USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Турчинов звільнив голову РДА на Волині

23 Березня 2014 18:54
Згідно з розпорядження виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова, звільнено голову Ківерцівської РДА - Зиновія Колісника.

Так, на сайті Президента України йдеться: «Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України: звільнити Колісника Зіновія Богдановича з посади голови Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
з району Показати IP 23 Березня 2014 19:00
Шкода, такий перспективний. Цвіт нації. Еліта.
в район до з району Показати IP 23 Березня 2014 21:48
досить такого цвiту з волинi.....такий же злодiй як i батько!!!!!
керівник до з району Показати IP 23 Березня 2014 21:50
За керуванння кричкевича я отримував дзвінки кожного рану від КричкевичаЛ.Д. з питаннями як справи і чи потрібна якась допомога!А появився........, за два роки наіть не знайомий був!!!В ківерцях ходив прикол ,що З.Б. нзивали БОГОМ!бо всі знали що він Є але ніколи його ніхто не бачив!!!!!!звільнили Кричкевича, а поставили.....................!!!район вечь був в шоці!стидно було дивитись коли був похорон біля Олики і районне керівництво приїхало помянути героя небесної сотні а Колісник побоявся..........................Стидно!!!!!
З Ківерець до керівник Показати IP 23 Березня 2014 23:01
А до мене дзвоник і питав як справи і чи потрібна якась допомога! І допомагав і не тільки мені! А на рахунок Вашого "приколу", то Ви, як російські ЗМ,І трохи щось не те говорите! Кричкевича за межами Ківерець нечасто хто бачив! Не треба робити з похорон (співчуття родині загиблого хлопця) щось...., ну самі знаєте! Вітаю розумні поступки! За такий комент нехай Вам буде стидно!
павло до З Ківерець Показати IP 23 Березня 2014 23:09
Ти недоумку !!!!твої керівники такі як Засраний ГРИЦЮК!!!зробили на похорона мітинг, щоб собі політичні дивіденди заробити!!!Ти недоумку!!!! Колісник тільки написав заяву коли вбили людей з ківерцівського району!!!!небійся Зубенко, Вашкевич, Марчук - ц до творго відома заступники голови райдержадміністраії ківерцівького району і голва районої ради були на похороні на Залісоччі в ГЕРОЯ!!!а Колісник видно хворів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
З Ківерець до павло Показати IP 23 Березня 2014 23:31
Ти недоумку !!! Грицюк не мій! Ти недоумку !!! Я також проти мітинга! Ти недоумку !!! Розбирись, подумай, а потім пиши!!!!!
кЕРІВНИК до З Ківерець Показати IP 23 Березня 2014 23:47
Полудурку тиж прихильник ЗЕновія Богдановича!!!!!Просто колісника крім санаторіїв ніхто в районній раді не бачив!!!!!!Обознаний ти наш!!!!!Тиж пишеш про мітинги на похоронах що це добре!!!тиж пишеш З Ківерець до керівник що ВІН РОСІЙСЬКІ змі!я можу підтвердити що Колісник нічого доброго крім свого збагачення для себе не зробив!МЕНІ ЦІКАВО БУЛОБ ПОЧУТИ ЯК КОЛІСНИКОВІ ЕКСКАВАТОРИ ЗА ДЕРЖАВНІ ГРОШІ КОПАЛИ МЕЛІОРАТИВНІ КАНАЛИ ПО ВСЬОМУ РАЙОНІ!!!!!?????
Церем до кЕРІВНИК Показати IP 24 Березня 2014 00:21
Перш ніж когось обливати грязью, розкажи, що ти хорошого зробив для людей, керівник!
керівник до З Ківерець Показати IP 23 Березня 2014 23:14
Слава Богу вже дзвонити не буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!нам не доведеться чути!!!а ти прислухайся він для раййону багато не зробив!!!!
З Ківерець до керівник Показати IP 23 Березня 2014 23:41
Дааааааааа! Всім не вгодиш! Як і попередників так і наступників одні будуть хвалити, а другі критикувати!
вуха до З Ківерець Показати IP 24 Березня 2014 08:33
дзвонив вiн зранку тiльки до своiх блядей i питав як справи.....вивод...
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 19:11
Для чого взагалі зараз звільняти голів РДА, якщо вибори Президента в травні? Чи може БЮТ вже 100% впевнений, що виграє ці вибори!!??
Юля до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 19:46
І я теж!
Наталя до Юля Показати IP 24 Березня 2014 06:04
Розмріялась!
103 Показати IP 23 Березня 2014 20:17
Ну, правильно! Давайте розженемо всіх!!! Без пояснення причин, бо хтось так хоче, а хоче купка людей якими керує незрозуміло хто, бо власної думки в них нема!!! І до чого тут конституція??? Шось там не написано про те як треба під тиском, тієї ж купки, заяви писати! І де хоч одне кримінальне провадження на ПС за їх неконституційні вчинки????? Скоро прості люди будуть захищаючись від таких їхніми ж методами, взявши в руки зброю! Чому одним можна, а другим ні??? ДІСТАЛИ!!!
Земляк Показати IP 23 Березня 2014 21:02
Люди включіть "мозгі". Такими діями ми вертаємось в гарячі девяності! Нічого нового, здається ми вже наступали на ті граблі, чи когось так звізданули ті граблі що память отшибло? Зараз неозброєним оком видно, як готовляться майбутні місця і кого назначають па посади! Ну все робиться як "хочуть" Ківерчани в яких ніхто не питає нічого!
Всезнайко Показати IP 23 Березня 2014 21:23
Напевно "класні спеціалісти" в Адміністрації Президента дуже погано знають області, бо 15 голів звільнили раніше, а Ківерцівський район пропустили...
ddd Показати IP 23 Березня 2014 21:31
Коментаторам: "важаю, що ніяка боротьба за владу не може виправдати загибелі людей. Тому 20 лютого я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів і залишити посаду голови районної державної адміністрації." із публічної заяви колісника про звільнення (http://www.kivadm.gov.ua/news/shanovni-zhiteli-kivercivshchini.html-0)
дятел до ddd Показати IP 24 Березня 2014 08:26
бреше...пересижував в погребi...думав минеться
Ківерчук Показати IP 23 Березня 2014 21:37
Ведуть нас по дорозі до покращення життя! Ще не дійшли, а вже вступили в кучу г..на і не менше його наробили і з успіхом продовжують робити!!!!! Тому, що замість фахівців з відповідною освітою назначають "своїх" !!!
так так до Ківерчук Показати IP 23 Березня 2014 23:39
Вже космина засвітився на людях з висловлюваннянми типу колишнього заступника Бориса петровича Карпюка В. який всіх посилав на ...Й в не матюкливій формі111
Церем до так так Показати IP 23 Березня 2014 23:48
Як сказали мої знайомі - Космина з компанією "зарисовался, фиг сотреш"!
Андрій до Церем Показати IP 24 Березня 2014 08:55
А я налаштований на позитив,будуть вибори і ми всі громадою дамо їм відповідну оцінку.Звичайно,Космина відпрацьваний матеріал який немає нічого спільного з тими викликами які стоять перед суспільством на сьогодні,вже не ведучи мову про його майбутнє.Що стосується Колісника,він підтримував злочинний режим і по законах жанру мусив зійти з політичної арени.Звичайно,аби йому була дорога його репутація і він вболівав за долю народу він повинен був написати заяву про складення повноважень зразу після Климчука,а не надіятися на "авось".По великому рахунку, таку посаду необхідно скасувати,як одну з корупційних ланок.
Церем до Андрій Показати IP 24 Березня 2014 10:52
Риба гние з голови, тобто з "Київських", а на низах керівники в деякій мірі заручники такого режиму. Буде інший і також буде робіти шо скажуть з верху!
1221 Показати IP 23 Березня 2014 21:55
В Рожищах найсправедливіше поступили , прийшло 20 рожищан 80 приїзджих звільнили одного злодія, лоставили свого свободівця з "найчесніших", Завтра знову хтось прийде 200 чоловік приведе свого найчеснішого, а тоді прийдемо ми і будемо шукати і попередників і послідовників. Так що подумайте де початок а де кінець дебілізму і вседозволеності , чим прикриваються герої і чи ше часом не рекет?
Павло до 1221 Показати IP 23 Березня 2014 22:03
1000 %%%%% підтримую!!!!!!!!!
єфрейтор Показати IP 24 Березня 2014 06:53
Зиновій - син лісового "генерала", який на блядях закакався по вуха. А син ще переплюнув тата. І вчасно з партії ригів вийшов. Колісники завжди вчасно з усього виходять і вчасно приходять. Носи по вітру тримають, тільки шкода, що на цей раз вітер подув з іншої сторони.
правда Показати IP 24 Березня 2014 08:15
в якому мiсцi по життi був би цей зеник якби не грошi i зв'язки старого колiсника