USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На кордоні з Росією таки збудують стіну

16 Червня 2014 20:51
Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення встановити інженерні споруди для захисту українського кордону. Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій по закінченню засідання в понеділок увечері в Києві.

Як повідомляє ТСН, серед тез рішення РНБО - посилений режим на кордоні з Росією, побудова інженерних споруд - є доручення Кабміну розробити план стіни і будівництва, одностороння демаркація всього кордону, а також заборона входження російських суден на Азовському морі.

"Доручено Кабінету міністрів України організувати односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону, забезпечити її належне інженерно-технічне облаштування у відповідності з сьогоднішніми загрозами національній безпеці", - заявив Парубій.

Рішення РНБО вводиться в дію указом президента України.

Як вже раніше повідомлялося, Порошенко заявив, що після закриття кордону запровадять режим припинення вогню на Сході.

Нагадаємо, 13 червня голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський запропонував Верховному Головнокомандувачу Петру Порошенко негайно приступити до будівництва укріпленої стіни вздовж кордону з Росією на території Донецької, Луганської та Харківської областей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
пан Показати IP 16 Червня 2014 20:57
А що, канава не допомагае?
БЕРКУТ Показати IP 16 Червня 2014 21:05
коментар було видалено
Да Показати IP 16 Червня 2014 21:10
коментар було видалено
И что до Да Показати IP 16 Червня 2014 21:12
И что нам так везет?....
Українець до Да Показати IP 16 Червня 2014 21:13
коментар було видалено
Ректор Показати IP 16 Червня 2014 21:25
замість нових квартир, шкіл, лікарень буде українська китайська стіна. а за стіною- майдан. Ось вже дійсно-хто не скаче той москаль!
Корінний лучанин до Ректор Показати IP 16 Червня 2014 21:58
Це не за Ваші гроші , "Ректоре" ! Коломойський дав пропозицію і буде фінансувати. Нехай навіть і стіна, то вже не відкритий простір для зелених чоловічків-найманців із Расєї. Ось уже дійсно тут тролістів зібралось на сайті неміряно і так "добра" бажають Україні, стільки злоби та бруду виливають, що дивуєшся невже на таке спроможні громадяни України. Але ще одна складова домішується до цих тролів- це гроші. За гроші тролісти ладні і матір та батьківщину продати. Слово -це також зброя і цим хочуть вплинути на слабких людей!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Червня 2014 22:10
На те вiн i Коломойський, щоб фiнансувати "сильних людей" на будiвництвi XXI сторiччя. Головне, щоб не вiдвлiкалися вiд важливоi патрiотичноi роботи.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:23
Коломойський хоч і єврей, але більший патріот України ніж окремі українці,які тут присутні на сайті зі своєю чорною злобою! Сильні люди допомоги не потребують!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Червня 2014 22:28
Як же це поталанило Коломойському, що вiн знайшов таких патрiотiв!)) Ощадкнижку не забудьте завести, сильнi люди))
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:48
Анонім на те він і Анонім, що не патріот і явно не України! А не слабо із такими настроями десь в Расєю переїхати, в Магадан приміром. Там краще і комфортніше буде Аноніму.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Червня 2014 22:51
А що, Украiна вже тiльки для "сильних людей"? То може ви вже до влади стали?)) Чи то може вам, корiнним, до криiвок пора?
гість до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:57
стєкломой мутний попався? додай активованого вугілля, тобі полегшає, тролє.
Анонім до гість Показати IP 16 Червня 2014 23:02
Ти ба, полегшало! Щиро дякую! А шо ще знаеш?
гість до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:33
ще зроби два пальця, протряхне повністю, і може протверезієш від стєкломою. і не дивися кисєль тв - рейтинг скоро впаде, і твої письменницькі потуги вже перестануть бути оплачуваними. а ще... бійся і ховайся...
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:04
Звичайно стали!!! Час криївок пройшов, ми в своїй державі Україні живемо!!! А ви Аноніме, часом не з бувших ( чи нащадок) отих служивих що криївки вишукували та переодягались у форму УПА та робили злочини і списували на бандерівців? Щось таких "запашним" душком, знаєте, війнуло від вас "хорошого".
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Червня 2014 23:07
Ну й те добре! Молодцi! Там трохи нижче вам вiдповили! Творчоi наснаги вам!))
44 до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 09:45
Анонім, так, як ти, думає більшість, але їхні думки видалають із коментарів!! Браво! Колись дійде час ганьби нинішніх сильних ХЕроїв!
Корінний волинянин до Корінний лучанин Показати IP 16 Червня 2014 22:11
+1000
Джулія до Ректор Показати IP 17 Червня 2014 10:12
Якщо Ви ще не усвідомили-в Україні ВІЙНА. А під час воєнних дій нового не будують, а намагаються зберегти діюче.
вік Показати IP 16 Червня 2014 21:29
Ну й ну-стіна щоб зимою вітер не задував,бо газу не буде.Ото вирішили.
гість до вік Показати IP 16 Червня 2014 23:00
а ти думай про свій вік і про інновації. ці дві речі неспівставимі. твоя родіна - расєя, а там не думають, тому що ваш лідер.... ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ло
ОЙ! до вік Показати IP 17 Червня 2014 00:25
Та чого ти с*иш? вугіллям пропалимо. а якщо купити гарненький котел, то й протопити грузом 200 можна аж до літа. цього ла*на хватає.
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 21:47
Нарешті перша розумна ідея від нашої влади. Молодці.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 21:59
Кожний украiнець вiд 18 до 65 буде винен вiдпрацювати два роки на будiвництвi муру. Якщо, звiсно, в нього нема автомату. А якщо з автоматом, то два роки "охороняти будiвельникiв".
Корінний волинянин до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:14
Будуть будувати твої друзі з партії регіонів і комуністи
Анонім до Корінний волинянин Показати IP 16 Червня 2014 22:16
Яволь, мiй фюрер!
гість до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:02
твій фюрер ботоксний кремлівський карлик, гобліне
Анонім до гість Показати IP 16 Червня 2014 23:04
То потяфкай на нього!
гість до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:14
та ні, тут достатньо твого тявкання:)
ОЙ! до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:42
ОЙ, та годі! скільки наших волиняк, та й українців на заробітках будують віли москалям. нехай попрацюють на благо рідної Неньки!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:18
думкою багатіє відомо хто!
44 до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 09:46
чемоданчик збирай - поїдеш будувати!
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:44
коментар було видалено
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 22:53
коментар було видалено
гість Показати IP 16 Червня 2014 23:03
це знов ти, відомий троле Дончанин?
Океан Ельзи Показати IP 16 Червня 2014 23:33
Мабуть, Вакарчук перегнав свiй час(( ще не актуально...
Полкан Показати IP 16 Червня 2014 23:42
З верогідних відомостей колона російських військ (склад колони не відомий, може "ополченців", але колона значна) буде перетинати кордон в районі Червонопартизанськ і рухатись на Свердловськ. Поставте на контроль розвідці.
Не собака до Полкан Показати IP 16 Червня 2014 23:51
А Путін в якій машині буде їхати?
вік до Не собака Показати IP 16 Червня 2014 23:53
Та на х..ви Путінуздалися-не тіште себе ілюзіями про свою велич а йдіть дрова заготовляйте,бо прийдеться скакати осінь-зиму,бо ви певно не москалі?
ОЙ! до вік Показати IP 17 Червня 2014 00:13
Ой, давайте не будемо! Якби ми йому не були потрібні, тне було б того безладу на сході. Та й Крим був би неїх. а що до зими - не парся. розумні волиняни вже дровками затарились, не в пустелі ж живемо.
вік до ОЙ! Показати IP 17 Червня 2014 00:20
коментар було видалено
Клара до ОЙ! Показати IP 17 Червня 2014 00:21
Не ойкай піди полікуйся чи може заклинило-ойкаєш в кожному коменті.2МОВА" аж зашкалює
ОЙ! до Клара Показати IP 17 Червня 2014 00:32
тебе зашкалює? видихни, і не кури більше той галюциногенний кактус. до добра не доведе.
Кордон Показати IP 16 Червня 2014 23:51
У нас "такса" є на проїзд-питання вирішуємо.Хто платить-той і їде.
Реаліст Показати IP 17 Червня 2014 09:23
Волинські новини перетворились на помойку. Таке враження що в коментарях не адекватні люди з Волині а агенти розвідок різних країн... Як ми Українці можемо миритись та жити з сусідами (будь то Росія, Білорусія, польща і т .д.) якщо ми між собою не можемо порозумітись???
44 Показати IP 17 Червня 2014 09:56
Коли врешті дійде, що гриземося як пси з росіянами, вважаємо людей на сході своєї країни своїми ворогами, рідні стали ворогами через політику... кому це вигідно? росіянам? "сепаратистам"? отямтеся!!
Fuf до 44 Показати IP 17 Червня 2014 10:40
потрібно нарешті глянути правді у вічі - на сході тупе промоскалене наскрізь продажне стадо, за дуже-дуже незначними вийнятками, яке завжди рахувало себе вищим, не нашим, рассейським., і якби їх зараз не колошматило теж бидло, яке вони с..ки, не так давно вітали оплесками і салютами, махаючи триколорами, то сра.и вони хотіли на всіх.
44 до Fuf Показати IP 17 Червня 2014 14:12
Якщо вони - це "воно" через свої проросійські погляди, то хто ми, із західної України, зі своїми проєвропейськими поглядами?! Там же, у Европі, проповідують демократію, свободу поглядів. Напевне річ у тім, що переважна більшість українців не патріоти, не європейці, а просто стадо, яке воює і воює, бо воювати сказали наші тепер брати європейці, американці. ...але вони не сказали, за що воювати....
Корінний лучанин до 44 Показати IP 17 Червня 2014 18:36
Щановний, ну що ви несете? Суть конфлікту хоч памятаєте, не перекручуйте фактаж подій! Я і в тому числі інші західняки не вважали росіян на сході України своїми ворогами . Будь ласка не несіть цю ахінею! Провокації ідуть з боку Расєї. Пікормка найманців-убивць йде також від злодія - злочинця Януковича та збоку Расєї. Янукович навіки проклятий народом! Це ганебна людина! Невже Вам треба лишній раз треба нагадувати та "прокручувати " свіжі події? Чи Ви зумисне їх обходите? Слава Україні!!!
44 до Корінний лучанин Показати IP 18 Червня 2014 16:01
відповідь Fuf-у не про ваше відношення до Росії, Януковича, а про його позицію до людей на сході країни. А щодо "свіжих подій", які ви можете "прокрутити", то зазначу, що в кожного своє їх бачення - незалежно від способу і стилю "прокручування", в тому числі ЗМІ.
Ирина Показати IP 17 Червня 2014 11:52