USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прокуратура підозрює луцького суддю в корупції

17 Вересня 2015 13:03
Згідно з інформацією прокуратури, цьогоріч правоохоронці виявили вдвічі більше корупційних злочинів, аніж торік.

Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 36 сесії Волинської обласної ради сьогодні, 17 вересня.

Прокурор області Дмитро Чепіжак прозвітувався перед депутатами про стан злочинності в області.

До прикладу, завершується розслідування отримання неправомірної вигоди у розмірі 2,5 тисячі доларів інспектором МП «Устилуг» за ввезення піску. Також 400 тисяч гривень хабара отримав працівник ДФС.

Всього до суду вже скерували 37 справ щодо корупційних дій. Досі розслідуються провадження щодо заступника начальника луцької податкової інспекції про отримання хабара в розмірі 116 тисяч гривень за сприяння у поверненні ПДВ. Також розслідують діяльність одного з районних податківців за отримання хабара за неперешкоджання ведення підприємницької діяльності.

Вже у вересні на хабарі «погорів» працівник митниці, який отримав неправомірну вигоду в розмірі тисяча доларів США, за ввезення сільгосптехніки. Також суддю луцького міськрайонного суду підозрюють у винесенні незаконних рішень.

Згідно з інформацією прокурора області Дмитра Чепіжака, суддя визнав право спільної сумісної власності на 27 об’єктів, в результаті договори іпотеки були визнані недійсними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Антон Показати IP 17 Вересня 2015 14:07
Прізвища треба вказувати щоб знати наших корупціонерів
Андрій Показати IP 17 Вересня 2015 14:16
Це все словесний понос,Де звіт про те, скільки притягнуто і кого до відповідальності.Ми вже бачили і хабарі діамантових прокурорів ГПУ і затримання прямо на засіданні КМ ... І що?Гора народила мишу...пшик...
луцьк Показати IP 17 Вересня 2015 14:22
зверніть увагу на винесені рішення пані ІВАСЮТИ В кінці 2012р.
13 до луцьк Показати IP 17 Вересня 2015 15:56
це пише пан-неук Савчук, який не має ніякого поняття про правознавство)))
Анонім Показати IP 17 Вересня 2015 14:56
Та ви що! А яяй корупціонер! Та не вже!
Анонім Показати IP 17 Вересня 2015 15:23
Та ніхто їх не буде садити-це все піар.Показуха для дурного люду олігархів і ворюг.А ви радійте покарали.Якби повісили 10 на майдані,ото тоді б боялися брати.А так все пройдет і вернеться на круги своя
ку до анонім до Анонім Показати IP 17 Вересня 2015 19:41
"Повісиои 10 на майдані" - як же ви зі своїми вішаннями на майдані і з тому побною фантазією дістали я разі з 10 був в суді у мене ніхто не вимагав хабарів я був правий на 100 відсотків і вигравав справи а ви вішальщики лише ман*іти вмієте більшість з таких як ви тільки по телевізору і чули про мільйонні хабарі, а ти розумник якщо сам давав то давай кажи кому скільки вперед а якщо ні то і не....р пі.....ть.
Анонім Показати IP 18 Вересня 2015 14:30
Хіба це одному. Вони там скрізь беруть. Не треба казати, що це не правда.