USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Криму стартував незаконний референдум. ОНЛАЙН

16 Березня 2014 09:33
О 8:00 за київським часом на території кримського регіону України розпочався так званий "референдум" щодо статусу Автономної республіки Крим.

Обидва питання, винесені на нього, не передбачають збереження нинішнього статусу Автономної республіки Крим, наголошує "Радіо Свобода".

Перше питання звучить так: "Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації?".
Друге питання пропонує формальне збереження Криму в складі України: "Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?".

Люди вже голосують. Трансляція т.з. "референдуму" з Сімферополя й Севастополя:


Дільниці зачинять о 20:00 - потім нібито будуть рахувати голоси.

Згідно з українським законодавством, референдум може бути лише всеукраїнським. Західні політики наголошують, що референдум не може проходити під дулами автоматів, ще й зацікавленої сторони – як це зараз відбувається в Криму.

Крім того, кримська конституція 1992 року мала дві редакції – травневу і вересневу, вони суттєво відмінні, однак у бюлетені не вказується, яка сама редакція пропонується.

Центральна влада в Києві через суд та рішення в. о. президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова зупинила відповідні рішення проросійської "влади Криму".

Турчинов також закликав кримчан не брати участь у так званому "референдумі", який проводить "маріонеткова псевдовлада Криму під контролем російських військових".

Кримські татари офіційно заявили про рішуче засудження акту агресії з боку Російської Федерації і невизнання кримського "референдуму" 16 березня 2014 року. Вони "категорично відкидають будь-які спроби визначити майбутнє Криму без вільного волевиявлення кримськотатарського народу – корінного народу Криму".

Про невизнання так званого "референдуму" у Криму заявили й західні політики та експерти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
юрец Показати IP 16 Березня 2014 10:07
до одного місця референдум їхній
юрист до юрец Показати IP 16 Березня 2014 10:49
Щоб таке писати спочатку взнай про референдуми у Каталонії у Шотландії... де все вирішують самі мешканці територій, як і з ким і на яких територіях їм жити, а не цей абсурд який в Україні, де наприклад, львівяни мають вирішувати як жити людям у Криму?!
Коссман Показати IP 16 Березня 2014 10:10
Референдум - законний. Люди автономії мають право на волевиявлення. Кримчани зроблять правильний вибір.
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 10:48
А може Путін фінансував Правий сектор і всю цю заваруху з самого початку щоб відтяпати собі Крим і Донбас? Щось Америка і Європа не дуже напрягаються щоб довести зворотнє.
ЗМІ Показати IP 16 Березня 2014 10:52
На референдумі в Криму відразу ж після відкриття виборчих дільниць вкрай висока явка. Про це повідомляють спостерігачі з виборчих дільниць півострова, передає кореспондент УНН. За інформацією кореспондента, на деяких ділянках навіть утворилися черги, однак виборчі комісії роблять все можливе, щоб всі прийшли мали можливість спокійно проголосувати. Також високу явку підтверджують представники дільничних і територіальних виборчих комісій. Вони також заявляють про свою повну готовність забезпечити голосування всіх жителів.
Мумий Тролль Показати IP 16 Березня 2014 11:32
Утекай...
Igor Показати IP 16 Березня 2014 12:15
Звертаюсь до адм. сайту. Закрийте цих тролей... Ну невірю що в нас так багато не адекватних людей. Вони всі сепаратисти... гнати їх потрібно.
уже до Igor Показати IP 16 Березня 2014 12:16
довыгонялись уже...
Ну невірю до Igor Показати IP 16 Березня 2014 12:23
"Ну невірю що в нас так багато",- у нас референдум проведи, гарантирую, удивишься...
Igor до Ну невірю Показати IP 16 Березня 2014 12:34
Якщо щось не подоабається. Вали звідси!!. Повір це вже буде кінець, назад у ваш совок ніхто не буде повертатись!!!
Повір до Igor Показати IP 16 Березня 2014 12:53
"Повір це вже буде кінець",- когда то мал я был и глуп и не видал больших зал*п
Igorock до Igor Показати IP 16 Березня 2014 16:47
Антимайдан Луцьк - http://vk.com/club65186092 У нас є і розумні люди.
Igorock Показати IP 16 Березня 2014 12:24
Ні це антифашисти і повір їх немало! Хунта надіялася що постріляють людей на майдані, сядуть своїми сраками у Києві, та будуть правити заляканою країною. Та виявилося зась - фашизм не пройде!!!
Лучанин Показати IP 16 Березня 2014 13:28
В Криму надають можливість голосувати на референдумі всім бажаючим, в т.ч. громадянам Росії. Кращими помічниками імпреріаліста Путіна в Києві були, крім кума Медведчука, Дмитро Ярош, Олег Тягнибок та Ірина Фаріон, які мобілізували етнічних росіян за вихід з України. На Волині самовіддано допомагали Путіну в анексії і агресії "патріоти" Данильчук, Гузь та їм подібні кар’єристи.
лот Показати IP 16 Березня 2014 23:11
Профукали.