USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

За яких умов прокурор Волині піде у відставку

19 Лютого 2015 14:29
Прокурор Волині Вадим Максимов готовий залишити свою посаду у тому випадку, якщо громада Волині так вирішить, не побачивши в роботі структури якісних змін та більш активної роботи.

Про це посадовець розповів під час громадської акції «Непокаране зло – зростає», ініційованої революційними середовищами міста, сьогодні, 19 лютого.

Присутні революціонери запросили вийти до людей прокурора Волині Вадима Максимова для того, аби той відзвітував, скількох людей ув’язнили за злочини, по яких питаннях триває слідство тощо. Після недовгих перемовин, очільник прокуратури області вийшов до людей та розповів, що за час його перебування на посаді вдалось довести вину десятків злочинців, в тому числі – хабарників.

Натомість, присутні просили конкретних імен та справ, проти яких ведуться провадження та закликали прокуратуру більш активно працювати спільно з громадою. У відповідь Вадим Максимов зазначив, що наступного тижня відомство організує прес-конференцію, де відзвітує про результати своєї роботи.

Самооборонівець Богдан Климчук заявив Максимову, що прокуратура не змінилась за майже рік часу з моменту зміни влади в країни.
«За рік часу ви кого покарали? Звернення до вас робить відділ протидії корупції Самооборони, а ви лише відписки у відповідь шлете. Як ви змінюєтесь? Прізвищами на табличці? Де результати вашої роботи? Ви кажете, що вам закон не дозволяє. А вам справедливість не дозволяє громаду послухати? Коли ви перестанете боятися громадськості?», - запитав він.

У відповідь Вадим Максимов заявив, що якщо громада не побачить якісних змін в роботі прокуратури за місяць, то він готовий залишити посаду.

«Я даю слово: якщо протягом місяця, до 15 березня, не буде жодних змін, - ви мене на цій посаді не побачите».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Алоє Показати IP 19 Лютого 2015 14:38
коментар було видалено
курс!?! до Алоє Показати IP 19 Лютого 2015 14:48
такий курс і при зечарі міг бути легко, добре що раніше взнали наскільки розграбовано країна
Мik(галицька камиша) до курс!?! Показати IP 19 Лютого 2015 14:52
При зечарі курс гривні до бакса був би вже 100000000грн. за бакс.
Анонім до Мik(галицька камиша) Показати IP 19 Лютого 2015 14:57
коментар було видалено
Анонім до Мik(галицька камиша) Показати IP 19 Лютого 2015 16:28
коментар було видалено
Анонім до Алоє Показати IP 19 Лютого 2015 14:57
а що вже в Осіпова нема роботи?? торгує фейсом перед прокуратурою...
добряк до Алоє Показати IP 19 Лютого 2015 16:12
від наших прокурорів і судей вже на рвоту тягне хабарникі всі 100% всі занімаються кришеванням маєткі.квартири машини всі на зарплату живуть а люди терплять.ой дождетесь ви народної розправи
Вася Показати IP 19 Лютого 2015 14:43
Люди хочуть при будь якій владі жити краще а до чого тут майдан ?
Мik(галицька камиша) до Вася Показати IP 19 Лютого 2015 14:50
Цілком згідна з Вами, шановний добродію! Завдяки Майдану українці стали значно краще жити, стрімко зростає добробут простих громадян, а вже починаючи з травня, як сказав наш Президент, українці будуть вільно їздити у европу без віз. Це також здобуток Майдану!
До мік і Васі до Мik(галицька камиша) Показати IP 19 Лютого 2015 15:01
Ти взагалі де живеш? на Марсі? ти ціни бачила на продукти, бензин, квартлату.Ти в магазини ходиш?. Добробуд підвищився людей. Покажи в яких місцях? Ти може з дуба впала і головою вдарилась?
Анонім до До мік і Васі Показати IP 19 Лютого 2015 16:27
ні він живе на адвокатську діяльність.... платить державі 100 рублів а живе на 1000.. спитайся його чи чеки клієнтам видає..
до Богдана Клімчука Показати IP 19 Лютого 2015 14:57
В нас невистачає кому воювати?. Військомат приходьте і вручайте на місці повістки в АТО, забирайте під білі рученьки цих крикунів і брехунів. Боздане, а що в твоїй команді робить Шиба, який в ДТП збив насмерть молодих хлопців, тут ходить і ще мітингує - сором!!!!!! Це такі, як ви країну довели до повного краху і недовіри громадян, Це через таких, як ви рівень життя населення доходить до зубожіння та рівня життя населення країн Африки. Сховайтеся дайте спокій , втомили людей. КЛОУНИ!!!!
АТО Показати IP 19 Лютого 2015 15:01
Вадім Максимов у порівнянні з усіма його попередниками найдостойніший прокурор. Шкода якщо злякається купки недоумків, які аж ніяк не представляють громаду міста та області, і піде з посади. Хоча на таких активістів реально не вистачає Параки А.А. Можливо його потрібно було б повернути до Луцька???
між іншим Показати IP 19 Лютого 2015 15:15
це називається "разгул демократії",швондєри рулять!
Віра до між іншим Показати IP 19 Лютого 2015 16:05
це не демократія, а охлократія - влада толпи ляльководів і ляльок і будемо ми з ними не в Європі а в іншому місці.Ці людці всюди кричать як люблять неньку, проте в АТО їх і буксиром не затягнеш!"Активісти" панімаєш..Руйнувати тільки можуть, як в есесері "активісти" церкви руйнували!
прокурор Показати IP 19 Лютого 2015 15:21
андрій парака залишив область на тараса безрукого.
волинянка Показати IP 19 Лютого 2015 16:02
В нас усе чудово! Прекрасні зарплати. забезпечені пенсіонери, доступні ціни!!!!!!!!!!!!!! Ось тільки роти ще не позашивали, ще не всі стали німі. Але зроблять з вас покірних рабів, побачите!!! Ота бездарь белова,почувши вислів,що виною усіх бід е майдан, вважае дядьків із села російськими агентами! Вдумайтесь у цю нісенітницю!!! Або ж - третього майдану не буде, бо це вигідно Путіну - ну та де ж там. щоби , не дай бог, супроти рідноі влади висту пили! Не доведи ,господи, вдасться... Повернуть, як схочуть. А ви, волиняни, готуйте нитки зашивати роти. Але у нас усе чудово!!!!!!! ФАРИСЕЙСТВО!!!!!!!_
**** Показати IP 19 Лютого 2015 16:38
Третій майдан?!Вам мало наслідків одного майдану? Хр... во жили? Живіть тепер живіть, як в Європі, з ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЦІНАМИ... Хотіли змін - ТРИМАЙТЕ ЗМІНИ!!!!!
До Добряк Показати IP 19 Лютого 2015 16:46
Є судді і прокурори, держслужбовці, які не нажили статків і пішки ходять.Прикро, що по тим, яких Ви знаєте, судять всіх. В інтернеті теж пишуть про нажиті квартири і машини видатними громадськими активістами Волині за рік часу після революції Гідності. Але по них теж не слід судити всіх активістів.
152 Показати IP 19 Лютого 2015 16:53
олені!!!
!!!до****' Показати IP 19 Лютого 2015 17:23
Як я Вас підтримую
БУВАЛИЙ Показати IP 19 Лютого 2015 17:30
Що за критика,щє разок попередили,нагадали,не можна ж зразу так жорстоко в смітник! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
місцевий Показати IP 19 Лютого 2015 17:38
А Осіпов з Климчуком повістки отримали чи справки мають? :)
77 Показати IP 19 Лютого 2015 17:47
у прокуратурі давив на суддів почитайте керівник відділу юрченко права рука параки
ос Показати IP 19 Лютого 2015 17:51
юрченко зараз в облпрокуратурі керує вже управлінням ще пшонка встиг підвищити його
Свідок Показати IP 19 Лютого 2015 18:05
Що означає фрагмент із тексту: " Самооборонівець Богдан Климчук заявив Максимову, що прокуратура не змінилась за майже рік часу з моменту зміни влади в країни..." А хто такий Є Богданчик???? До речі, чого його ше й досі не мУбілізували.... Він БОЛЬНИЙ чи як???? Чи він якісь ОСОБЛИВИЙ гражданін???? Цей двуметровий вил*пок ше відповість за бурштин)
небайдужа Показати IP 19 Лютого 2015 21:46
Так на жаль в ліпшу сторону нічого не змінилось а щодо безвізового режиму(даруйте що не в тему ) то це просто насмішка з усіх(більшості маю на увазі ) з таким курсом євровалют шлях закритий---уряд -бандюки постарались на славу Сидіть тут навіщо бачити як люди живуть