USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Що побачив Романюк, «гуляючи» проспектом Соборності

21 Травня 2014 11:48
Луцький міський голова Микола Романюк під час вчорашнього «променаду» проспектом Соборності, зробив «несподіване» відкриття. З його слів, покриття проїжджої частини вулиці справді потребує ремонту!

Про це він повідомив під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 21 травня.

Міського очільника, який пішки прогулювався проспектом, вельми вразив стан частини дорожнього покриття, особливо біля РАЦсу. Таким чином, міський голова наголосив, що відтепер знає, що дорогу на проспекті Соборності, зокрема з правого боку, необхідно терміново привести до ладу.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лучани скаржаться міському голові на погане дорожнє покриття в місті, де, кажуть, можна поламати ноги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ирина Показати IP 21 Травня 2014 11:53
ты по улицам еще пройдись, во дворы зайди... ножками, ножками... может, сломаешь...
Справедливий Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 11:53
Та невже у Романюка відкрилися «несподівано» очі, що Він зробив таке «несподіване» відкриття. Але, мова буде як завжди, - у міському бюджеті не вистачає, «несподівано», коштів на ремонт. P.S. Ігор Палиця, будь-ласка, допоможіть рідному Луцьку.
Файл Показати IP 21 Травня 2014 12:05
Мер Прозрів!
Хах Показати IP 21 Травня 2014 12:06
Пане, частіше виходьте в світ... Людей поспитайте, вам ще не таке покажуть...)))
Пасажир авто Показати IP 21 Травня 2014 13:24
Нехай пан Романюк проїдеться ще по Карпенка-Карого. Тоам очі можуть не тільки відкритися, а й повискакувати.
Лучанка Показати IP 21 Травня 2014 13:38
що тут казати, якщо в центрі міста, на проспекті Волі під ногами на тротуарі твориться таке, що ступити страшно ! (тротуари поблизу Гранд Волині і далі до Київського майдану)
123 Показати IP 21 Травня 2014 13:49
ще мер забув про майданчик за загсом для малечі-а обіцяв!!!!!!!!!!!!
234 Показати IP 21 Травня 2014 14:39
він стільки забув, наш мер!!!! себе тільки памятає, сімю свою теж. недовго вже лишилося "царювати"
Петро Показати IP 21 Травня 2014 14:56
Буратіно наш прокинувся)
Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 15:10
МАЙДАНЧИК ЗА ЗАГСОМ НЕ ЗАХОТІЛИ МЕШКАНЦІ