USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Ківерцівському районі - новий прокурор

23 Липня 2015 17:26
Призначили нового прокурора Ківерцівського району. Про це повідомляє Ківерцівський інформаційний портал.

Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук представив учасникам колегії новопризначеного прокурора району Сергія Веніславського.

Довідково:

Сергій Веніславський - колишнійпрокурор Камінь-Каширського району Волинської області – брат Вадима Веніславського, колишнього заступника прокурора Волинської області.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що триває конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
000 Показати IP 23 Липня 2015 17:40
я в шоці, в нашій державі уже нічого не поміняється.Корупція процвітає!
Дмитро до 000 Показати IP 23 Липня 2015 18:51
Не знаючи людину, а ти вже його записав в корупціонери. Знаю, особисто, і можу привітати ківерцівський район з тим, що прокуратуру очолив, найпорядніший прокурор, якого я знав...Успіхів Сергію Володимировичу...
хз що Показати IP 23 Липня 2015 17:40
кум, брат, сват...
Екскурсовод до хз що Показати IP 23 Липня 2015 23:14
Люстрація по-волинськи - з одного району в інший. Зато стільки шуму - новий "чесний" прокурор.
33 Показати IP 23 Липня 2015 17:48
Найсправедливішим прокурором у Волинській області є прокурор м.Луцька, Кучер Андрій Андрійович.Ця людина справді заслуговує на повагу.
лучани Показати IP 23 Липня 2015 17:48
а доця Юля????
Доця Юля до лучани Показати IP 24 Липня 2015 01:15
Вітаю татка
123 Показати IP 23 Липня 2015 18:20
В нашій державі самі"чесні та прозорі" конкурси на заміщення посад державних службовців.
Камінь-каширськ Показати IP 23 Липня 2015 18:23
Сергій Веніславський високо моральна і етична людина, майбутній прокурор як мінімум Волині!!!!
Олег Показати IP 23 Липня 2015 18:26
Нормальний чоловік Володимирович.
Мент Показати IP 23 Липня 2015 18:41
Скрізь одне бидло
супермент до Мент Показати IP 23 Липня 2015 22:26
Кожен судить по собі. Якщо мент б...о, то й навколо нього такі ж як він. Вітаю Сергія Володимировича! Успіхів!
Справедливий до Мент Показати IP 24 Липня 2015 19:50
Не крийся ******* за словом мент, бо ти не мент, а заздрісний прокурорішка, який заздрить успіхам своїх більш успішних колег . А менти до речі Вініславського поважають і бажають успіхів!
Ірина Показати IP 23 Липня 2015 20:05
Сергію Володимировичу, вітаю. А добродіям, можемо побажати міцного здоров'я, які Вам заздрять. Жаба - це така тварючка, яка задушила не одну паскуду.Удачі, ми в вас віримо.
0100 Показати IP 23 Липня 2015 20:26
Справедлива людина і хороший керівник. Бажаю у подальшому очолити як мінімум місцеву( регіональну) прокуратуру. Успіхів Вам, Володимирович!
До мєнта Показати IP 23 Липня 2015 20:33
Порівняно з прокурорськими то Вєніславський Сергій найпорядніший,головне щоб "старші товариші" не допомагали.
Леонтій Показати IP 23 Липня 2015 21:05
Пппппппппппппппппппп Поживем побачим Патріоти Волині.
А ндрій Показати IP 23 Липня 2015 21:51
А де і яким чином проводився конкурс?
Єжов (прокуратор) Показати IP 24 Липня 2015 08:22
Скільки підлабузників розвелося...ПРосто любо глянути. А щодо новоспеченого, то досить глянути на його *бало (тобто пику). Ситуація нагадує анекдоТ: бабу в підїзді згвалтували, вона повертається додому, каже своєму чоловікові:Милый меня только что изнасиловали...Да? Ну тогда лемон съешь! А то у тебя сильно еб*о довольное!!!