USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пропонують провести референдум

25 Червня 2014 12:00
Гаражі-черепашки в місті планують знести . Відповідне рішення обіцяють винести на розгляд сесії, яка відбудеться у серпні. Однак, якщо під час обговорення питання буде суспільний резонанс і чимало лучан будуть проти цього нововведення, то це питання пропонується вирішити шляхом міського референдуму.

Відповідний депутатський запит до міського голови озвучив депутат Луцької міськради Сергій Григоренко під час 61 чергової сесії Луцької міської ради сьогодні, 25 червня.

Питання про знесення гаражів-черепашок готують на розгляд серпневої сесії. Та депутати припускають, що таке рішення викличе жваве обговорення. У такому разі, питання щодо подальшої долі цих споруд, депутат пропонує провести референдум. Якщо більшість лучан підтримають проект рішення, то до весни 2015 року в місті може не бути гаражів-черепашок.

Депутати запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ирина Показати IP 25 Червня 2014 13:17
от дебилы- референдум по снесению черепашек! смех да и только! снести да и все, чего тут обсуждать!- хотим стать на шаг ближе к евросоюзу- наводим порядок в городе. еще бы улицы начали убирать, а то скоро задохнемся от пыли.
Юхим Показати IP 25 Червня 2014 13:41
Люди платили за такі гаражі гроші та отримали дозвіл на їх встановлення. Тепер просто "кинути" таких людей? Їм же ніхто нічого не компенсує. Якщо буде відповідна компенсація - люди і самі погодяться їх знести.
сафарі Показати IP 25 Червня 2014 14:21
ВСЕ ПРИБРАТИ З МІСТА: ГАРАЖІ, ЗАПРАВКИ, БАРИ!!!
Юхим до сафарі Показати IP 25 Червня 2014 16:36
Так, і також супермаркети, ресторани, піццерії, ларьки на зупинках. ВСЕ ПРИБРАТИ, ВСЕ!!!
сафарі до Юхим Показати IP 25 Червня 2014 16:50
замість них школи та дитячі садки збудувати та ще й за рахунок депутатів- злодіїв
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 14:23
За чий рахунок депутатів-ворюг
Мик Показати IP 26 Червня 2014 01:37
Уже більше пяти років стоіть по проспекту Грушевського ( біля кафе Савана) недогорівший деревяний кіоск, обтянутий зеленою сіткою (замаскований). Ніяким міським чиновникам діла до нього немає. Чому??!! Перед ним цього літа уже появився новий металевий магазинчик і навіс під яким місцева алкашня розпиває якусь бармату. І знову чому і хто той власник до якого немає нікому діла??!!
КУКУ Показати IP 2 Липня 2014 01:53
Припиніть займатися хронікою усунення йо виною.