USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Програма «Гроші» - в готельному номері Ігоря Гузя

19 Лютого 2015 12:12
Журналісти популярної телепередачі «Гроші» продовжують спостерігати за нардепами: приховані камери стежили, що роблять народні обранці поза Верховною Радою.

Нагадаємо, вчора Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що в камери «Грошей» втрапив нардеп Сергій Мартиняк.

Під приціл відеокамер журналістів потрапив ще один волинський народний депутат Ігор Гузь, який балотувався по окрузі №19,- повідомляє «Буг».

До слова, Ігор Гузь один з небагатьох народних обранців який дійсно проживає в орендованому державою готелі. З його слів – з листопада минулого року.

Журналістці «Наших грошей» нардеп показав, в яких умовах живе.

На відео з 16-ої хвилини:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Правдоруб Показати IP 19 Лютого 2015 12:28
Подивившись такі передачі хочеться всіх перестріляти
Штефан, Луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 12:42
Не вірте цім фейкам,люди добрі! Нововолинці та володимиряни поважають та цілком довіряють нашому народному депутату пану Ігору Гузю!
кінь до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 13:19
Штефане, ти за всіх не "атвіча", бо можеш нарватись
Штефан, Луцьк до кінь Показати IP 19 Лютого 2015 13:30
так думає переважна частина виборців які віддали свої голоси за Ігора Гузя! А нарвешся ти, бабо із псевдо КІНЬ
Волинь до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 14:38
"Нововолинці і Володимирчани поважають і довіряють Гузю"???!!! Де Ви таке бачили і чули???!!! Не розписуйтесь за всіх! Бо Володимир майже весь не голосував за Гузя!!! І за що його поважати і довіряти?
Штефан, Луцьк до Волинь Показати IP 19 Лютого 2015 15:00
поважати Ігора Гузя за патріотизм, за палку відданість ідеям Майдану, за його чесність та людську порядність, за турботу про долю простих волинян!
Волинь до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 19:59
Піарити його тут немає смислу!
громада Показати IP 19 Лютого 2015 13:10
Не встиг ще вбратися в депутатське пір'я, нічого толком не зробило, а вже і там піариться! От-же людина епрст...!!!
Сенсей до громада Показати IP 1 Березня 2015 21:41
Просто *****........але безкарно на цей раз нікому не вдасться піти.......
PR Показати IP 19 Лютого 2015 13:12
Заказушна піарщина! Ну прям до тебе у двері журналіст з камерою, а ти при параді зустрічаєш, дома постійно у костюмчику...?!:) На кого це розраховано?:)))
+- Показати IP 19 Лютого 2015 13:13
Бокоч! Мінусуй не мінусуй, а отримаєш ти...!!!:)
салага до +- Показати IP 19 Лютого 2015 13:20
Якби без попередження - то могли б ше й з бабою застати.
За справедливість Показати IP 19 Лютого 2015 13:48
А готельчик у віданні держави? Ні. І тут у кишеньку з державної казни
Просто мама Показати IP 19 Лютого 2015 14:18
Наш Гузь реально бідовенький поруч з більшістю депутатів.
Волинь Показати IP 19 Лютого 2015 14:44
Ото брехня!!! Зайшла без шуби, а потім шуба раптом опинилася в шафі!!! Круто застали!!!)))
Гусь до Волинь Показати IP 19 Лютого 2015 14:52
коментар було видалено
Гузь Показати IP 19 Лютого 2015 14:50
а що? ви не вірите, що я сплю на роскладушці, і негри машуть та відганяють трупних мух пальмовим листям!!!!!
11111 Показати IP 19 Лютого 2015 15:52
ну звіздєц,шуба кореспондентки в шафі....до чого цей маразм, іде по коридору, стукає в двері...тьху!
До правдоруб Показати IP 20 Лютого 2015 00:24
Гузь це дуже рідка нечесть України і його треба прибирати бо брехливішоі людини я ще не бачив .Знаю його особисто тому так і пишу .
маша Показати IP 20 Лютого 2015 10:30
Гузь це таке брехло з брехла ,Україна понад усе ,а у вр сидить в планшет и займається своими справами , слухати не хоче ни про яки закони ни як країну вивести з війни не думає ,не думамв,і думати не збирається.Дорвався до корита тай на тому все ,буде час від часу викрикувати Україна понад усе і на тому все.Отакі вони брехуни і сволоч продажна.В країні війна ,а він по світьських вечірках веселиться.