USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Пустовіт - про свої шанси залишитися на посаді

21 Липня 2014 14:11
Голова Волинської облдержадміністрації називає свою посаду тимчасовою, однак наголошує, що готовий працювати й далі.

Про це йшлося під час круглого столу для волинських ЗМІ сьогодні, 21-го липня.

Журналісти запитали у голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта: «Ваша посада під загрозою?»

Губернатор жартома сказав, що посада стабільна, а от його перебування на ній має тимчасовий характер.

«Я це усвідомлював із самого початку. Шанси мої були б високі лишитися на цій посаді, якби Юлія Тимошенко перемогла на виборах. Я все розумію, це нормально, коли президент створює свою команду.

Однак, так склалося історично, що його партія «Солідарність» мало відома українцям, безумовно, що буде створюватися коаліція після нових виборів до Верховної Ради. Президенту потрібна підтримка, таку підтримку і надає партія «Батьківщина».

Ми розуміємо, що в Петра Олексійовича (Порошенка) дуже мало тих людей, які пройшли з ним хоча б 5 останніх років у політичному житті, але є люди, з якими він пройшов у бізнесі, це Володимир Петрович Гунчик, якому і довіряє Порошенко. Є переконання в Президента, що він зможе покращити ситуацію на Волині, втім щодо моєї роботи нарікань немає», - пояснив Пустовіт.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, президент і Кабмін розглядають кандидатуру Володимира Гунчика, керівника виборчого штабу Петра Порошенка на президентських виборах в області, на посаду голови Волинської ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 21 Липня 2014 14:36
Безхребетний слизняк! Наберись мужності-передай владу і перестань соплі жувати.Який з Пустовіта керівник-замполіт ніколи господарником не стане! Не спромоглися разом з Дубняком навести кадровий лад в області-забирайтесь геть! Вам був даний шанс хоч,щось зробити корисне-порозганяти ригів-ви і цього не зробили.Ваше місце на смітнику,як і вашої Юльки!
Смердить БЮТом до 123 Показати IP 21 Липня 2014 18:14
Це нам "втирає" той, хто платив ЗЕКу, за те щоб їхав у Київ до Юлі і оббріхував Грицюка А.П. з метою зайняти крісло голови партії "Б-на". Препогана людина, гірша від Шарікова!
123-ому Показати IP 21 Липня 2014 14:41
100% правда!
Анонім до 123-ому Показати IP 21 Липня 2014 14:47
Дуже шкода українців які так думають бо не розумібть суті проблеми. Ось і маємо те що маємо!!! Дурні бо бідні а бідні бо дурні. Так це про нас українців.
Настя Показати IP 21 Липня 2014 14:44
Нормальний Пустовіт керівник, бо зміг хош трішки почати наводити якийсь лад в області. Хай би дали йому можливість показати на, що він здатний як керівник...
Ті Показати IP 21 Липня 2014 14:48
Автозавод розвалив і область розвалить Гуньчик хвальоний!!!!!!
Корінний лучанин до Ті Показати IP 21 Липня 2014 15:14
НЕ хвальоний, а "хвартовий". Це Ви Порошенку скажіть. Гунчику по-фіг що розвалювати. А до речі, будь ласка,поясніть свою думку про "автозавод розвалив". Гунчик був "топ-менеджером" в "КОРПОРАЦІЇ БОГДАН" ( він же і смотрящій), він же депутат облради, він же бувший компартійний функціонер.
Здрасте Показати IP 21 Липня 2014 14:49
Пустовіт, Ви ж офіцер. А де мають бути офіцери коли в країні війна? А Вам хочеться далі в кріслові та так щоб і не дуло та так щоб можна було інших на війну відправляти, а самому пенсію яку держава дала за нєхєрдєланіє в мирний час і зарплату за теж саме у військовий час отримувати. "Президенту потрібна підтримка, таку підтримку і надає партія «Батьківщина»." це Вас Тимошенко попросила таке видати, чи власний маразм? Та усім високопоставленим чиновникам зараз потрібно: 1. щоб Путін не увійшов в Київ. 2. щоб вибити якомога більше західняків, які можуть зробити третій майдан. 3. розкрутити Захід і Америку на якомога більшу допомогу, причому в тверій валюті, а не технікою, засобами спостереження...
Лучанин до Здрасте Показати IP 21 Липня 2014 16:02
От тільки про це хотів написати. Підтримую повніістю!!!
Луцьк до Здрасте Показати IP 21 Липня 2014 23:17
Підтриму...наші хлопці там вмирають.. а вони су..и ділять крісла і гроші.....їх би всіх вивезти і розстріляти!!!!
лучанка Показати IP 21 Липня 2014 16:26
Пустовіт не мав часу показати на що він здатен-дайте людині попрацювати, а Гунчик -це найгірша кандидатура від Порошка яка могла бути
123-му, Здрасте Показати IP 21 Липня 2014 16:48
100% підтримую!
олександр Показати IP 21 Липня 2014 18:51
цей пі.........ар гунчик хай злюдьми розрахуеться три місяці зарплати невиплачуе а тоді хай іде куда хоче гнати його в шию .
віра Показати IP 21 Липня 2014 19:38
Не треба гавкати на Пустовіта! Достойна, порядна людина, та й показав себе в такий непростий час не з гіршоі сторони як керівник.А Гунчик ще той злодій, пустять до влади, то він візьме по-максимуму
Лучанин Показати IP 23 Липня 2014 12:46
Знаємо. Показав, коли Янукович приїхав в Луцье Пустовіт рєпереховувався.