USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

«Центральний» ринок Луцька хочуть «відібрати» в облспоживспілки

11 Лютого 2015 17:03
З облспоживспілкою не хочуть поновлювати договір оренди й обслуговування двох земельних ділянок. Загальна площа території - майже три гектари.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру сьогодні, 11-го лютого.

На розгляд профільної комісії винесли чотири проекти рішення, які стосувалися двох земельних ділянок. Два з них дозволяли продовжити оренду бізнесменам, а два забороняли:

Присутнім роз’яснив ситуацію голова профільної комісії Володимир Никитюк.

«Профільні управління Луцької міської ради дали свої висновки, згідно з якими, вони рекомендують не продовжувати договір оренди й обслуговування земельних ділянок під «Центральним» ринком міста. Тому, я вважаю, що ми не будемо йти у розріз виконкому і нашим спеціалістам. З цього приводу пропоную членам профільної комісії підтримати спеціалістів щодо відмови договору в оренді», – наголосив Никитюк.

Одноголосним рішення члени засідання прийняли рішення рекомендувати депутатам Луцькради ухвалити проекти, які не продовжать оренду двох земельних ділянок для Волинської обласної спілки споживчих товарів.

Нагадаємо, торік депутати Луцькради прийняли рішення про розірвання договору з орендарем – облспоживспілкою щодо Завокзального ринку. Втім, під час сесійного засідання прийшли з мітингами люди й «змусили» обранців громади скасувати своє рішення, щоб облспоживспілка й надалі керувала ринком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
111 Показати IP 11 Лютого 2015 17:19
миколка продасть все горгуту
КАМСАМОЛ МЕМБА до 111 Показати IP 11 Лютого 2015 17:51
ДІЛА СТАРИХ ДНЄЙ
Григорій Іванович до КАМСАМОЛ МЕМБА Показати IP 11 Лютого 2015 22:38
Ну а двом так званим бізнесменам? Чи вони бобла більше носять. Ці два "бізнесмени" відомі шахраї О і Ш. до того ж судимі за шахрайство. один встиг три роки на "хімії" побувати.
дєд до Григорій Іванович Показати IP 12 Лютого 2015 22:42
******* де ще в місті хто з асфальта двох ринків 5-6 міліонів в місяць поднімає?про що ти чешеш?подсадний..
Галя до КАМСАМОЛ МЕМБА Показати IP 11 Лютого 2015 22:47
Ринок повинен бути в комунальній власності! Для чого посередники між підприємцями -торгівельниками і бюджетом міста? Не вклавши ні копійки своєї, шахрайським чином заволодівши земельними ділянками (без конкурсу та інших необхідних процедур, тупо кинувши партнерів) бізнесюки виступають в ролі прокладки. Кошти за суборенду осідають в їхніх карманах та карманах чиновників. А бюджет і так багатий...міські владці думають чи покривати дороги тонким шаром золота чи ні....
я ж про до Галя Показати IP 12 Лютого 2015 17:21
шо.дайте дідам отойти ..а то виносити ще прийдеться і не в мавзолєй
УСТАВНІ ОТНОШЕНІЯ до 111 Показати IP 11 Лютого 2015 17:57
В самом первом уставе комсомола был такой пункт : " Каждая комсомолка обязана отдаться любому комсомольцу по первому требованию,если он регулярно платит членские взносы и занимается общественной работой"
мінусуючим товарісча до УСТАВНІ ОТНОШЕНІЯ Показати IP 11 Лютого 2015 18:35
коментар було видалено
222 Показати IP 11 Лютого 2015 17:20
сори баблос
більше до 222 Показати IP 11 Лютого 2015 18:07
трьох міліонів чистих в місяць з завокзальногоююза послугу підмітання..сорі сер..ще мало планірують по курсу падйом..
балакун Показати IP 11 Лютого 2015 19:09
Ціну собі набивають.
романюк до балакун Показати IP 11 Лютого 2015 19:32
з горгутом двадцать лєт душа в душу...на пенсію дайте вийти меру..аон яких синів воспітав..а внкам ше треба буде..і горгут тож волинську не пє..будьте людьми ..що для луцька тих пару мільйонів в місяць..ато заслуженні люди які здоровя поклали щоб воспітати і вас ісмєну свою(собі)..не випендруйтесь..ато..на ато в гастрономі давайте..мільйони як раніше-гаспадарникам!без них ви хто...
нє до балакун Показати IP 11 Лютого 2015 19:55
то ти дішовка..
дід Показати IP 11 Лютого 2015 20:45
Хай ринком керує міська рада
добрий сувєт до дід Показати IP 11 Лютого 2015 21:55
керуйте для початку головами своїми..а там варіантів багато юридичних..без голови колхоза чи секретаря влксму з ківерець..рабство найгірший вибір...багатьом і під батогом добре..бо казали що гірше може бути..таке виховання ..
на Показати IP 11 Лютого 2015 22:01
Достав завокзальний ринок,продукція і ціни не контролюється ніким,базарникі нагліють,дурять,неякісний товар продають,нехай їх женуть!
голєр до на Показати IP 12 Лютого 2015 17:23
ти дістав з ійовенко-вали на роботу в епіцентр..там більше построїте народу..
тіпа до на Показати IP 12 Лютого 2015 17:24
для тупой і їщо тупеє..ох спасителі ..прийде світанок!
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 22:43
Відмовити договору в оренді, – наголосив Никитюк і щось собі хитро задумав. Цікаво що???
горгут до Лучанин Показати IP 12 Лютого 2015 17:19
наберіть в інтернеті кому цікаво..людина тільки з вавршавки піднімає чистими більше 3 лімонів в місяць плюс вєчні мега дойкі під приводом покращень..ав зараз його радниє знов на подйом готовлять..все юридично оформляно без стіснєній в п.4 нового договору..почитайте він прикольний..ось так по новому!гугл-горгут.кому поп.. переходьте на іншу статтю..
на до лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 22:49
Як що? Торговий центр!!!
ійовенко до на до лучанин Показати IP 12 Лютого 2015 17:15
здєсь..жєнщіна моща вас до морщєй доведе..до прхідної кромберга та шуберга..спитай на базарчіку на 40му..чи в порізанних контейнерах варшавкі..тєма першого канала про защітніка єдіного посланного богом православним від бусурман не проканає..в нужному обємі
Ще один Лучанин Показати IP 12 Лютого 2015 09:10
Вже досить того позорища і смороду в історичному центрі європейського міста!!!!
скінув до Ще один Лучанин Показати IP 12 Лютого 2015 18:01
стрєлку!полттєхнологгг..дєд йшов би ти сам..
базар Показати IP 12 Лютого 2015 09:14
Никитюк накручує собі на жопу пригод. Дуже серйозних пригод, хоча них у нього і без цього вистачає.
да до базар Показати IP 12 Лютого 2015 17:09
всі ніц перед сектретарями влксму!ще катьою лякати будете?
то до базар Показати IP 12 Лютого 2015 17:10
не базар в тебе а бакланка..
НЕЛУЧАНИН Показати IP 12 Лютого 2015 11:16
підприємцям треба організувати своє обєднання, яке буде безпоередньо платити земельний податок, за електроенергію, воду та обслуговувати ринок - організовувати прибирання, ремонт і т.д.
підприємець Показати IP 12 Лютого 2015 14:25
давно пора прибрати всі прокладки і наповнювати бюджет міста. інші рішення - ЗЛОЧИННІ !
Вже до підприємець Показати IP 17 Лютого 2015 21:08
Вже не одне комунальне підприємство в Луцьку прогоріло. Нехай заради експерименту з ринку Токарського (вул.Глушець) зроблять комунальне п-во.