USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку скасують концерт Бучинської, щоб не викликати обурень

25 Лютого 2015 20:31
Концерт Наталії Бучинської, яку звинувачують в участі на Антимайдані, депутати пропонують відмінити.

Про це стало відомо під час чергової 71 сесії міськради сьогодні, 25 лютого.

Відповідний запит озвучив депутат міськради Павло Данильчук. Так, з його слів, майбутній концерт Наталії Бучинською вже викликає хвилю обурень серед лучан.

Зауважимо, співачку Наталію Бучинську звинувачують в участі на Антимайдані. Прес-служба виконавиці переконує, що вона не брала участі в подібних заходах після 30 листопада. Мовляв, вона лише співала 29 листопада на мітингу в Києві, який був альтернативним Євромайдану, де виступали лідери Партії регіонів та Компартії.

Концерт Наталії Бучинської в Луцьку анонсований на 6 березня.

На думку депутата, артисти, які виступали на Антимайдані, мають бути піддані людському осуду.

«У зв’язку з тим, що цей виступ може призвести і призводить до шквалу обурень в соцмережах, прошу заборонити захід, адже він може спровокувати збільшення соціальної напруги», - заявив він.

Депутати підтримали колегу і проголосували «за» цей запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 20:40
Як неможна Бучинську, хай спiвае Данiльчук.
дідо Показати IP 25 Лютого 2015 20:46
Бучинська-моя улюблена співачка!
123 Показати IP 25 Лютого 2015 21:14
Доллар по 40 грн хвилю обурення серед лучан не вызывает случайно? Чем вы позорные п.....ры в раде занимаетесь?
123-му Показати IP 25 Лютого 2015 21:36
Б...ді завжди є б...ді, а гривня сьогодні низько, а завтра високо . Не став на шальки людську аморальність та курс долара щодо гривні. А як що не можеш, то знайди портрет путліна і ляж з ним спати.
Сергій Показати IP 25 Лютого 2015 21:40
Стодвадцятьтретьому,Курс уже 27 ,а не 40 відстав ти від усього,протри зіньки і вуха помий!!!!!
Всезнайко до Сергій Показати IP 25 Лютого 2015 21:57
Побачимо завтра, козел. Данильчук - хуйло.
Анонім до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2015 22:11
з'єби в ростов ригiвське отродья, i не через те що "Данильчук -х... чи нi". а через те, що ти як був дибiлом так ним i лишишся, всi тебе тут давно впiзнали всезнайку ти наш!
Анонім до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2015 22:12
Ще додам: лалалалалала)))
Анонім до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2015 22:19
i ще, ти десь з'явись, то дуже позаздриш панi Бучинськiй, що її концерт вiдмiнили.
Анонім до Сергій Показати IP 25 Лютого 2015 23:31
ти головне вір і свої вуха добре розвішуй. лапша на них сама розвіситься...
Руслан Показати IP 25 Лютого 2015 22:09
ПОЛНЫЙ БРЕД! ПУСТЬ ЭТИ МЕСТНЫЕ ДЕПУТАТЫ ПРЕДСТАВЯТ ФАКТЫ !!!,А ФАКТОВ НЕТ !!! О КАКОЙ ЕВРОПЕ МЫ ГОВОРИМ??? ЛЮДИ ПРОГОЛОСУЮТ СВОИМИ ДЕНЬГАМИ,ПОЙДУТ ОНИ НА КОНЦЕРТ ИЛИ НЕТ..... КАКИЕ-ТО МЕСТНЫЕ ДЕПУТАТЫ ЛУЦКА РЕШАЮТ ЗА НАРОД??? ПОЗОР!
Анонім до Руслан Показати IP 25 Лютого 2015 22:19
ніякий не позор. хай катиться співати янику в парашу.
123 Показати IP 25 Лютого 2015 22:32
Цей народ приречений. Дибіли данильчуки поможуть.
13,10,77 Показати IP 25 Лютого 2015 23:08
Скільки можна вирішувати за людей ,займіться проблемами другими ,а не вам депутати вирішувати йти нам на концерт чи ні, скажіть спасибі що ще хоть хтось до луцка приїзджає.
А до 13,10,77 Показати IP 26 Лютого 2015 08:55
А вони більше нічим займатись не вміють, тільки щоки надувати. А скоро вибори, до кормушечки хочеться, от і придумують різну ху.ню.
123 Показати IP 25 Лютого 2015 23:18
Не розумію чому ці уроди мають мені диктувати, що я маю слухати. Не подобається не ходіть на концерти. Ви дибіли вже довели краіну до колапсу.
123 Показати IP 25 Лютого 2015 23:35
Задрали вже ці козли данильчуки. Чого ця тварина має за мене вирішувати?
Софія Показати IP 25 Лютого 2015 23:39
Нехай іде в Маріупіль , Луганськ чи Донецьк і заспіває там, омиє свій вчинок доброю справою! Адже справжні талановиті співачки- патріотки вже давно побували там і на Майдані були...Молодці волиняни, що відділяєте полову від зерна!!!
13,10,77 до Софія Показати IP 26 Лютого 2015 07:36
побачили що після майдана сталося війна,ще при жодній владі такого як зараз не було,вибрали трьох поросят ,а керує ними шоколадний заєць.
E.O.S. до 13,10,77 Показати IP 26 Лютого 2015 11:00
Путіна в дупу поцілуй!
13.10.77 до E.O.S. Показати IP 26 Лютого 2015 11:44
Це ти ла ла ла і цілуй всіх,кроліків кличків і тд.
до софіі Показати IP 25 Лютого 2015 23:43
Волиняни це не данильчук.
уточнення до софіі Показати IP 25 Лютого 2015 23:46
Данильчуки - це не волиняни. Це виродки.
віра Показати IP 26 Лютого 2015 07:24
Тролі, пліз на фіг!!!!! Про все ви тут судите! Рішення депутатів правильне. А хочеш слухати /улюблену/ співачку, купи іі диски і --вперед. І співак і артист мае мати громадянську позицію, а не тупо заробляти гроші будь-яким способом!
13,10,77 до віра Показати IP 26 Лютого 2015 07:43
то купи собі і слухай ,а буде повний зал чи ні вирішувати кожному індивідуально ,депутатів довбіть щоб шось робили,смішно мінімальна зарплата 30долорів в якій країні це можливо.
E.O.S. до 13,10,77 Показати IP 26 Лютого 2015 11:01
В московії
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 09:35
Скажіть мені а хто такий ДанильчуК? Градоначальник, мер ?він ніхто. І чому більшість йому поклоняються. Вже наробив в Правому секторі?. Молодий, здоровий дуй на передову, а то пригрівся в раді і баламутить Луцьк. З такими придурками України не збудуєш і він і йому подібні вилазять на поверхню, а там дивись і керуватиме містом, областю. Де вони взялися на нашу голову. Данильчуки, Гузі, Шиби іт.д. Лучани гоніть їх в шию.
аноніму Показати IP 26 Лютого 2015 11:57
Влучив в 10. Позбирався зброд чорт-знати звідки і керує областю, бере на себе функції громади. Нехай спочатку розкажуть, що корисного вони зробили? Нічого. Один бурштин крав, інший робив життя в Луцьку "гавнішим і гавнішим". Пора гнати ту наіволоч з міста.
креатив Показати IP 26 Лютого 2015 14:58
капєц це така модна хіба співачка? заспівала одну пісню і получила регалії!!всерівноб непішовби!
Ангелія до креатив Показати IP 5 Березня 2015 20:21
Шанвоний, Наталія Бучинська вже як 20 років на сцені виступає!!!! В її репертуарі понад 300 пісень.
Музикант Показати IP 26 Лютого 2015 19:05
Та нафіг нам та Бучинська? Шлак-шлаком. Таке враження, що про Бітлз сперечаємось.
Марина до Музикант Показати IP 27 Лютого 2015 18:51
Как же противно, когда люди любят купаться в грязи, которую сами же и создали!!! Таких людей можно только МУСОРОМ назвать, не более!
люсі Показати IP 26 Лютого 2015 20:37
коментар було видалено
Дарина Показати IP 27 Лютого 2015 18:41
Читаю весь цей брєд і дивуюсь, нема просто шо більше робити, щоб відміняти концерти. Бучинська класна співачка і вона не підтримувала, той антимайдан.