USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку шукають перевізника на новий маршрут №6

23 Вересня 2016 16:43
Новий маршрут №6 сполучатиме вулицю Конякіна міста Луцька з селом Брище Луцького району.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 23 вересня.

Нині аналогічний маршрут діє як приміський, перевозить мешканців села та працівників сміттєзвалища. Зі слів міського голови Миколи Романюка, через це виникають постійні проблеми з перевізником. Окрім того, з міського бюджету по 34 тисячі гривень виділяють на перевезення учнів і дітей з садочків Брища.

Автобус ходитиме маршрутом Конякіна, Карпенка-Карого, Задворецька, Київський майдан, Дубнівська, Бринського, Глушець, Ковельська, село Брище.

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2 та повинні мати GPS-трекер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
А Показати IP 23 Вересня 2016 16:54
Ого!! Чудовий маршрут!! +з Зміїнця і Милуш можна тепер буде на Волі доїхати!! Надіюсь скоро буде курсувати! P.S. в Голубовича, здається, зараз машини простоюють
))) Показати IP 23 Вересня 2016 17:46
ніхто не візьметься за цей маршрут!!!!....тому що всі мешканці Брищ їздять безкоштовно!!!!....а тих грошей які перераховують в кінці місяця вистачатиме лиш для перекриття витрат на соляру...не говорячи про витрати на розхідники...і кожен підприємець який за це візьметься буде працювати собі в мінус!!!!
Учень Показати IP 23 Вересня 2016 20:13
А де маршрут 5 який обіцяли на Дубнівську? Водії 30 скотиняки поки в Підгайцях битком маршрутку не наб'ють , не виїзжають. На кільці сісти не можливо
))) до Учень Показати IP 24 Вересня 2016 11:06
маршрут 5....буде доволі скоро...він винесений на тендер який відбудеться десь в жовтні
петя Показати IP 23 Вересня 2016 20:33
Не Бринського. Вулиця Архітектора Метельницького.
д Показати IP 23 Вересня 2016 21:24
жж
Дло Показати IP 23 Вересня 2016 21:59
Паа
Смл Показати IP 24 Вересня 2016 09:32
А де по ківерцівского вулиці марштрути 20 років пообіцяли ДЕ ДЕ нема кватит конякін
ТТ Показати IP 24 Вересня 2016 17:05
колишній 223-й маршрут з категорії приміських перейшов до міста під № 6. Романюку простіше знайти інше сміттєзвалище ніж годити брищенським пільговикам та їхнім активістам.Куди-б Ви пане Миколо їх не цілювали, кругом буде одна Жопа. Возять собі з сміттєзвалища на ринки міста "власнийдомашнійруновський" кетчуп добутий із смердючих мішків, та й в )(Yj не дують.
Туйво Показати IP 24 Вересня 2016 19:29
А давайте маршут № 6 пустимо через Ківерці на Брище, бо 33 район забитий маршутами, а ще в перспективі пустити його через Китай на Брище, що там кататися бо бринському на ковельську , через Японію буде цікавіше