USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко звільнив очільників 11 районів Волині

17 Листопада 2014 21:10
Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про звільнення голів одинадцяти райдержадміністрацій Волинської області.

Відповідні документи розміщено на сайті глави держави.

З посади голови Шацької РДА звільнено Олександра Куська;

Турійскої РДА — Леоніда Марчанчина;

Рожищенської РДА — Вадима Дулюка;

Любешівської РДА — Олега Куха;

Локачинської РДА — Ольгу Лінник;

Ковельської РДА — Юрія Поліщука;

Ківерцівської РДА — Анатолія Сопросюка;

Камінь-Каширської РДА — Сергія Дмитрука;

Іваничівської РДА — Андрія Бадзюня;

Горохівської РДА — Сергія Годлевського;

Володимир-Волинскької РДА — Володимира Савчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
Політолог Показати IP 17 Листопада 2014 21:31
Впевнений, що потрібно спитати очільника чому область не підтримала Блок порошенка!
777 Показати IP 17 Листопада 2014 21:59
Указ президента, що звільнив Бадзюня помилка, найушпішніший(за всю історію району) голова,але він весною верненеться, нехай гуньчик вже ховаеться від відра яєць, бо йому викинуть на голову.....
Гузь до 777 Показати IP 17 Листопада 2014 22:16
бадзюнь корупціонер! використовував свої комбайни для збору урожаю в сільгосппідприємстві!
Андрій до 777 Показати IP 17 Листопада 2014 23:10
Куди не плюнь кругом Бадзюнь . Злодій як І вся його рідня . Це в них в крові з 10 Нововолинців 8 підтвердять мої слова , а двоє що залишилися просто промовчать.
Волинянин Показати IP 17 Листопада 2014 22:05
Свобода молодці написали заяви за власним бажанням, по европейськи йдете, молодці, нехай нові покажуть на що вони здатні
Анонім до Волинянин Показати IP 17 Листопада 2014 22:54
ні просто так від держави кошти додаткові отримають :))) матчасть вчіть...
Анонім до Волинянин Показати IP 18 Листопада 2014 08:16
Хе-хе! Прийти і піти і нічого не зробити - багато розуму не треба! Ляпотуни!!!
лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 22:10
Гуньчику кінець, має бути бондар володимир налькович
опа до лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 23:07
ти хворий чи дурний?
до до лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 23:14
Ти здурів, цей нероба ніколи немає бути губернатором!
Кара Божа Показати IP 17 Листопада 2014 22:10
ждем нового Майдану... регіонали повертаються... шкода людей які боряться за Україну... Порошенка накол-він не з народом
Рожище Показати IP 17 Листопада 2014 22:48
Дулюка шкода .Справді був чесним і добрим !!!
Анонім до Рожище Показати IP 18 Листопада 2014 08:17
Добрий... На хліб не намажеш!!!
ОПА до Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 08:27
Як говорять люди був і є людина для піару)))))))))))))))))))))))))))
Яяяяяя до Рожище Показати IP 18 Листопада 2014 08:22
Такий добрий Дулюк що наші хлопці для цієї особи то були зрадники ...
Опа до Яяяяяя Показати IP 18 Листопада 2014 10:42
Як говорять люди Дулюк був і є людина для піару)))))))))))))))))))))))))))
Опа до Рожище Показати IP 18 Листопада 2014 08:29
коментар було видалено
анонім до Рожище Показати IP 18 Листопада 2014 11:48
100%
1221 до Рожище Показати IP 18 Листопада 2014 21:41
Ти хворий чи ,як Дулюк був чесним? Його заступниця Тонька вже чуть з котлом в два рази дорожчим для школи в Копац іне попалилась, вчасно зупинили, а ти добрий і чесний за то купив пару костюмчиків, перестав в гандоні ходити , от і всі заслуги.
Петро Показати IP 17 Листопада 2014 23:32
Без Бадзюня Іваничам кранти!
Панас до Петро Показати IP 18 Листопада 2014 10:25
без бадзюня буде пекло
Петро Петрович Показати IP 18 Листопада 2014 00:28
так і не відбулась зміна головного хабарника і корупціонера любомльщини, Торба міцно тримається свого проплаченого місця і продовжує легалізовувати награбовані бюджетні кошти..куди котиться світ?
Любомльчанка до Петро Петрович Показати IP 18 Листопада 2014 00:34
нічого дивного в цьому не бачу... Яким він може бути керівником, організатором, якщо тільки того року отримав вищу освіту. Освіта-освітою, але має бути хоч якась совість, порог наглості. Аферист і шахрай всіх років років любомльщини, такого ганебного голови РДА я ще не знала.
Айдар до Любомльчанка Показати IP 18 Листопада 2014 00:40
не можу зрозуміти за що ми воюємо, за що воюють на Донбасі наші хлопці, за що кладуть свої життя, дрібні хабарники і корупціонери так і досі займають свої місця. Торбі- ганьба! СЛАВА УКРАЇНІ!
Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 00:32
Тільки хтось почав працювати - вибачте не та політична квота. нормальний чоловік Годлевський, новий, цілеспрямований т.д. і т.п. таке враження. що зміна влади - наче бізнес .
Активіст до Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 00:37
Торба - провідний спеціаліст у сфері відмивання і легалізації бюджетних коштів. Любомлю потрібен інший голова! ТОРБІ - люстрацію!
Я до Активіст Показати IP 18 Листопада 2014 07:57
Весь народ був за Годлевського. Ніхто не сказав про нього поганого слова. Хрен Порошенко отримає голоси на слідуючих виборах якщо не прислуховується до думки громади Горохівщини.
Анонім до Я Показати IP 18 Листопада 2014 08:18
А слідуючих не буде - буде диктатура!!!
і я до Я Показати IP 18 Листопада 2014 09:13
шкода за таким керівником. Годлевський чоловік розумний, він не буде без роботи. а що змінилось після Майдану? як ділили владу - так і ділять. вже ж не регіонал, яка в чорта різниця чи від Порошенка чи від Яценюка? щопівроку міняти керівництво - який буде толк ? Горохів одне цікавить - хто наступний? ото буде кіно...
підтримую до Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 09:11
Якщо хочемо мати дійсно нову Україну то таких людей як Годлевський не треба звільняти, треба спитати раніше людей!
Анонім до Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 11:59
Да у вас там в Горохові одні клани. Пенсійний
Анонім до Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 11:59
Да у вас там в Горохові одні клани. Пенсійний
Анонім до Горохів Показати IP 18 Листопада 2014 12:02
Так у вас тм в Горохові одні клани.Пенсійний фонд окупували святі зам начальника, теща, брати і сестри спеціалісти.Нотаріус,коли попруть цю корпціонерку Таїсію вона завідуюча а невістка заступниця. Корупція пре, оформляє землю на кого хочяе, тільки не на дітей, а просто чужих людей.Заплатив маєш.Така враження ,що у Горохові живуть за часів радянської влади
Анонім до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 16:01
Не тільки Таїсія така. Ще така сама навпроти міліції. На роботі мійже ніколи не має, а всі нотаріальні дії вчиняє її секретарка - подружка голови суду.
Куснища Показати IP 18 Листопада 2014 00:45
цікаво, під ким стоїть Торба, що йому вдається так утриматися на плаву, прицьому не відчувати ніяких пробілів у добре організованому і централізованому потоці грошових коштів від своїх злочинних і шахрайських дій?!
Саша Любомль для Кус до Куснища Показати IP 18 Листопада 2014 15:29
Торба ходить під "Бібіками" і ті будуть тримати його доти доки він буде їм потрібен , а в "Бібіків" криша в Дніпропетровську . Тепер зрозуміло звідки вітер.
kovel` Показати IP 18 Листопада 2014 01:02
Спочатку обрадувався, що голову Ковельщини змінили на повністю адекватного чоловіка. але дуже засмутило,думав, що з крісла впаду, коли не побачив у списку звільнених Торбу, цього корумпованого чиновника, і справді виникає питання для чого тоді прийняли Закон від 16.09.2014 № 1682-VII "Про очищення влади". В три шиї потрібно гнати таких керівників, прийшовши до влади всіх поставив на лічильник і строїть із себе святого, думає на людських кістках щось побудувати. І напрошується головне питання: "Задля чого віддали життя молоді хлопці, задля чого боролась Небесна Сотня?! - Явно не для того щоб такі можновладці як Торба І.О спокійно сиділи в своїх просторих кабінетах і за рахунок простих людей, бізнесменів, які ледве зараз втримуються на плаву, продовжували набивати кишені. Ця людина зробила нікчемним життя на любомльщині. Надіюсь люди і громада зробить свої висновки...
волинянин до kovel` Показати IP 18 Листопада 2014 01:06
коментар було видалено
Володимир Показати IP 18 Листопада 2014 04:02
Для Порошенка характерне помилки в підборі кадрів, про що красномовно свідчить призначення Гелетея міністром оборони, Гонтарєвої - очільником Нацбанку, Гунчика - головою облдерадміністрації
Володимир Показати IP 18 Листопада 2014 04:04
коментар було видалено
Леся до Володимир Показати IP 18 Листопада 2014 08:20
А в нього взагалі хтось є толковий? З цього розпочніть, так само як і у Яценюка! Одні нероби і бажаючі "нагрітись" біля корита!
ГОРОХІВ Показати IP 18 Листопада 2014 08:53
Годлевського звільнили для того шоб перепризначити.Такий порядок.
Горохів ще до ГОРОХІВ Показати IP 18 Листопада 2014 09:18
Щось такої процедури - "звільнити - призначити" не було раніше. ну - ну, побачимо.
ратно Показати IP 18 Листопада 2014 09:04
А ратнівську красуню чому залишили?
до Ратно Показати IP 18 Листопада 2014 10:33
бо красуня...є хоч на що глянути!
Горохівчанин Показати IP 18 Листопада 2014 10:48
Є рішення районної ради про недоцільність звільнення Годлевського з посади голови райдержадміністрації, але владні чиновники поклали великий "болт" на районну раду, це що - диктатура???
Ковельчанин до Горохівчанин Показати IP 18 Листопада 2014 15:56
Знаю Годлевського, ще з 94 року , ще в ті часи віх ходив у вишиванці і був про Українськи настроєним викладачем
Володимир Показати IP 18 Листопада 2014 11:14
А Голову ВОДА коли звільнять?
лучанка до Володимир Показати IP 18 Листопада 2014 12:04
це було б найкращим подарунком для лучан коли він звідси забереться, Хто знає коли це свято чекати ??????
Лаврентій Показати IP 18 Листопада 2014 12:34
Щодо любомльського царька лже - Дмитрія - Торби. Його прізвище повністю розкриває суть цієї нікчемної людини. Майданівці з метою демонстрації своїх можливостей міняли владу усіх рівнів. Але не завжди мали авторитетних господарських людей для здійснення цієї заміни, і як результат поспливало таке "добро" як Торба. А "ВОНО", як знаємо, - не тоне! Попередні керовніки області ставили на посади "і мох і болото" лише б продемонструвати приналежність ставлеників до своїх політсил, а теперішні - соплі жують, не звільняють цих торб, посилаючись на домовленості київського рівня. Але де результат? Який толк з Торби? Такі керівники як Торба знищують і без того низький рівень авторитету Президента.
Я Показати IP 18 Листопада 2014 12:55
А чого звільнили Куха Любешівського.Вчора на прийомі в Любешові губернатор сказав що він залишається.І опа-на.Губернатор- не володіє ситуацією.
Максим Показати IP 18 Листопада 2014 12:57
Бо губернатоп сам на чемодані....
Перепилиця Показати IP 18 Листопада 2014 14:08
Разом з Януковичем до Ростова виїхала і демократія - все ж пізнається в порівнянні і порівнювати вже є що...
До Ратно Показати IP 18 Листопада 2014 14:23
Ви що, прикалуєтесь, чи людей зроду нормальних не бачили, якщо вона красуня, то я космонавт, якась моль вицвіла, прости Господи, дивитись страшно.
Лаврентій Показати IP 18 Листопада 2014 17:58
Я впевнений, що ці коментарі читає наш царьок Любомльщини. Аби він був дійсно ЧОЛОВІКОМ, він це продемонстрував би нашій громаді, написавши заяву на звільнення. Але, швидше на горі рак свисне, ніж це ним буде зроблено.Безхарактерні, безхребетні керівники на цей крок не здатні. Вони швидше стануть на коліна перед тими хто може вплинути на їхнє майбутнє життя, ніж продемонструвати свій ХАРАКТЕР.
Таля Показати IP 18 Листопада 2014 22:00
А про Бадзюня.... ви не праві. Розумний і порядний чоловік. Полюбили його іваничівці як здібного керівника. Основне - мав довіру громади!!!! А це велика справа! шкода, що звільнили на взльоті, якраз набрав хлопець обертів!!! Дуже шкода! просто не знаю, кому вдастся його наслідувати, продовжити ним започатковане! знову змії голови піднімають... знову повиповзали... І от кому від цього легше??? одне щкода, що не провів люстрації серед працівників РДА. Бо там гріли д***у Томашевскій і під нього попідлазили....Але.... час покаже... може так треба було. а тепер він на повну буде говорити хто чим там займається, хто якими грошами керує... хто з чого що може мати... Бо при Бадзюню добре в ж***пи всім пекло!!!! не давав транширити районні і державні гроші! От тепер то і розвяжуться в нього руки.... Ждіть в гості Андрія Бадзюня і його команду. Вони прийдуть неодмінно!!!!
7777 Показати IP 18 Листопада 2014 23:02
гунчик ******, він відкрив скриньку Пандори на Волині .Стараючись в угоду своему киівському босу він опустив його рейтинг нижче плінтуса. Хто дав йому право грошовому мішку ,2 млн лише задекларованих доходів, судити керівників які в більшості пройшли майдан, які зберігли його спасну хомячкову морду від рук матерів діти яких в АТО.Ми ще станемо свідками вистав з інавгураціі нових очільників районів за списками романюка.В деякі райони йому без відра на голові та паперсів в потрібному місці іхати не варто.
5555 до 7777 Показати IP 18 Листопада 2014 23:35
А хто тобі дав право судити , його люди обрали і він якраз має право. Не можу дочекатись коли тих уродів ( псевдо патріотів) начнуть мочити.Тих які тількі вміють з прапорами бігати і більше нічого путнього.Воно навіть не може грамотно комент написати.Я думаю ,що скоро ми станемо свідками як памперси прийдеться тобі одівати.В Україні є багато порядних людей як тих ,що були в ато чи на майдані так і тих ,що до цих речей не причетні. І є дуже багато гівна яке прикриваючись майданом хоче зробити з себе патріота.Справжнього патріота не видно і не чути,він або працює або на сході,гниляки як правило десь поряд.
ого до 5555 Показати IP 18 Листопада 2014 23:47
молодець,я думав коменти пишуть переважно одні дурні бачу що є і думаючі люди
Гузь до 5555 Показати IP 23 Листопада 2014 01:12
люди обрали Гунчика? де..лллллллллл
нострадамус Показати IP 18 Листопада 2014 23:28
Гунчик термінатор навіщо йому та запара це не його..Його місія розвалить та привести в адміністраціі ставлеників, ручних людей.Романюк свій зад з насидженого місця не підніме , нафіг йому , він і так як туз.На орену прийде проголодавший дружок юрки Луценка , налькович. Тоді ми і заживем. Не здивуюсь появі колісника грошей на другий новий джип та хатинку він по любому у сусеках для володі навишкрібае як і колись.
шачанин Показати IP 18 Листопада 2014 23:48
літають слухи що на Шацьк льоньку Кислюка сватають.Не иже то правда ??? Кусько чим не угодив в районі про нього нормальні відгуки.
шачанін до шачанин Показати IP 21 Листопада 2014 11:11
так, кислюк ще на початку року валізу з грошима завіз до києва.Дограються корупціонери.Хай живе третій майдан!Слава Україні!
патріот Показати IP 19 Листопада 2014 00:01
думаю чим більше ці клоуни з прапорами побігають тим менше у нас шансів стати нормальною країною. Справжних патріотів не стосується. Працювати працювати і ще раз працювати кожен на свому місці тоді є шанс все інше (смітникі на головах,ти не був на майдані) та багато іншого шлях у нікуди. Одних патріотів уже народ оцінив(свобода).Долар уже 16грн,якщо не приберем лже революціонерів в кожанках і з маузерами думаю скоро наступить пиз...ець.
7777до5555 Показати IP 19 Листопада 2014 00:10
хто його вибирав та результати його роботими бачимо за результатах виборів, призове місце 22 . А сталення до нього народнообраного ми вже бачили з яйцями на голові та кросовими перебіжками по вулицях Луцька .Оцінимо після нових інавгугацій, відміннику з двоповерховоі школи.
5555 до 7777до5555 Показати IP 19 Листопада 2014 00:22
інколи краще промовчати подумають ,що щось там в голові є, краще не писати бо це не твоє, і ще якщо ти любиш свою країну то краще промовчи. І попроси про це своїх друзів ти зробиш велику справу для країни скоріше всього ти зараз не зрозумієш про що я ,але з часом надіюсь все прийде.Слава Україні
до 5555 від я Показати IP 19 Листопада 2014 00:41
ти часом не гУНЧИК ??? ТАК ТЯГНЕШ ЗА ЙОГО МАЗУ! ДИВИСЬ А ТО СКОРО З НИМ НА ПАРУ БУДЕШ КАТАТИСЬ В СМІТТЄВОМУ БАКУ ...
Лаврентій до до 5555 від я Показати IP 19 Листопада 2014 14:12
Чи не пора нам, шановний, перестати залякувати смітниками і іншими принизливими речами будь - кого?! Ми, що звіри, нелюди, чи просто придурки? Яка сила нас долучить до порядку і людяності? Хоча я роблю висновок: якщо батькова рука цього не спромоглася "втлумачити" через зад в дитинстві, то марно сподіватися, що це вдасця зробити зараз.
,,, Показати IP 19 Листопада 2014 10:01
???
іван Показати IP 19 Листопада 2014 11:01
добре, що звільнили того савчука! Позорище якесь а не голова!
Сусід Показати IP 19 Листопада 2014 18:55
В Маневичах взагалі в кабінет голови РДА заліз якийсь самозванець,якого погнали з університету і керує.Ще того лисого можливо хтось і слухає? Хай його ще призначать головою РДА і з новою владою в Маневичах все буде ясно...
до до Сусід Показати IP 19 Листопада 2014 19:36
Згідний на 100.Самозванець не тільки заліз в кабінет ,не тільки керує,правда не завжди получається,щей збирається районними депутатами управляти.За хабарі полетів і приземлився тут.За що гинуть люди? В АТО на ісправленіє а не в теплий кабінет.
Андрій Показати IP 19 Листопада 2014 22:38
люди Любомльщини прокиньтеся, невже вам всім не набрид цей бездарний голова РДА - Торба І.О. Та підніміть свої **** і покажіть, що такі як Торба не заслуговують на це крісло. Виженіть цього хабарника та придурка із влади!