USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Тимошенко показала свій маєток у Конча-Заспі

27 Березня 2014 14:14
Представники руху "Без парканів" побували у маєтку Юлії Тимошенко, розташованому в елітному куточку Конча-Заспи – "Срібна затока", інформує "Українська правда".

Екс-прем'єр показала їм свій будинок 22 березня, про що свідчать світлини, розміщені на Facebook-сторінці руху.

Як розповів активіст Сергій Капустян газеті "Сегодня", потрапити у 2-поверховий особняк Тимошенко вдалося з другої спроби: місяць тому господині не було вдома й охоронець пустив активістів лише у двір.

"Нас близько години тримали на порозі, але потім таки з'явився джип із крутими номерами "7777", у якому виїжджала леді Ю. Дізнавшись, навіщо прийшли "ходоки", вона влаштувала нам півгодинну екскурсію по дому й ділянці", - заявив він.

Зі слів активістів, живе Тимошенко у двоповерховому особняку, загальна площа якого – 450 кв. м. Кімнат і підсобних приміщень більше 10. Розмір ділянки – приблизно гектар, а виходить вона на затоку Дніпра. У будинку є альтанка і місце для мангала.


З обслуги – куховарка й покоївка, ще 3-4 людини – охорона. У будинку живе собака – лабрадор Бос.

"Ми бачили тільки кухню, вітальню й гостьову кімнату. У спальню, ванну й на другий поверх нас не пустили – сказали, що там не прибрано. Загальне враження від побаченого: дорого, зі смаком", - сказав Капустян.

Тимошенко стверджувала, що будинок вона орендує близько 10 років, і обіцяла показати активістам документи. Але так і не показала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Лучанка Показати IP 27 Березня 2014 14:18
безграмотна тягомотина
33 квартал до Лучанка Показати IP 28 Березня 2014 02:51
Устранение тех, кто делал революцию это печальная традиция мировой истории! Вспомните историю. Всегда, после того, как власть захвачена, устраняли тех героев и романтиков, которые ей делали. Почему? Потому что результатами революции пользуются подлецы. Это случилось и у нас! Кто сейчас у власти ? Клан Тимошенко, который не оппонент, а конкурент Януковичу за власть! А кто стоял на баррикадах Майдана? Ответ : в основном «Удар», «Свобода» «Радикалы» и «Правый сектор». А кто стоял на трибуне Майдана с призывами не сдаваться и с криками титпа : «не боюсь пули в лоб» Ответ — Яценюк, Турчинов и им подобные. Кто первым вышел на Майдан? Опять же студенты и «Правый сектор». И что мы имеем в итоге на сегодня???? Мы просто подтвердили исторический факт!
володя Показати IP 27 Березня 2014 14:22
за які гроші в бабушки такі хороми нехай віддасть в державу на військомат а не з бідних людей деруть. дають зарплати і інші соціальні виплати одною рукою а іншою забирають назад ЩО ПОМІНЯЛОСь тільки люди загинули молоді
СБУ до володя Показати IP 27 Березня 2014 15:04
Які хороми?Та я в Луцьку бачив кращі хороми.
Слепой! до СБУ Показати IP 28 Березня 2014 00:06
А теперь пускай покажет в Днепропетровске!! У мамы своей у тети у сестрички!! Слабо?? Там даже лифт имеется в 3х этажной хатынке!. Четыре особняка в центре Днепроп.Очень бедная женщина,
рома до володя Показати IP 27 Березня 2014 19:57
Жодного фото фасадів, ну й дозволила в коридорі пофоткати.)
рома до рома Показати IP 27 Березня 2014 20:00
То літня кухня або будиночок для охорони.
ха-ха до володя Показати IP 27 Березня 2014 20:59
гроші дорогенький прості люди давали а вони ще з того пдв здерли . отак
!!! Показати IP 27 Березня 2014 14:34
Зверніть увагу на ортопедичне взуття.
саша Показати IP 27 Березня 2014 14:34
артистка. у кого болить спина на таких каблуках не ходить. Точно. З людей у примусовому порядку забирають гроші на армію. Продайте свої маєтки, живіть як всі люди скромно, тоді будуть в держави і армії гроші.
петро Показати IP 27 Березня 2014 14:36
людям оголощують щоб гроші на Армію давали а самі як живуть. Нехай прокоментує це Пустовіт який закликає на армію збирати. нехай владці половину статків віддадуть щоб потім не втікали як війна почнеться в інші держави. вже там накупили житла. немає на вас сталіна
віолета Показати IP 27 Березня 2014 14:37
видно що постаріла і змарніла але гроші все зроблять за гроші можна купити ліки але не здоров"я
Бармалєй Показати IP 27 Березня 2014 14:44
Прикольно коли на каблуках і з ціпком. Або хрестик, або труси. Якось так
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 14:44
юльки,порохи,балоги і т.д.:"ми будем керувати, а вас всіх будем люструвати"
олег Показати IP 27 Березня 2014 14:51
стильно на каблуках і з ціпком треба таких люстрілювати
ПС Показати IP 27 Березня 2014 14:53
ПС, берить халупку пид охорону...
х Показати IP 27 Березня 2014 14:56
Каблучки люкс-якраз для ціпка-сміхота та й годі!
Крымчанин Показати IP 27 Березня 2014 15:14
скромная женщина, что тут скажешь) берите ее в президенты - уж что-что, а перемены и веселуха вам будут гарантированы!
Волинянка Показати IP 27 Березня 2014 15:17
В декларації у неї це не було задекларовано. Голівуд відпочиває. Обдурити можна лише раз...ну два... Геніальна звєзда і актриса.
вася Показати IP 27 Березня 2014 15:27
В мене все те саме тількі без перегородок...
Ваня Показати IP 27 Березня 2014 15:37
сміх та й год, якась трикімнатна квартира і це все, що показала?
Волинянка Показати IP 27 Березня 2014 16:16
Зверніть увагу: надпис "Будинок нардепа", як би замість "СТОРОННІМ вхід ЗАБОРОНЕНО". Хто б з Вас наке написав? Цим, НЕДОТОРКАННІСТЮ, у БЮТі прикриваються усі мерзотники.
Москаль Показати IP 27 Березня 2014 16:24
Если это предвыборный пиар, то какой-то тупорылый, имхо. И чего она костылем маячит? Такое впечатление, что специально все черное напялила, чтоб выгодно подчеркнуть элегантный белый костыль. На жалость, типа, давит? И согласен, коллеги выше правильно отметили: как-то не вяжутся такие каблуки с имиджем с трудом передвигающейся хороняки.
Сергій Показати IP 27 Березня 2014 16:32
Коза драна. А старість не намахаєш, так само як подругу з косою(справжньою металевою)
Файл до Сергій Показати IP 27 Березня 2014 16:56
Була Юля-краса-закручена коса.. а тепер, просто артистка ЮЛЯ на голові ГУЛЯ!
Лучанин Показати IP 27 Березня 2014 17:02
От кого треба було міністром культури ще та актриса! Юля, покажи унітази!!!!!!!!!!
Віктор Показати IP 27 Березня 2014 17:12
На другий поверх не пустили, бо є що приховувати!!! Вона, по її ж декларації, нероба і бомж! Люди, в цієї брехухи бютівці вже на всіх ключових постах в країні!!!!!!!!!!!
піар Показати IP 27 Березня 2014 17:59
А відео про перебування Януковича у Ростові в неї не було?:)))
вже Показати IP 27 Березня 2014 19:48
є великий позитив в тому,що накінець люди зрозуміли,хто така ВОНА, А місце її в політиці на смітнику історіїї,разом з її партією.
222 Показати IP 27 Березня 2014 20:52
Старенька кусюча с**я
АЛЕКСЕЙ Показати IP 28 Березня 2014 01:51
ДА *** СИРОТА
за що Показати IP 28 Березня 2014 10:14
за який хрін ви живете, екскурсанти. якщо нічого не робите, тільки вештаєтеся чужими будинками?
Файна Показати IP 28 Березня 2014 13:56
Юлька на фото, як слідче відтворення обстановки і обставин подій робить))
Я до Файна Показати IP 28 Березня 2014 23:56
100%. одна халепа - з нашим народом, це стане реальним років за 5-7((( таку п*длу з тюряги витягли..."Чому дурні? Бо бідні! Чому бідні? Бо дурні!"
Лучанка Показати IP 28 Березня 2014 17:33
Брехлива ЗЛОДІЙКА, і годі!