USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Призначили нового прокурора Волині

5 Березня 2015 17:42
Прокуратуру Волинської області очолив Дмитро Чепіжак, який до цього працював заступником прокурора Миколаївщини.

Цю інформацію підтвердила речниця волинської прокуратури Наталка Мурахевич, - повідомляє IA ZIK.

З її слів, наказом Генпрокурора Віктора Шокіна прокурором Волинської області призначено старшого радника юстиції 34-річного Дмитра Чепіжака.

В органах прокуратури Чепіжак працює з квітня 2003 року.

До призначення на Волинь він працював заступником прокурора Миколаївської області.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, попередній прокурор Волинської області Вадим Максимов пішов у відставку після того, як журналісти перевірили походження статків.

Дійшовши до висновку, що прокурору таки є що приховувати, журналісти ініціювали службову перевірку з цього приводу. Зокрема, йшлося про 7 мільйонів гривень доходу, походження яких прокурор відмовився пояснювати.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРИХОВАНІ МІЛЬЙОНИ ВОЛИНСЬКОГО ПРОКУРОРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Такі да! Показати IP 5 Березня 2015 17:48
Це той, що покривав врадіївських мусорів-гвалтівників?
.ю до Такі да! Показати IP 6 Березня 2015 12:16
Те, що журналісти хочуть заробити собі собі славу про те, що з їх ініціативи звільнила поперднього прокурора скажу Вам чесно ----це все фігня. Чоловік сам написав заяву до початку будь-яких перевірок по особистих мотивах, а не це ми...........і.т.д.
2 Показати IP 5 Березня 2015 17:54
Чуть не Джекічан.
2+3 до 2 Показати IP 5 Березня 2015 18:54
АХАХАХ!!!
кака Показати IP 5 Березня 2015 18:55
На палю його!!!
МдАААААА Показати IP 5 Березня 2015 18:56
Певно будуть менше каси брати.
Да-а Показати IP 5 Березня 2015 19:37
А як ви вважаєте, може така молода людина без хабарів так високо взлетіти? Чи може тато, дядька чи ще якийсь родич- велика шишка. А якщо був заступником, чого його не люстрировали? Що не гавно, то до нашого берегу.
Анонім Показати IP 5 Березня 2015 19:45
Капець. І де це чудо взялось..... де там данильчук, нехай бере його витягує по театральну площу.... люстранути..... Таке відчуття, шо на Волині не має кого призначати прокурором області... Знову ср*ку на золотому унітазі прокурора поміняли.... і явно не в найкращу сторону...
а шо ви хотелі? до Анонім Показати IP 5 Березня 2015 19:53
на Волині все пов'язано, куми-свати-брати-побратими.... шо ви хотіли, можна подумати що ви хотіли що Масалова щоб назначили, чи шо?
прокурор Показати IP 5 Березня 2015 19:57
в 34 роки старший радник і прокурор області???????? куди ми котимось. Домайданились.
До всіх Показати IP 5 Березня 2015 20:15
За пару правдивих слів щодо модератори убрали з обговорення. Цього призначенця знаю ... Дайте сказати.
За справедливість Показати IP 5 Березня 2015 20:21
А все таки є на Волині Журналісти! Респект!
Штефан, Луцьк Показати IP 5 Березня 2015 20:48
Біографію, Декларацію про доходи, де живе у Луцьку (купив хату, квартиру, винаймає, в готелі, отримав житло від Романюка тощо) - негайно на "Волинські новини". Чи буде звільняти Корецького, Парфелюка, Сліпчука - прохабарених і прокорумпованих наскрізь - теж на "ВН". Жьдемо.
Бодя до Штефан, Луцьк Показати IP 5 Березня 2015 22:06
Підтримую, якщо звільнить Корецького, Сліпчука, Масалова, Лопоху - це головні беруни, то може і наведе порядок.
Штефан до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Березня 2015 12:21
ти довбой.....
777 Показати IP 5 Березня 2015 21:03
такі всі дивні і мудрі, ще не встигли людину призначити, а вже гвалту наробили, дай би обіс*ати когось. Самі то певне ще ті нероби - тільки дай посидіти і поплювати - байдуже на кого і за що. Розщебетатались ніби всі з ним в одну пісочницю і на ті ж вечорниці ходили, ну їй бо... ще давайте знов хороводи з плакатами водити без приводу. оцінюйте за результатами робити, а не віком і посадою. бо задовбали. Старий - фу, накрав п*длюка, Молодий - фу, красти буде п*длюка... вам ніхто добрим не буде. не тому що всі погані, а тому, що ви - всіх рівняєте до себе і судите по собі.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 10:52
а де подівся той,кого призначили відразу після Майдану - у нього хоч обличчя було людське + волинянин
до аноніма Показати IP 6 Березня 2015 11:15
Це ви про кого про Коцуру т**е і бе**арне. Найшли мені волинянина. Прийшов бруківку на майдані вручили тай пішов.далі продавати "Оріфлейм".