вересня 2015 19:58
Ми сміємося над тупими росіянами, які зомбовані власним телебаченням, власною пропагандою. А чим ми від них відрізняємося. Ми теж дивимося телевізор, де провідні телеканати належать конкретним олігархам. І вони вкладають у наші вуха те, що вигідно їм. Тому ми теж є зомбі. Тому варто шукати та читати інформацію в інтернеті, наприклад варто послухати Олега Соскіна, Генадія Балашова, Олексія Арестовича та ін. І зразу відкриваються очі на все навколишнє. Послухайте, не пошкодуєте. https://www.youtube.com/watch?v=vCm_eo-ltK8
Леонід Показати IP 18 Вересня 2015 10:34
Шустер це не журналіст, це спритний і свідомий провокатор. Його давно потрібно поперти з України.
юра до Леонід Показати IP 24 Вересня 2015 14:28
а может лучше такого д*била как ти
Анонім до юра Показати IP 9 Жовтня 2015 08:14
коментар було видалено
аноним Показати IP 18 Вересня 2015 12:48
наших дітей вже сажають по тюрьмах і гноять на війні і в полоні,невже не зрозуміло,що клин,клином вибивають,так як би хоч один ,,гарант,, відповів по конституції і закону хоч за одне життя,мабудь до влади так не рвались.Телеканли хай працюю я вважаю ,що кращн Шустера подивиьись ніж оті шоу з голими задами і піснями рунуючими морально,по всіх каналах повний безлад!Болить мені Україна!!!
аноним Показати IP 18 Вересня 2015 15:19
наших дітей вже сажають по тюрьмах і гноять на війні і в полоні,невже не зрозуміло,що клин,клином вибивають,так як би хоч один ,,гарант,, відповів по конституції і закону хоч за одне життя,мабудь до влади так не рвались.Телеканли хай працюю я вважаю ,що кращн Шустера подивиьись ніж оті шоу з голими задами і піснями рунуючими морально,по всіх каналах повний безлад!Болить мені Україна!!!
Львів Показати IP 23 Вересня 2015 19:48
Бачив передачу Щустера після погрому вірніше вбиств нацгвардійців, в студії були так підібрані люди, що не говорив Тягнебок його підтримувало більше 80% - це звичайнісіньеа брехня, Свободи навіть у Львові не підтримують тому таких передач які сіють опіум народу не потрібно.
юра до Львів Показати IP 24 Вересня 2015 14:34
не согласен благодаря таким передачам видночто свобода этокрикуни сила есть ума ненадо это точно о них факельние шествия погромиэто не днмократия
лола Показати IP 28 Вересня 2015 11:36
Нам затуляють рота, щоб ми не гавкали. Невже незрозуміло?????????
Старик Показати IP 2 Жовтня 2015 22:25
Профессиональный журналист не может быть продажным принципиально, однако в настоящее время все продается. В Украине больше предателей,чем врагов...Шустер не случайно собирает бывших политических неудачников для своего сценария, как бы для разъяснения сути событий, а суть в представлении социальных разведданных. Хороший камуфляж. Он не хочет пояснить народу, внутреннюю социальную суть 142 так называемых партий. В чем социальная ответственность этих партий, например, "Укропа" или Радикальной партии, или Простых людей, или любой... Это потому, что их суть известна и с неё денег не получишь. Прежде, чем говорить о "Свободе слова" нужно определить необходимость свободы для каких слов в социально - политическом обществе. Если народ выбирает Больных меров, то народ тоже болен, ибо больной человек не способен управлять или создавать....Шустера это не волнует. Поэтому и его исчезновение никого не волнует.
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 08:11
Шустер и канал радио фм это чистая правда об Украине. То что сделал порошёнко-это его конец' правду не спрятать.она пробует дорогу а жизни
Іван Будяк Показати IP 10 Жовтня 2015 00:28
Навіть якщо Шустер провокатор і дає слово політичним неудачникам, то це ще не привід закривати його програму. Чому ми боїмося послухати його гостей, ким би вони не були? У тих, хто має розум вистачить його, шоб зробити свої висновки, маючи досить різної інформації з різних джерел. А якщо його гості порушують закон, тоді чому вони на волі? Якщо їх немає за що саджати, то чому вони не мають права слова? І хто ж винен, що їм таке право надає лише Шустер?! Всім зрозуміло, що у країні знов введено цензуру. І це ніяк не пов'язано з війною. Не треба прикривати свої корупційні схеми словами про зраду і "роботу" на Путіна. Путін в Україні корупцією не займається. А той, хто нею займається і лобіює свої приватні інтереси і ллє воду на Путінського млина. Введення цензури - це зазіхання на чиненайголовніше у ментальності українця - волелюбство, право на власну думку і народовладдя. запровадили національну раду, щоб боролася з пророссійством на ТБ, а вона бореться з національним вольдумством. А російське мило як милило очі, так і милить. Чомусь росіяни знімають цікаві неупереджені серіали про відомих людей - Утьосова, Петра Лещенка, Толкунову, Месинга, Збарську, показуючи часом "неприглядную роль КГБ". А чому ми не знімаємо такі серіали про уродженців України? Хіба серед наших земляків немає людей неординарних доль, які були б цікаві усім?! Ті ж Толкунова і Утьосов та й інші народились в Україні! Навіть якщо вони стали "зірками" СРСР, то чому ми не можемо самі знімати цікаве кіно і нагадати, що вони наші земляки?! А чому не зняти кіно про долю Бендери? Можливо тоді і росіянам було б цікаво взнати, як у пісні-агітці співається: "кто ты, зачем и почему", хоч якась частина з них, найрозумніша, таки б зрозуміла, що націоналізм і націонал-шовінізм та фашизм - не одне й те ж саме! І Степана Бендеру з Гітлером ставити в один ряд - дурість! А у нас якщо і знімається якийсь серіал, то типу російськомовних мильних страстєй Оксани Байрак. Спасибі "Віател", що не лягли спочивати на лаврах і продовжують знімати "Гру долі" про історії відомих українців минувшини.
Олег Кравченко до Іван Будяк Показати IP 16 Жовтня 2015 11:41
Що ж це Ви, пане Іване, вслід за москалями, перекручуєте прізвище українського націоналіста? Запам"ятайте: НЕ БЕНДЕРА, А БАНДЕРА! Б А ндера - через А !!!
сид до Олег Кравченко Показати IP 8 Грудня 2015 08:38
Всё равно "ПАДАЛЬ", как ни называй.
Олег Кравченко Показати IP 16 Жовтня 2015 11:52
Чи може мені хтось пояснити, навіщо Шустер на своєму каналі "3S" крутить записи старих передач з усіма отими регіоналами, чиї пики викликають блювоту?! Я включаю, думаючи, що там щось сучасне, кілька хвилин дивлюсь, бачу ті кримінальні морди, яких ми оголосили в розшук, але сил немає, щоб дивитися далі - вимикаю. Хтось додивився все до кінця? Може, то тільки фрагменти Савік показує, а далі вже включається сьогодення? І взагалі - для кого оте ретро? Для недобитків Януковича?
марія до Олег Кравченко Показати IP 24 Жовтня 2015 01:28
найлегше це критикувати і нічого не робити
ВАСИЛИЙ ИВАНОВИЧ Показати IP 1 Листопада 2015 17:10
ЛЮДИ ПЛАНЕТЫ ЗЕМЛЯ ПОЛИЦИЯ ОДЕССЫ ПРИДИРАЕТСЯ К ЛЮДЯМ 50 ЛЕТНЕГО ВОЗРАСТА ТОКО ЗА ТО ЧТО ОНИ ВЕДУТ ТРЕЗВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ И ВПРИДАЧУ КАТАЮТСЯ НА РОЛИКАХ СТЫД СРАМ ПОЗОР ТАКИМ ПОЛИЦЕЙСКИМ ГНАТЬ ВЗАШЕЙ ТАКИХ ПОЛИСМЕНОВ КТО ЗА ГОЛОСУЕМ...
юрий Показати IP 2 Листопада 2015 15:15
Правда на 1+1 і 5 каналі???аххахахахах
донецький гІрник Показати IP 1 Грудня 2015 12:49
ПутІн це кІнець росІйськІй федераціЇ, а Порошенко, початок кінця олігархічного правління державою. Боже! бережи неньку УКРАЇНУ.
Григорій Показати IP 1 Грудня 2015 12:52
Савік більший патріот ніж більшість із нас.
дана 03. 12.201 Показати IP 3 Грудня 2015 17:10
що заробли те отримали
Ая Показати IP 3 Грудня 2015 17:24
В Украіну неньку моцкалі прокляті зі зброєю в руках увірвалися до хати. грабити вбивати по частинах іі рвати. Божа кара приійде буде їх карати бо неможна землі наші плюндрувати народ український так зневажати який буде віками моцкаля проклинати а моцкальським нащадкам прийдеться на себе гріхи брати .Боже наш єдиний поможи нам нині вистояти мужньо на землі єдиній нашій Україні.