Сенкевичівський інтернат усе ж реорганізують
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/01-14/105437/shkola.jpg)
Уже завтра, після канікул, близько 20 дітей, які навчалися у Сенкевичівській школі-інтернаті, підуть у свої навчальні заклади за місцем проживання.
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 14 січня.
Нагадаємо, у грудні минулого року в області постало питання про те, що в Сенкевичівський школі-інтернаті навчаються діти, які можуть перебувати з родинами. Тому не виключено, що школу можуть закрити.
Очільник області Борис Клімчук повідомив, що діти, які повернулися в родини, повинні бути під пильним наглядом соціальних служб і місцевої влади. А школа поки працюватиме, але у меншому складі.
«Ми нікуди не поспішаємо з реорганізацією, якщо буде достатня кількість дітей в усіченому варіанті, школа працюватиме і з 1 вересня, але жодної дитини туди не поступатиме. Що буде в школі – час покаже. Невже вам так болить клуня на околиці, ніж доля дитини?», - зауважив голова облдержадміністрації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 14 січня.
Нагадаємо, у грудні минулого року в області постало питання про те, що в Сенкевичівський школі-інтернаті навчаються діти, які можуть перебувати з родинами. Тому не виключено, що школу можуть закрити.
Очільник області Борис Клімчук повідомив, що діти, які повернулися в родини, повинні бути під пильним наглядом соціальних служб і місцевої влади. А школа поки працюватиме, але у меншому складі.
«Ми нікуди не поспішаємо з реорганізацією, якщо буде достатня кількість дітей в усіченому варіанті, школа працюватиме і з 1 вересня, але жодної дитини туди не поступатиме. Що буде в школі – час покаже. Невже вам так болить клуня на околиці, ніж доля дитини?», - зауважив голова облдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
Богатир
Показати IP
14 Січня 2014 12:29
Правильно. Що ж то таке, при живих батьках - діти в інтернаті сидять. Бо 4 стіни інтернату кожен день - це моральна травма для дитини. ДИТИНА ХОЧЕ МАТЕРИНСЬКОЇ ЛАСКИ І ЛЮБОВІ. Діти мають бути у родинах. Хочуть батьки здати дитину в інтернат - хай зі своєї кишені платять "аліменти". Дитина в інтернаті, а батьки в той час на мерсах розїзджають або мами живуть у своє задоволення, знову вагітнюючи. За бідних батьків я не кажу, у них вимушене положення.
Шкода педагогів, які можуть залишитися без роботи, у них теж є сім_ї. Іх треба працевлаштувати 100%.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
Nick до Богатир
Показати IP
14 Січня 2014 21:29
Ти зелений щоб писати про таких дiтей. Задумайся , схаменись. Не ставай на сторону злочину.SOS
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
Гость
Показати IP
14 Січня 2014 14:42
Правильно.Не повинні там перебувати діти, які мають батька і матір, живуть у селі є все, житло і їжа, а батьки тим часом пиячать, або живуть у своє задоволення.Чому так має бути? То ж давайте ми всі здамо своїх діток в інтернат,хай глядить держава, ми чим гірші за хитрих бітьків, які зуміли влаштувати своїх діток в інтернати не маючи для цього ніяких підстав.Це не справеждливо. Я також хочу здати свою дитину в Інтернат і ніяких клопотів. Жити у своє задоволення. Там повинні вчитися діти -сироти в яких дійсно нема батьків, складаються ж такі обставини.А таких може набратися 10 діток , а можливо трішки більше. І ще тим бвльше ,що персоналу стільки ж , як діток.Чому ми працюючи повинні утримувати таких туніядців. Це,що значить, хто наглее, той умнее. Ні, такого не повинно бути.Наклепав дітей, гляди, Я б їх ще за це штрафувала, а не гроші платила, а щоб ще й держава доглядала за нащ кошт, за наші гроші, які ми працюючи платимо податки.Для чого по 100 тисяч платить держава на дітей ще й їх потім утримувати в інтернаті.В інтернарт тоді платити кошти, а не батькм. Господи,що коїться і нашій дурній державі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
lutchanka до Гость
Показати IP
14 Січня 2014 18:45
з якого бодуна пишете?! І скільки ж таких як ви хотіли б віддати дитину в інтернат?! Це не держава дурна - це такі громадяни дурні, які пишуть подібну вам ахінею. Назвіть хоч одного, хто здав дитину в інтернат, "а сам в той час на мерсах розїзджають "!"Я також хочу здати свою дитину в Інтернат і ніяких клопотів. Жити у своє задоволення." - те, що ви вдарились десь головою видно і без огляду лікаря і дурка за вами плаче. Є діти. які мають батьків, але батьки алкаші- про яке житло і їжу може йти мова, які нормальні умови для життя дитини можуть бути в цій сімї? є батьки. позбавлені батьківських прав - відповідно діти в інтернаті. А ви працювали в інтернаті чи дитбудинку. що називаєте цих працівників "туніядцями". Чи багато ви (особисто)заплатили податків. що на них прямо можна утримувати когось? швидше за все ви ні копійки не платите.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
до гостя до Гость
Показати IP
14 Січня 2014 22:15
Тобi напевне платять за такi коментарi. Якщо нi то менi тебе шкода. Важко ж жити без мiзкiв!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043647)
Борис
Показати IP
14 Січня 2014 15:19
Як ви не розумiэте, що справа зовсiм не в дитячих долях!!! На долi дiтей владi насправдi на***рати.Владу цiкавить своя "доля" в доларах або в евро. I це дуже прикро панове
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.