USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Раді проголосували за самоусунення Януковича

22 Лютого 2014 17:13
У Верховній Раді голова Олександр Турчинов запропонував на голосування внесення до порядку денного питання голосування за постанову про самоусунення Віктора Януковича від виконання ним конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України.

Народні депутати віддали за це питання 317 голосів.

Опісля, спікер зачитав текст постанови. Депутати одразу ж погодилися за неї голосувати без обговорення.

"За" постанову проголосувало 328 депутатів. Революційне рішення народні депутати підтримали виконанням гімну України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Я Показати IP 22 Лютого 2014 17:18
Ураааааааа!!!!!!!!! Слава Україні!!!
12345 до Я Показати IP 22 Лютого 2014 18:07
Где-то я уже видела лица, вновь формирующейся власти. Пусть правый сектор надавит чтобы были выборы и в верховную раду, это было так же одно из требований Майдану.
Знов я Показати IP 22 Лютого 2014 17:19
Давно такого не було в українському парламенті! Злагодженість в роботі, голосування без обговорень! Серце радіє!
Анонім до Знов я Показати IP 22 Лютого 2014 17:27
це точно)
народ Показати IP 22 Лютого 2014 17:31
героям слава!!!!!!!!!!!!!!
Остап Показати IP 22 Лютого 2014 17:35
Цікаве формулювання державного заколоту... САМОУСУНУВСЯ... тобто якщо Президент поїхав у відрядження то це самоусунення ???? думаю новому президенту неварто покидати крісла і турчинов нехай постійно сидить в парламенті а то ж прийдуть інші і скажуть САМОУСУНУВСЯ....
Неля Показати IP 22 Лютого 2014 19:25
Є бог на світі, накінець зняли бандита, В І Н своєю смертю не помре.
Дмитрий Показати IP 5 Березня 2014 19:09
Афигеть,конечно проголосовали все единогласно,потому что одна банда ща в парламенте сидит.Раньше хоть какой-то контраст был,а сейчас идёт футбол в одни ворота.Что изменилось-то?Раньше воровали с 2-х сторон,а сейчас будут брать с одной,но в 2 раза больше...)))Кто вообще выбрал эту власть,народ?Или они сами себя?