USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прокурор Волині пішов у відставку

25 Лютого 2015 09:46
Прокурор Волинської області Вадим Максимов пішов у відставку.

Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини прес-секретар прокурора області Наталія Мурахевич, прокурор пішов у відставку за власним бажанням.

Про звільнення прокурора стало відомо 23 лютого, коли Генпрокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення Вадима Максимова з 25 лютого 2015 року з посади прокурора Волинської області.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, щодо статків волинського прокурора Вадима Максимова ініціювали службову перевірку. Днями народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв звернувся до Генерального прокурора Віктора Шокіна з ініціативою перевірити інформацію від журналістів про статки прокурора Волинської області Вадима Максимова.

Так, у грудні минулого року журналісти «Слідство.Інфо» перевіряли походження статків волинського прокурора Вадима Максимова і дійшло до висновку, що прокурору таки є що приховувати. Зокрема, йшлося про 7 мільйонів гривень доходу, походження яких прокурор відмовився пояснювати.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРИХОВАНІ МІЛЬЙОНИ ВОЛИНСЬКОГО ПРОКУРОРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
шацький Показати IP 25 Лютого 2015 09:54
Не відпускати, поки не розкаже де,що і коли награбував. Конфіскувати все майно,і родичів його та наближених осіб,у заступничків його теж, обвязати тротилом і відправити цих скотів у донецьк смертниками
шацькому до шацький Показати IP 25 Лютого 2015 10:37
перш за все тебе треба перевірити ти ж нічого не знаєш а тільки белькочеш своїм паршивим ротом
Лучанин до шацькому Показати IP 25 Лютого 2015 11:39
Та наколядував - по-любому..
свій Показати IP 25 Лютого 2015 09:57
Ото да,а в тюрягу його за накрадене наше добро, або в АТО. А це легше всього,накрав будуть жити всі його родаки і він в шоколаді, а він ворюга поїде відпочивати на Канари-це покра,ой ні.То фарс, для нас. дураков,радійте звільнити. А дайте мені так попрацювати накрасти і жити в шоколаді.Можна,га?
Олег до свій Показати IP 25 Лютого 2015 10:47
ти обменеже можеш лише своє слюною і бризкати....хто тобі заважав вчитися і працювати??
Олегу до Олег Показати IP 25 Лютого 2015 14:42
+++++++++ Сумно, коли такі "працівники", більшість з яких важчої роботи, ніж написання дебільних коментарів, в житті не робили хочуть "накрасти і жити в шоколаді" Сумно
Прокурор Показати IP 25 Лютого 2015 10:14
Максимов був самим порядним прокурором на Волині за всю історію. А звільнився бо сам не захотів працювати із цим керівництвом. А гроші такі заробим бо голову має на відміну від вас тролів і не в прокуратурі заробив.
65789 до Прокурор Показати IP 25 Лютого 2015 10:41
ха-ха, порядним, і де ж він набрав такі статки, може за свою заробітню плату, а ні це спадщина від діда та прадіда, або дружі подарували, на нари їх усіх, і в смітєві баки
рп до 65789 Показати IP 18 Березня 2015 08:36
Ти дурню, людина не тільки в прокуратурі працювала, а працювала в комерційних структурах де зарплати люди мають за місяць напевно більше чим ти за рік.
11 до Прокурор Показати IP 25 Лютого 2015 11:25
якби заробив чесно то чого не задекларував?
Лучанин до Прокурор Показати IP 25 Лютого 2015 11:41
Я можу розповісти про кожну зароблену копійку. А чому прокурор - "лицо закона" - не може?!
прокурор 2 Показати IP 25 Лютого 2015 10:18
Підтримую Прокурора! Сказав волиняняам якщо не справиться - піде з посади, що і зробив. А статки, думаєте, зароблені не за тих півроку, що був прокурором Волині ?
Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 10:31
Коли, нарешті, ган**она Масалова посадять?
Анонім до Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 10:33
коли ти перший відпосиш за свої слова.... а тоді вже і до того кого ти хошеш
Масалов до Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 10:33
А я прокурором ще буду і тебе першого посажу
Анонім до Масалов Показати IP 25 Лютого 2015 10:39
молодець
Бор до Тоже краду по дрібни Показати IP 25 Лютого 2015 12:34
Да цю с*ку давно пора, весь луцький район посадив на дань. Все йому мало...
123456 Показати IP 25 Лютого 2015 10:38
Га*ноїд він, прийшов натирив, за вирішення справ, і хода, да всі ті прокурори пі....си, їх усіх в АТО, а то лише жоп... наїдають
Анонім до 123456 Показати IP 25 Лютого 2015 10:41
ати давав сам ти га*ноїд
123456 до Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 10:44
їм давати не потрібно, вони самі беруть і суму кажуть, може він на своє авто "тойоту прадо" зародив,чи кредит взяв, авто коштує мінімум 25,0 тис.$, де він їх взяв????
Аналітик до 123456 Показати IP 25 Лютого 2015 10:49
Дурак ти оцифрований який не володіє ситуацією.
123456 до Аналітик Показати IP 25 Лютого 2015 11:22
а ти прокурор і зд**неш ним, і люди тобі у спину сплюватимуть
масялову Показати IP 25 Лютого 2015 10:47
В пеклі ти прокурором будеш.
Масалов до масялову Показати IP 25 Лютого 2015 10:50
І там в мене сидіти теж будеш
Хрен собачий до Масалов Показати IP 25 Лютого 2015 11:54
Ги-ги...Пожиттєво. В одиночному, пекельному казану...
Галя Показати IP 25 Лютого 2015 11:49
http://hqmw.toresnab.ru/274526612/8159249/ платний перегляд сайтів http://hqmw.toresnab.ru/274526612/r8159249/
,,,, Показати IP 25 Лютого 2015 12:28
Гидко. Давайте всіх хто має гроші будем саджати в тюрму обливати грязюкою, помиями чи то суддя, прокурор, міліціонер чи бізнесмен а шо де він взяв гроші 100% давав хабар бо як можна заробити гроші . Шановні як зароблені ці гроші не вашого це ума перед Богом за кожен відповість чесно чині а не перед Вами ВИ Хто Безгрішні. ЦЕ ЇХНІ ГРІХИ ВОНИ ЗА ЦЕ БУДУТЬ ВІДПОВІДАТИ ЧИ ЇХ ДІТИ І НЕ ТРЕБА НІКОГО СУДИТИ ДОСИТЬ ДОСУДИЛИСЬ
А ндрій до ,,,, Показати IP 25 Лютого 2015 13:03
Так,йому не потрібно раю в потойбічному світі,він рай зробив собі тут на Землі,на горі,сльозах і прокльонах матерів.Завдяки такому всепрщенню яке Ви пропонуєте ми й маємо ту війну на якій гинуть наші найкращі представники нації...
Луцьк до ,,,, Показати IP 25 Лютого 2015 20:36
Масло, все четко БОГ простить, задача людей вас звести
Знаючий Показати IP 25 Лютого 2015 12:29
Щокін ставить своїх , а свої- це Масалов або повернеться Гіль- дружалік Щокіна. Ось така малина...
о до Знаючий Показати IP 18 Березня 2015 08:40
Ти правильно хоч прізвище пиши ЗНАЮЧИЙ
ііііі Показати IP 25 Лютого 2015 13:59
Гіль не смішіть якій з нього прокурор області, досить, вже на працювався по перше він під люстрацію попадає а по друге народ не дасть йому прийти. Хай собі відпочиває на пенсії внуків глядить.
свій Показати IP 25 Лютого 2015 15:19
Гіль пройшов шлях від слідчого до прокурора, попробуй сам, а потім суди його
Катя до свій Показати IP 25 Лютого 2015 16:56
Про людину краще говорить не довжина шляху, а спосіб його проходження.
іііііі до свого Показати IP 25 Лютого 2015 16:20
Зміг пробитися від слідчого до прокурора, молодець!!!! А зараз хай на пенсії по буде.
свій Показати IP 25 Лютого 2015 16:58
ікай не ікай,а ти як повзав -так і повзатимеш,а нормальна людина і без посади проживе.
Горелик Показати IP 25 Лютого 2015 20:23
Да, повна фігня получається. З уходом цієї команди можуть посадити Андрейківа та його кодлу, а мене свої ж закопають
добряк Показати IP 25 Лютого 2015 21:03
ти диви як розгавкались шавкі прокурорські.аяяй вигнали з такої будкі і косточкі лішили ще й до 7- ми мільйончіків причепились а все ж зароблено (нєпосильним трудом)
Для ПС Показати IP 25 Лютого 2015 21:36
Масалова проштовхує самооборона а саме Хведчак бо Масалов проплатив через дядька Хведчака голови сільськоі ради Рожищенського району який роздав землю потрібним людям але кр справу зам'яли бо почалась революція а тут такий компромат на дядька "самооборонівця". Матеріали в УБОЗ.
789 Показати IP 25 Лютого 2015 22:28
Пішов Масалов - підуть масалоподібні, вони ж яремоохоронні, бо пшонкоотвороені, А загалом шушера часів Ющенка, Тимошенко