USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Турчинов призначив 11 голів РДА на Волині

4 Квітня 2014 12:51
Виконувач обов'язки президента України Олександр Турчинов призначив голів 11 райдержадміністрацій Волині.

Про це йдеться на сайті очільника держави.

Так, Вадим Дулюк буде головою Рожищенської районної державної адміністрації, Лариса Цепух головуватиме в Ратнівській РДА, Людмила Кирда - Маневицькій, Олег Кух - Любешівській, Ольга Лінник - Локачинській, Сергій Дмитрук - Камінь-Каширській, Андрій Бадзюнь - Іваничівській, Сергій Годлевський - Горохівській, Володимир Савчук - Володимир-Волинській.

У Шацькому районі керуватиме Олександр Кусько. У Старовижівську РДА призначили Анатолія Лавринюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Валя Показати IP 4 Квітня 2014 12:59
Хай би призначив в Ківерцівському районі Зіновія Богдановича Колісника - від цього район тільки б виграв.
Маневичанин Показати IP 4 Квітня 2014 13:16
Поміняли нормального голову на дибільну Кирду. Навіщо таке робити? За що хлопці в Києві погинули? Чому до влади приходять тільки багатії?
Корінний Маневичанни до Маневичанин Показати IP 4 Квітня 2014 14:00
Повністю із тобою погоджуюсь. Кирда це бидло Маневичинни, це чиряк, якого потрібно вивести із чистих земель району. Ця с..ка споїла дітей Маневич та прилеглих сіл своїм баром "ХОРТИЦЯ". В цей бар крім дітей більше ніхто не ходить, горілчані напої продають навіть меншие 16 років. Я не здивуюсь, якщо там і наркотики приторговують, яких поставляє сама хозяйка. Мені стидно перед НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ за таких керманичів.
маневичанка до Корінний Маневичанни Показати IP 4 Квітня 2014 14:30
о, все таки пропхалась задрипанка Кирдиха до влади, нехай хоч приодінеться та причешеться нормально, а то виглядає як лахудра
00000000 до маневичанка Показати IP 4 Квітня 2014 15:04
чого як?????????????????????????
Вітя до Корінний Маневичанни Показати IP 4 Квітня 2014 14:31
але і жовч і завість в тебе. хортиця давно закрита.Кирда то їздила на Майдан а чи там був ????Прикриваєшся Небесною Сотнею. За такий комент мені стидно що я живу в одному селі з тобою корін манев.
саня до Вітя Показати IP 4 Квітня 2014 14:44
ну і їздила, туди багато хто їздив, але мета в кожного своя, щось не видно було її там в найважчі часи для майдану, зате зараз це плюс для неї, добре знала, чого добивалась
Ох Валя Показати IP 4 Квітня 2014 13:36
Ну ти дайош. Колісника - синочка цього бандюгана лісника. Ти головою десь шарахнулася.Ти, що його коханка.Одиних бандюків на інших мінають.Дійсно за що загинули наші хлопці. Позор,не можна це все чути і бачити
1312 Показати IP 4 Квітня 2014 13:38
ви че зглузду зїхали ВИ кого призначили ???????????????????? дал...........би
Локачинець Показати IP 4 Квітня 2014 14:01
Лінник сам не потянув-бо колишній пияк,то пропхнув свою жінку.Це повний капець! Два місяці-коту під хвіст! Оберем Порошенка-будуть нові голови! Шкода тільки часу і людей! Пустовіту ганьба за такі кадрові призначення!Знову на Майдан!
Віталій Показати IP 4 Квітня 2014 14:20
шило на мило ПОМІНЯЛИ Нічого хорошого і кращого не буде!!!!!!!!!! побачимо. нічого не зміниться в кращу сторону
ІГОР Показати IP 4 Квітня 2014 14:26
ХТО ТАКИЙ ДУЛЮК ВАДИМ
РОГІ до ІГОР Показати IP 4 Квітня 2014 21:29
По великому рахунку НІХТО і звуть його НІЯК.
123 Показати IP 4 Квітня 2014 14:26
Кирда для Маневич хороща голова.А тролять ті хто боїться змін кріселка зашатались.А вона зробить зміни...
333 до 123 Показати IP 4 Квітня 2014 14:37
а що ж такого хорошого вона зробила для Маневич, окрім того, що відкрила два бари , де дійсно споює молодь? та й там порядку нема, якщо в районі буде такий же порядок,як в її барах....
покаяний Показати IP 4 Квітня 2014 14:51
що кирдиха може зробити для району-та нічого.нехай в своїх барах порядки понаводила а то можна якусь заразу принести до дому від посуди вона неможе бармена заставити стакани вимити від помади то що вона зробить для району? нерозумію навіщо було міняти наромального порядного голову на бармена.оце ми дожились що бармени кирують районом.п о з о р цій владі.
Маневичі до покаяний Показати IP 4 Квітня 2014 22:05
Тут можна сказати лиш одне. Заздрість аж зашкалює. Хто Вам заважав будуватись, відкривати свій бізнес?
Григоренко Показати IP 4 Квітня 2014 15:32
Пустовіт ЧМ*
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 16:12
А що Ратно мовчить дайош Натаху заступником
До аноніма Показати IP 4 Квітня 2014 17:50
Хватить Лариски
Волинянин до Ратно Показати IP 4 Квітня 2014 17:56
Ратнючки вчіться пироги з бобом пекти бо п..ц Вам буде.Я Вас "вітаю" .
Маневичі Показати IP 4 Квітня 2014 20:52
Шановні жителі Маневиччини заспокійтесь, не варто поливати брудом, людину, яка в цьому житті сама досягла всього.
Українець Показати IP 4 Квітня 2014 21:40
Вітаю Рожищан в нас як в криму тепер, кличка Гоблин.
Рожищанин до Українець Показати IP 7 Квітня 2014 14:10
був Масік, а став Дулік))))))))))))))))) оце вже накерує...... навіть відповідних слів підібрати не можу.......... скоріше б вибори президента, щоб змінити нашого Голову (надіюсь він тільки до 25 травня)..
Маневичі Показати IP 4 Квітня 2014 22:27
Ніколи недумав що треба пережити такий жах,Вірив,що буде краще,а тут кошмар!Кирдиха голова,тішусь що недовго бо це комок злості,хамства ,для неі немає нічого святого,крім грошей і влади,,а для цього вона іде по трупах Невже Бог відвернувся від нас.,Соромно за МаневиЧі,Люди,просніться!!!
Ратне Показати IP 5 Квітня 2014 00:49
В Ратно всі в шоці вже (цілий місяць, коли стало відомо, хто більш за все головою буде), тому й мовчимо. Слів просто немає. Не на користь революція пішла Ратнівщині. Ще Натаху в заступники - повний пі...ць буде.
правдива Показати IP 5 Квітня 2014 11:56
Люди на місцях все знають і все бачили про ціх "нових", тільки їх ніхто і чути не хоче! Все як було, так і залишиться!:( Пустовіт нічого і бачити і слухати не хоче! Він тільки свого "шептуна-решалово" Дубняка слухає!:) Ганьба голові ОДА!!!
Показати IP 7 Квітня 2014 14:44
Тоді Пані Кирді потрібно припинити торгувати частиною паленої горілки в кафе, офіційно працевлаштувати всіх найманих працівників, яких Вона викоистовує у кафе на фурах і.т.д. та саме головне припинити незаконний обмін валют заробітчанам, у своєму кафе. А, були такі порушення у колишнього голови Маневицькоъ РДА?????? От бачите кого призначають, так саме тих, хто у когось бачить сколку в оцы, а в себе "брівно" не помічає. А в неї освіта хоч є????
1 Показати IP 8 Квітня 2014 12:45
Візьміть у міліції статистику скільки складено протоколів на її кафе за подаж алкогою неповнолітнім, за порушення режиму роботи, за вживання наркотиків і все стане ясно, а ще запитайте ц міліції скільки не дали скласти протоколів бо Кирда ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ, а що буде зараз???????
Андрій Показати IP 8 Квітня 2014 17:01
знаю, що чимало ратнівчан далеко не підтримують нинішню голову. чому не враховують більшість думок народу?