USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.63 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Тендерний скандал: Міносвіти закупило автобусів з РФ на 78 мільйонів

10 Серпня 2016 10:45
Тендерний скандал вибухнув довкола Міносвіти. Там закупили шкільні автобуси, якіі за документами нібито українського виробництва, але насправді їх збирали в РФ на підприємстві, яке входить у холдинг, що забезпечує технікою російську армію, - повідомляє «ТСН».

На транспорт для віддалених українських сіл бюджет цього року виділив понад 640 млн гривень. "Станом ось на сьогодні процес закупівлі триває у нас десь на 380 приблизно автобусів. І процес закупівлі вже завершено на 123 автобуси", - заявила керівник відділу інституту модернізації змісту освіти МОУ Галина Наконечна. Щонайменше 65 із них – це ті таки ПАЗики "Мрія".

Кожен із них коштує більше мільйона гривень. За документами, їх виробляють у Харкові. Однак насправді – заводять із Павлівського автозаводу в РФ. Схему допоміг розкрити юрист-волонтер. "Ситуація на сьогоднішній день виходить досить банальна і аморальна, коли люди у нас, молоді хлопці, гинуть на сході України від зброї РФ, а наша держава закуповує за бюджетні кошти товари російського походження", - каже юрист Михайло Барський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Хрен собачий Показати IP 10 Серпня 2016 10:59
Так було, є і буде завжди на жаль...Кому війна, а кому мати рідна і спосіб заробити чи зекономити на чрмусь...
Ріо Показати IP 10 Серпня 2016 11:12
ПАЗ - це перевірено часом і нашими дорогами.
віто до Ріо Показати IP 10 Серпня 2016 11:34
Дійсно, перевірено. І перевірка показала, що це гівно.
До віто до віто Показати IP 10 Серпня 2016 13:37
а что не есть *авно - просвети нас
Швондер до Ріо Показати IP 10 Серпня 2016 13:11
ПАЗ - це ср*ний кацапський металобрухт, як і все що випускають косорукі виродки в мацковії.
Анонім Показати IP 10 Серпня 2016 11:51
Це перевірка на вошивість і наші с..ні нові владці її не пройшли!!!!!! 0
конкурент Показати IP 10 Серпня 2016 12:08
Ваша жирна комфортна Європа за такі гроші мабудь не продасть.А погана росія чомусь продасть.
Швондер до конкурент Показати IP 10 Серпня 2016 13:13
За такі гроші можна купити українські автобуси.
О Показати IP 10 Серпня 2016 12:16
Виграли тендер))) а хто перевіряє? і для чого ті тендери-купуйте все російське і надалі та вдягайте вишиванки і співайте від радощів....
Волинянин Показати IP 10 Серпня 2016 12:22
Розстріляти тих хто-це провнрнув!!!!!!!!!!!!!
семен Показати IP 10 Серпня 2016 12:25
а бензин, дизельне пальне не російського походження?
Мельник В.М. Показати IP 10 Серпня 2016 12:42
Коли українці гинуть на сході України від зброї РФ, а наше державне Міносвіти закуповує за бюджетні кошти товари російського походження , - це є державна зрада і посібництво агресивній політиці Росії . Це злочин , за це потрібно судити !!!
Анонім до Мельник В.М. Показати IP 10 Серпня 2016 13:25
А може ви для початку ці претензії переадресуєте пану Президенту?
Просто до Мельник В.М. Показати IP 10 Серпня 2016 19:01
Чого ж рідної ненькі заводи-виробники ціну меншу не запропонували??? Тендер найпростіша схема - в кого ціна менша - то й і виграв. Так скажи будь ласка для чого переплачувати ціну за продукцію україно-патріоту, який хоче нажитися на "своїх" ?
Світлана Показати IP 10 Серпня 2016 13:08
Яка ганьба владі!!! Це ж треба таке втнути!!! ПІД СУД І З КОНКРЕТНИМ ВИРОКОМ!!!
аватар до Мельник В. Показати IP 10 Серпня 2016 13:13
Скажіть будьласка а яке українське озброєння є у ЗСУ.Якщо Урали, ЗІЛ, ГАЗ, ПАЗ, БРДМ, Бтр, МАЗ, Камаз, Колхіди, БМП1-2 ,Т-64ТАГІЛЬСЬКІ , всі артситеми, УАЗ, всі зенітні системи, всі по льові кухні, всі польові бані,чеченські топливозаправщики,медичні РАФ,венгерські ренгенкабінети.
Робітник заводу до аватар до Мельник В. Показати IP 10 Серпня 2016 16:16
Питання про торгівлю з Росією сьогодні !!! Коли весь цивілізований світ з метою підтримки України запровадив проти Росії санкції , а ми ... Чи не в'їзжаєш в чому суть питання !!!!
Макс до Робітник заводу Показати IP 11 Серпня 2016 01:54
А ви були в цьому «цивілізованому» світі, що б називати його цивілізованним? З'їздіть, а потім говоріть. Чи для вас цивілізація це під*раси і відсутність роботи? І за годину туристу пропонують один раз «дєвачєк», один раз кокс і чотири рази гашиш і марихуану на вибір? ЦеЄуропейці всрані
Незабудка. Показати IP 10 Серпня 2016 13:26
А може хай українці перестануть їздити в Росію на заробітки?
Макс до Незабудка. Показати IP 11 Серпня 2016 01:56
Це питання відноситься до «зрадних». Ай йай йай, такі питання в/на Україні задавати не можна.
123 Показати IP 10 Серпня 2016 15:05
Автобусы этой серии действительно весьма неплохие. всяко лучше чем богданы и их китайские братья. Не вовремя закупили? А на чем детей в школы возить, на телегах запряженных озабоченными патриотами?
Ніна до Незадоволени Показати IP 11 Серпня 2016 21:00
Можна подумати, що в нас немає людей нетрадиційної орієнтаці. У Європі люди давно стали вільними та неупередженими в цьому питанні. А от країни Європи таки цивілізованіші за ту саму Україну, про яку, на жаль, можна сказати "європейська" тільки щодо географічного положення. Взяти, навіть, до уваги культуру наших водіїв за кермом маршруток, власних авто... Та навіть пішоходів щодо велосипедистів ( із власного досвіду: іде дитина на велосипеді, дзвенить у дзвоник, щоб пропустили, аа пара ,чоловік і жінка, обернулися, подивилися, і далі собі йдуть.мозок не працює в них??). В Любліні водій автобуса зобов'язаний вийти, допомогти виїхати людині на візку, і пасажири не нарікають. А в нас? Візочнику навіть не зупиняються, тролейбуси ніби-то облаштовані, та підіжджають так до зупинки, що людина на візку повинна скакати через бровку. Брєд... А скільки випадків, коли водії маршруток відмовлялись перевозити пільговиків? Бо все з рук сходить. І не навчені ми, украінці, бути цивілізованими. Далеко нам до Європи. А комусь це вигідно. На жаль...