USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Представили нового прокурора Волині

6 Березня 2015 16:44
Боротися із корупцією закликав нового прокурора області заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Новопризначеного прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака представили 6 березня у Луцьку.

Як зазначив заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, до роботи на Волині приступає досвідчений, повний енергії працівник прокуратури, який працював на посаді заступника прокурора Миколаївської області. Дмитро Чепіжак почав роботу в органах прокуратури в 2003 році.

З його слів, завдання нового прокурора Волині – працювати протягом 24 годин на добу проти корупції, яка турбує тепер всю Україну. Він зазначив, що Генеральна прокуратура хоче побачити конкретні результати роботи нового прокурора області, покараних корупціонерів та відшкодований збиток державі та громадянам.

Своєю чергою, Дмитро Чепіжак визнав, що нині перед органами прокуратури стоять найскладніші завдання за всю історію Незалежності України. Для їх виконання він покладатиметься на чесність і професіоналізм колективу обласної прокуратури. Також він пообіцяв бути відкритим перед громадою та ЗМІ.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Дмитро Чепіжак до цього працював заступником прокурора Миколаївщини.

Нагадаємо, попередній прокурор Волинської області Вадим Максимов пішов у відставку після того, як журналісти поцікавилися походженням його статків та ініціювали службову перевірку з цього приводу.

ЧИТАТИ ЩЕ: В УКРАЇНІ СКОРОТЯТЬ КІЛЬКІСТЬ ПРОКУРОРІВ

Дмитро Чепіжак
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Хвілолог Показати IP 6 Березня 2015 16:51
Зовні схожий на людину. Хоча стільки років пропрацювати в прокуратурі і залишитись людиною... Поживемо, побачимо.
Анонім до Хвілолог Показати IP 6 Березня 2015 17:17
Дивись не на того, кого поставили, а на того, хто поставив.
Штефан, Луцьк Показати IP 6 Березня 2015 16:51
Грузин представив! То така честь для волинян!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Березня 2015 17:07
Що може знати грузин за українця.
він до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Березня 2015 18:10
дожилися
надія Показати IP 6 Березня 2015 17:09
гляньте, яке приємне і щире обличчя у грузина, і яке у прокурора. дай бог, щоб він працював для людей
лютий Показати IP 6 Березня 2015 17:58
сьогодні - прокурор,завтра-беглий каторжнік! Хай не забувае в який час живе...
обс Показати IP 6 Березня 2015 18:12
Хай живе король! Чекаєм реакціі Масалова і К
обс Показати IP 6 Березня 2015 18:14
хто володіє інформацією скільки часу він працював замом на миколаєвщині
ПС до обс Показати IP 6 Березня 2015 19:04
6 місяців
обс до ПС Показати IP 6 Березня 2015 20:39
ВСЕ ЯСНО.ДЯКУЮ
любомль Показати IP 6 Березня 2015 19:02
Нехай розбереться з нашим колишнім міжугрьовим ОлезьомОлежкою Корецьким.
до Любомль Показати IP 6 Березня 2015 19:41
" ....Еще не вечер..."
Дід Свирид Показати IP 6 Березня 2015 19:58
Шо то за мода такая писати імя Вадім,Давід?Подивітися в словарові як тиї іміна пєшуться.
Анонім до Дід Свирид Показати IP 6 Березня 2015 20:10
В твоем посте минимум семь грамматических ошибок. И какое моральное право лично ты имеешь учить кого либо грамотности?
словар до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 21:14
анонім тупе, прикола від грамотності не відрізнить
баба до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 21:15
Дід Свирид, респект!
адміни до Дід Свирид Показати IP 6 Березня 2015 21:16
дякуємо, ви праві на всі 100%. Виправили
Олена Показати IP 6 Березня 2015 20:12
Такий худий... для прокурора
ВІН до Олена Показати IP 6 Березня 2015 20:40
ЩОБ СТАТИ ОБЛАСНИМ ПОТРІБНО БУЛО ПОБІГАТЬ, ТЕПЕР ЖИРОК НАЖИВЕ
Справжній Штефан, Лу Показати IP 6 Березня 2015 20:39
Не знаю, як нововпризначений Д.Чепіжак може покластися у своїй подальшій роботі на скорумпованих Сліпчука, Корецького та Парфелюка. Отак із новопризначеного можна стати новопереставленим і поїхати, незабаром, на любу вашому серцю Миколаївщину. Як прокурор Вадім Максімов у Київ. І квартиру комунальну не встигнете у Луцьку, отримати. ))) Подумайте над цим. Заступники у вас просолені і прокіптюжені, корупційними діяннями прокопчені - тримайте вухо на маківці, зжеруть і проковтнуть живцем. Як і "папєрєдніков"
Ківерцівському ГАПЛИ до Справжній Штефан, Лу Показати IP 7 Березня 2015 15:10
Вже подейкують, що першим він випре з посади прокурора Ківерцівського району за тотальне хабарництво, за створення спільно з районним суддею злочинної картелі !
Справедливий до Спра Показати IP 6 Березня 2015 21:35
А що Сліпчук, Корецький та Парфелюк тобі добряче яйця накрутили - що у тебе одні і ті самі пости під публікаціями про прокуратуру?
Штефан, Луцьк до Справедливий до Спра Показати IP 7 Березня 2015 10:05
Ти спостережливий, "Справедливий". Проте, не звідав іще прокурорської сваволі. Або ж ти один із них. Якщо так, то яйця тобі волиняки таки відкрутять.
макар Показати IP 7 Березня 2015 02:29
костюмчик свій і краватку точно не на прокурорську зарплатню купив
Волинь Показати IP 7 Березня 2015 10:24
Треба міняти систему, а не морди . Як казала Леся Гонгадзе, у міліції та прокуратурі сидять одні відморозки та покидьки. Народ України переживе усіх прокурорів. Слава Україні!!!
Григорій Показати IP 7 Березня 2015 12:24
Може хоча б Він зловить за штани начальника управління Нацбанку О.Бєліка.
0007 Показати IP 8 Березня 2015 10:24
Цікаво чого саме його поставили обласним?!може тому, що з Вінничини! І Гройсман звідти і Порошенко! Але що лишаеться, вірити в " ідеали"
ку Показати IP 8 Березня 2015 14:26
Грузин представив Українцям, Волинянам їхнього нового прокурора, древня натура щирих Українців, а саме завжди повинен бути пан бо самі батраки не знають шо робити))))))))))))))))))
василь з Нововолинсь Показати IP 8 Березня 2015 16:41
...думаю,що злочинній діяльності Сліпчука,Корецького,Парфелюка,Васьовчика,Приймачка, Шпоти буде найближчим часом дана справедлива правова оцінка з наслідками заслуговуючими невідворотності покарань.Потрібні факти----обов"язково будуть надані в повному об"ємі. Риторичне питання до новопризначеного прокурора: ВИ ДО НАС НАДОВГО,ЧИ ТАК ПРОЇЗДОМ?
до василя з нововол. до василь з Нововолинсь Показати IP 10 Березня 2015 17:16
Сліпчук,Корецький,Парфелюка,Васьовчика,Приймачк і т.д. відкупляться.а якщо ні то прикриються купляною "громадскістю" на кшталт правосеків та самооборонівців
пі....да.... до до василя з нововол. Показати IP 12 Березня 2015 21:19
а тообі яке до того діло?
аБАбАгАЛАмага до василь з Нововолинсь Показати IP 12 Березня 2015 21:18
вАсилю ти вАсилю... великий ти поціновуваче і протидійнику злочинній діяльності, особисто тобі, що злочинного зробили усі ці люди, ПІБ яких ти вказуєш у своєму коменті? живи по совісті і по закону - не шукай як і з ким порішати і замяти проблеми свої - і буде тобі щастя!!! а то у нас як?? як в тюрму, так ні-ні-ні, не хочу - заплатити ладен купу-купу грошей, органи всі продати а як мало буде - так і батька з матірю продав би, а як пи*...діти всіляку по...*...бо....ту перший!!! не давай-не братимуть!!! і всі схеми корупційні рухнуть!!!!
гість Показати IP 17 Березня 2015 16:51
шо ви пишете, Парфелюк ще з січня на пенсії!!! пресу треба читати.