USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Син волинського чиновника неправомірно отримав статус учасника АТО

17 Вересня 2015 12:50
Перевірити законність присвоєння статусу учасника бойових дій сину начальника одного з районних управлінь соцзахисту просять військового прокурора.

Із запитом до військового прокурора Луцького гарнізону під час другого пленарного засідання 36 сесії облради 17 вересня звернувся депутат Олексій Приходько.

Зі слів депутата, до нього звернувся голова ГО «Воїни АТО Любешівщини» Юрій Фесик, який просить перевірити надання статусу учасника бойових дій сину начальника Управління соціального захисту Любешівського району Тарасу Котюзі.

Депутат розповів, що під час розмови військовий комісар пояснив йому, що вказаний чоловік не міг перебувати в зоні проведення АТО.

Запит колеги депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ІКС Показати IP 17 Вересня 2015 14:42
КЛАС!
лучанин Показати IP 17 Вересня 2015 15:13
таких учасників АТО ще буде уйма
СЬОЗІК Показати IP 17 Вересня 2015 16:18
Олексія Приходька самого в АТО!!!
УПС Показати IP 17 Вересня 2015 23:02
Приходька до нагороди.....подякою райдержадміністрації...
коля Показати IP 18 Вересня 2015 08:36
Сам накрався і інших брудом обливає
Любешів Показати IP 19 Вересня 2015 10:40
По списках обласного військомату Тарас Котюга проходить як дезертир. Так, до слова.
Любешів Показати IP 20 Вересня 2015 11:30
Це офіційна інформація, чи з інформ-бюро БАБИ МАНІ?
Любешів до Любешів Показати IP 21 Вересня 2015 00:49
перевірте
Котюга З. В. Показати IP 25 Вересня 2015 13:02
Це все правда . Я ще маю підроблені чорнобильське і пенсійне. Я крала, краду і буду красти. І мені за це нічого не буде.
оооо до Котюга З. В. Показати IP 1 Жовтня 2015 19:10
Завжди так небуде. Завжди є кінець.
Зінаїда Василівна до Котюга З. В. Показати IP 2 Жовтня 2015 16:29
Той хто пише під моїм ім"ям навіть не знає мого справжнього прізвища . Але Бог є на небі він все бачить.
Олександр до Зінаїда Василівна Показати IP 5 Жовтня 2015 22:31
Тобто по суті самої статті та коментарів у Вас зауважень немає, тільки прізвище некоректно у коментарі відобразили?
любешівці Показати IP 5 Жовтня 2015 08:28
Прізвище суті злодія не змінить. Бог є на світі і він все бачить