USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Родичі загиблих військових вимагатимуть сьогодні відставки Авакова

28 Травня 2014 08:27
У середу родичі українців, загиблих під час політичних протистоянь 22 січня - 27 травня, планують вийти на мітинг під МВС. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Євромайдану.

"28 травня о 12:00, біля будівлі Міністерства внутрішніх справ пройде мітинг, організований ініціативною групою родичів українців, загиблих під час політичних протистоянь 22 січня - 27 травня 2014.

Учасники мітингу звернуться до керівництва країни і керівництву силових структур, зокрема з вимогою розпуску кровавого уряду Яценюка, трибуналу над Арсеном Аваковим, зупинки бойових дій на території України, а також неупередженого і повноцінного розслідування фактів загибелі людей у ​​Києві, Одесі та на Південному Сході країни", - зазначили у прес-службі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
132 Показати IP 28 Травня 2014 09:14
знову білі пухнасті рагіони шукають на чиїх руках кров. це вони і тільки вони говорять про кроваву владу. а ті знову купляються і знову хочуть майданів. людей шкода, але свобода ніколи нікому не давалась безкровно. але те що у владу йде шваль всяка - то правда.
Анонім до 132 Показати IP 28 Травня 2014 13:29
При чем тут регионали, о чьей свободе Вы говорите? Олигархи скинулись и заплатили Авакову (миллионер) чтоб заткнул рты тем кто заговорил о национализации! Немцы и те не бомбили свои города. Крук круку око не выклюе!!!!!!
лучанка Показати IP 28 Травня 2014 09:17
Та їх не розпускати треба, а під кулі на Схід!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай на своїй розжирілій шкурі побачать, куди вони мирних людей посилають!!!!!!!!!!!!!!!! Не дати їм жодного бронежилета і каски, не кормити і хай сплять на сирій землі!!!!!!! Нехай їм повилазить з того, що побачать, як вони накерували за 3 місяці!!!!!!!!!!!!
Олег до лучанка Показати IP 28 Травня 2014 09:35
Так їх в крісла посадили майданівці!!!!!!!!!!!! Де ті активісти, які закликали зі сцени до "мирного" штурму, до боротьби? Маєте тепер реальну війну!!!!!!!!
т до Олег Показати IP 28 Травня 2014 11:02
так вони самі той луганськ і заварили, щоб кредити пиляти а тепер злодійство кров'ю замазують
Я Показати IP 28 Травня 2014 09:44
Волинські новини, я завходжу на ваш сайт не для того щоб дивитись на харю с*ки Поклонської, яка тут висить постійно. Заберіть її на х.р, вона мене бісить.
т Показати IP 28 Травня 2014 10:58
свого Сашеньку той аваков воювати не пошле
Панас Показати IP 28 Травня 2014 11:28
Авакова-до суду!!!!!
п Показати IP 28 Травня 2014 12:18
Знакомый написал из Германии. Рядом с ним живёт старый-старый немецкий дедушка, далеко уже за 90, но с ясным разумом и ещё юношеским любопытством. Дедушка воевал в составе SS-Panzer-Division „Hitlerjugend“. После войны отсидел в тюрьме за подвиги при Гитлере. Но перевоспитался. И очень стыдится "подвигов" юности. В последнее время интересуется у моего знакомого событиями на Украине. Вчера у них состоялся диалог. Дедушка спросил, какая обстановка текущая на Украине. Мой знакомый рассказал про ракетно-бомбовые удары по Славянску и Донецку, про обстрел спальных районов Славянска гаубицами. Немецкий дедушка пожевал губами, подумал и выдал: "Знаешь, мы делали страшные вещи. Мы совершили много ошибок. Но мы никогда не бомбили собственные города"
Анонім Показати IP 28 Травня 2014 14:22
При чем тут регионали, о чьей свободе Вы говорите? Олигархи скинулись и заплатили Авакову (миллионер) чтоб заткнул рты тем кто заговорил о национализации! Немцы и те не бомбили свои города. Крук круку око не выклюе!!!!!! Авакова-до суду і Турчинова туда же!!!!!