USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Суд розглянув справу щодо пограбування Лапіна

17 Червня 2016 21:48
Луцький міськрайонний суд обрав запобіжний захід зловмисникам, які намагалися пограбувати нардепа Ігоря Лапіна. В ухвалі немає жодного слова про стрілянину з боку самого депутата, а справу перекваліфікували із розбійного нападу на грабіж, хоча, попередньо йшлося про те, що інцидент визначать як крадіжку.

Ухвалу розмістили на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Нагадаємо, ситуація мала безліч розбіжностей, зокрема у свідченнях депутата та показах самих зловмисників. Нардеп казав, що в нього стріляли - натомість нападники заперечували та стверджували, що навіть не мали при собі зброї. Та й правоохоронці знайшли тільки гільзи із пістолета нардепа.

До слова, у правоохоронців є відео з камер спостереження. Моменту, як у депутата «стріляли», на ньому немає, оскільки інцидент відбувся за рогом будинку. А от те, коли Ігор Лапін стріляє вслід автомобіля – чітко видно.

Отож, нападниками виявилися раніше судимі громадяни Грузії, які проживають в Одесі.

Зокрема, в ухвалі йдеться, що підозрюваний «відчинив передні праві дверцята даного транспортного засобу та проник до салону, звідки відкрито викрав чоловічу сумку, вартістю 750 гривень, в якій знаходились посвідчення народного депутата України, розрахункова картка ПАТ КБ «Приватбанк», посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу марки «БМВ 520», державний номерний знакі, тактичний ліхтарик марки «S15R» вартістю 1300 гривень, мобільний телефон марки «Samsung Galaxy S7 Edge» вартістю 22999 гривень. В подальшому підозрюваний, усвідомлюючи, що його дії виявлено свідком та потерпілим, який почав вчиняти дії щодо його затримання, незважаючи на це, продовжив незаконні дії на заволодіння майном та, утримуючи при собі викрадену сумку із речами потерпілого, пробіг близько 50 метрів та забіг за будинок, де розпорядився викраденим майном, а саме викинув дану сумку з речами".

Натомість підозрювані розказували іншу версію: з їх слів, сумку вони віддали, сіли в авто і поїхали, Лапін почав стріляти їм услід. Після цього сам покинув місце інциденту, відвідав керівника волинської міліції Петра Шпигу та повернувся на місце події лише після 11 години.

Справу перекваліфікували із розбійного нападу на грабіж, вчинений за попередньою змовою осіб (частина 2 статті 187). Зважаючи на представлені докази та свідчення суд ухвалив застосувати до обох підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Разом з тим вони можуть внести заставу у сумі 145 тисяч гривень кожен.

До слова, виявилося, що підозрювані мають змогу внести суму застави.

На ухвалу може бути подана апеляція до Апеляційного суду Волинської області протягом 5 днів з моменту її проголошення.

ЧИТАТИ ПОДРОБИЦІ ІНЦИДЕНТУ: ЧИМ НАРДЕП ВИПРАВДОВУЄ СТРІЛЯНИНУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анатоль_ Показати IP 17 Червня 2016 21:52
Нє, ну я в шоці! Що ж то робиться, грабьож серед білого дня!
Слідчий Показати IP 17 Червня 2016 22:54
Лапін просто брехун, в кабінеті Шпиги вони придумували казочку про розбій. Це просто крадіжка. Де відповідальність депутата , запитайте коментар кольорового генерала?
!! Показати IP 17 Червня 2016 23:23
д*біла кусок
волиняка Показати IP 17 Червня 2016 23:27
Коли припинять таку безнаказанність яку демонструють стосовно дій Лапіна і таких як він? Якщо депутат, то все дозволено і все замнуть коли треба? Тож у відкриту писалось, що поїхав до Шпиги і все "порішав" - це як??? Скільки ще такі як Шпига будуть обіймати відповідні посади???!!! Терпите - то терпіть далі наобирали, а вони у відкриту плюють на людей...
волинюх до волиняка Показати IP 18 Червня 2016 09:14
Наобирали, бо не було кого.
Десь тут Показати IP 17 Червня 2016 23:55
Cуд розглянув не справу, а обрання запобіжного заходу в кримінальному провадженні.
555 Показати IP 18 Червня 2016 09:04
Я в шоці !. Пограбували людину і захищають грабіжників, дали 60 днів під вартою?! Так краже було б розстріляти, щоб було уроком для інших?
ха Показати IP 18 Червня 2016 09:07
сам себе ограбив...
Юрист Показати IP 18 Червня 2016 09:11
Що кажуть їхні адвокати?
Ая- яй Показати IP 18 Червня 2016 10:41
Велике цабе цей Лапін... 42 мільйони жертви української горе-влади ... А ми Лапін-Лапін - жертва. Що він на полі чи на фермі, заводі працює, що голодні і босі всі будуть ?!
Лучанин Показати IP 18 Червня 2016 10:49
,,Бідово" живуть депутати - телефони по 30000 грн.,декілька квартир-машин і все мало.Як такий вояка звіздуй в ,,АТО" піарщик сраний.Взагалі не розумію що роблять "комбати" в Зраді...баблом мішки набивають?
Жизнь и справедливос Показати IP 18 Червня 2016 11:09
Никогда не обращали внимания на то, что ленивые, разбойники да дурные живут дольше? У нас их куча. А сколько ушло тех, кто нужен здесь? Ещё больше. И они Богу не нужны, если здесь не нужны никому?
очевидець Показати IP 18 Червня 2016 13:44
Так що виходить, якщо він народний депутат, то йому можна стріляти в місті і по людях? А хіба сумка варта того, щоб він вцілив у когось? Знову вибірковість...
Я до очевидець Показати IP 18 Червня 2016 14:55
Це не люди, це виродки! Просто попали на Лапіна, а могли попасти на тебе, на твою дружину. Тоді ти вже не очевидець, а жертва! Я ти тоді заспіваєш про невинних людей!!!
ковель Показати IP 18 Червня 2016 17:28
лапин окрим ато звичайно г....н але порох ще бильший г ...н бо наплодив злодиив в украини