USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку відкрили новий дитячий садочок

22 Серпня 2016 15:18
Оновлений дошкільний навчальний заклад №41 із символічною назвою «Берегиня» відкрив двері сьогодні, 22 серпня, для юних лучан.

Так, урочисте відкриття реконструйованого приміщення колишнього ДНЗ на вулиці Декабристів, 23 відбулось о 12:30. Новий садочок облаштували у колишньому приміщенні ДНЗ №21. Попередньо там знаходились сторонні організації.
Новий дитячий садочок має загальну площу понад тисячу квадратних метрів та розрахований на чотири групи, які зможуть відвідувати понад 100 дітей.

Групи першого поверху мають регульований підігрів, підлогу встелили лінолеумом на природній основі. У ДНЗ буде діяти сучасна система опалення з регулятором температури, теплопунктом, пожежною сигналізацією, системою автогасіння тощо.

У дитячому садочку замінили систему водопостачання та встановили 12 бойлерів, а для дезінфікування приміщення та іграшок придбали бактерицидні лампи.
Варто зауважити, що ДНЗ №41 облаштували просторими груповими приміщеннями, музичним залом, забезпечили комп’ютерною технікою, сучасними меблями у кожну вікову групу, харчоблоком, необхідними холодильними та технологічними обладнаннями, а також пральнею.
Для здійснення якісного медичного обслуговування облаштований сучасний медичний кабінет та ізолятор.
Окрім цього, повністю проведений благоустрій території, зокрема, двір садочка очистили від заростей, відновили огорожу. Побудували чотири павільйони та нові ігрові майданчики.
Нагадаємо, будівельні роботи у вищезгаданому дошкільному закладі розпочали 20 квітня та завершили 20 серпня цього року. Кошторисна вартість робіт становить 12 мільйонів гривень.

Окрім того, начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк зауважив, що загалом у зміцнення матеріальної бази навчальних закладів обласного центру Волині цього року було вкладено майже 36 мільйонів гривень.
«Дитячі садочки повинні з’являтися у Луцьку як грибочки восени, адже тоді молоді сім’ї зможуть більше часу присвячувати роботі, а отже – розвитку міста», - наголосив головний освітянин.

Наприкінці урочистостей завідувачці оновленого садочка Ларисі Мінайло вручили символічний «ключ» від навчального закладу.
«Я сподіваюсь, що ми не лише гостинно відчинимо двері для діточок, а й віднайдемо ключики до кожного серця наших вихованців», - резюмувала очільниця закладу.

Насамкінець, «Многая літа» для усіх присутніх у залі заспівав відомий у Луцьку чоловічий квартет «Аккорд».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучани Показати IP 22 Серпня 2016 15:26
Молодці, але щоб населення цінило, потрібно ввести абонементну плату за дитсадок. 200-500 грн щомісяця.
волонтер Показати IP 22 Серпня 2016 15:29
Молодець голова міста! Відібрав в бюрократів законне дитяче приміщення. Все краще - дітям. Так повинно бути завжди. Кривицький продав за хабарі 7 садочків. Ганьба!!!
Лучанин до волонтер Показати IP 22 Серпня 2016 16:18
Що ви в минуле дивитесь?Дивіться на те що є ЗАРАЗ!!!Звісно це плюс Романюку що виділив великі кошти і так гарно обладнав садочок для діток!
Лора Показати IP 22 Серпня 2016 15:34
А цікаво чи всіх діток беруть до цього днз? Я скільки бабла за це будуть брати?
Лучанин до Лора Показати IP 22 Серпня 2016 16:21
Звичайно що не всіх діток вони зможуть взяти в садочок!Ви що статтю добре не прочитали?Там же написано що садочок розрахований на 100 місць!Більше незможуть взяти!
Лучанин до Лора Показати IP 22 Серпня 2016 16:25
Звичайно що не всіх діток вони зможуть взяти в садочок!Ви що статтю добре не прочитали?Там же написано що садочок розрахований на 100 місць!Більше незможуть взяти!
до Лора Показати IP 22 Серпня 2016 15:52
можуть і тебе взяти але дивлячись на жаргон-то малюки в перший же день почнуть курити ну а далі сама розумієш...
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 15:58
А на якій вулиці цей садочок
сашко до Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 19:08
на Декабристів
лорі Показати IP 22 Серпня 2016 16:07
коже судить по собі, молодець мер романюк
Лора до лорі Показати IP 22 Серпня 2016 21:47
Я мера також поважаю. Романюк молодець! Та я просто уже в курсі про конкурс на місце у цей садочок? І вхідний внесок не в його карман падає. P.S. До речі, щодо жаргону "бабло". Кучеряві словечка додають характеру написаному)))!
освіта Показати IP 22 Серпня 2016 16:23
Там на відкритті повинні були бути тільки профільні начальники від начальника освіти А тепер чому за гроші платників податків за часів Незалежності повинні піаритись бивші комуняки - до чого вони тут коли це закінчиться
Лучанка до освіта Показати IP 22 Серпня 2016 22:11
Стільки дитячих садків, як було у Луцьку за часів "комуняк" - вам ще будувати не перебудувати!! Вже 25 років пройшло, а вони все вам поперек горла!! Радійте нинішнім ......!
Сергій Показати IP 22 Серпня 2016 16:32
Звернув увагу, що зовсім мало споруд на майданчиках, де б діти могли активно гратись. Там тільки павільйон і пару турніків...Не хватило певно грошей :)
maха Показати IP 22 Серпня 2016 17:09
цікаво на що батьки цього садочка будуть здавати гроші ?
до..... Показати IP 22 Серпня 2016 17:47
і знов все не так- "мало споруд" ".бивші комуняки " "скільки бабла" .... Хворі люди на всю голову!Подайте питицію про закриття і збирайте голоси та не скигліть
батько Показати IP 17 Вересня 2016 15:34
шановна новоспечена завідувач, напевно вам вже досить всаьго. чи ще мало . чому берете побори по 400 гривень, на що дивиться начальник управління, а дітей берете тільки по блату.
батьки Показати IP 25 Вересня 2016 13:59
Завідувач, бачу що у васм не має ніякої відповіді на рахунок поборів.