USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У соцмережах розкритикували нову заяву Савченко

22 Липня 2016 16:44
Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко зробила заяву щодо необхідності вибачень перед Донбасом. Користувачі у соцмережах гостро розкритикували таку ініціативу нардепа.

Про це вона сказала в ефірі 5 Каналу, - пише 24 канал.

«Нам можливо доведеться просити вибачення. Не можливо, а точно. Треба просити вибачення і прощати, інакше світу не буде»,– зазначила Савченко.

Крім того, нардеп розповіла казку про гадюку та згадала про лист, який їй свого часу написали.
«Коли я була у в’язниці, одна жінка мені написала листа. У неї був єдиний син, який пішов на війну та загинув за Україну. Вона сказала, що вона може зрозуміти тут жінку, яка втратила єдиного сина з того боку – "ЛНР" і "ДНР. І вона сказала: "Нам більше немає що ділити, у нас більше нічого не залишилось". Ось у цієї матері, яка втратила сина з тієї сторони, я готова попросити вибачення»,– підсумувала льотчиця.

Інформатор зібрав підбірку дописів-реакцій українців у соціальних мережах. Користувачі розкритикували заяву Надії Савченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Українець Показати IP 22 Липня 2016 17:17
Петиція до президента про позбавлення звання героя України Савченко https://petition.president.gov.ua/petition/25543
Влад Показати IP 22 Липня 2016 17:57
Так то вона истину глаголе
Вячеслав Показати IP 22 Липня 2016 18:16
Як мені не прикро, але тут просто крити нічим ...! Проти таких, системно викладених, фактів не попреш ...!
кореш Показати IP 22 Липня 2016 18:49
Складається враження,що вона не дружить з головою.І чим дальше в ліс,тим більше дров.Провокатор.чи засланий казачок?
лучанин до кореш Показати IP 23 Липня 2016 00:11
кремлівський проект...що тут не ясного.... (
Лучанин Показати IP 22 Липня 2016 20:27
Дякую Українцю за інформацію про петицію.Я вже додав свій голос.І закликаю теж так поступити!!!!!
Р до Лучанин Показати IP 9 Жовтня 2016 13:55
Проол
Владу та Вячеславу Показати IP 22 Липня 2016 20:30
Які факти!!!!!!!!!!! Хто запрошував чужинців на нашу землю,што вбивав наших рідних????????? І після цього просити пробачення,щоб все забулося????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до журналіст Показати IP 22 Липня 2016 20:33
Журналісти,де мій коментар????? Щойно був опублікований, але ви його видалили!!!!!!
Світлана Михайлівна Показати IP 22 Липня 2016 20:47
І це говорить народний депутат... ??? Свою хворобу і примітивність думки на людях , показувати не потрібно... SOS - SOS
Анонім Показати IP 22 Липня 2016 22:27
Ця мужикувата ку*ва вже політтруп
виктор до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 21:46
не думаю что так просто в москве согласятся закрыть проект под названием савченко они че нибуть придумают посмотрим
юра Показати IP 22 Липня 2016 22:44
і за це чудо відпустили двох кацапських убивць і з тюрем кучу випустиличерез той закон що для неї прийняли...????????
123 Показати IP 22 Липня 2016 23:26
Савченко сказала у кого просити вибачення- це раз. А два - нехай Геращенко і подібні до нього хоч місяць побудуть на першій лініі фронту а тоді пишуть свої " гнівні" коментарі.
Юрій Показати IP 23 Липня 2016 06:23
одного мене за*бала та Савченко...хворе на голову , дурне нацистськодумне створіння. зараз влада не (ах ті) не дай бог якщо щось подібне прийде.
Українець Показати IP 23 Липня 2016 17:25
Вона що справді повірила що політик? Вони ід*оти разом з Тимошенко?
борода Показати IP 24 Липня 2016 19:44
А почему троянский конь?Может -кобыла?
Антибан Показати IP 25 Липня 2016 17:25
А обизяна с гранатою правду каже.
Володимир Марківськи Показати IP 3 Серпня 2016 22:30
Жаль! А надії були!
Володимир Показати IP 24 Серпня 2016 00:01
Другого шляху,як перемовни,щоб закінчити цю БОЙНЮ (нікому не потрібну) і не існує...Савченко права! Можливо у когось є інші шляхи? Інших шляхів у природі взагалі не існує...Порошенко уже обіцяв ПЕРЕД ВИБОРАМИ (як виберуть то війну закінчу в місячний термін) у мене є ПЛАН говорив перед виборами Порошенко. І ДЕ ТОЙ ПЛАН? Війна на сході України це ЗОЛОТЕ ДНО для розкрадання БЮДЖЕТУ України. Чи не так? А що це тоді таке? Гроші витрачаються величезні а КОРДОНИ як були ДНР і ЛНР так і залишаються НЕ УКРАЇНСЬКІ...так в чому справа?
Игорь Показати IP 30 Серпня 2016 12:01
Савченко хотяби правду говорит об украиских генералах предателей двух котлов, где погибли белее 42000 украиских ребят, которым технику поставляли неисправную, без боеприпасов, об этом говоряд вижившие - замете никто за это досих пор не ответил...
виктор до Игорь Показати IP 7 Жовтня 2016 21:30
народ а мы че не знаем етой правды или не говорим включи комп и посмотри че она говорила на майдане и куда ее посылали вы че думаете ее зря через фсб пропустили случайно в плен попала в россию повезли или их мало среди нас от попов до генералов служат демону вове верой и правдой придет времья и надюху под фонарь вытащим
Олекса Палійчук Показати IP 31 Серпня 2016 18:44
ЧИ ЗНАЙШЛА УКРАЇНА АЛМАЗ?.. Шодо Надії Савченко, то, безперечно, тут був далекий приціл із самого початку: скільки зуміє дійти… навіть до Президента країни. Для цього підготовка йшла з належною витримкою і послідовністю. Коли спостерігаєш усі ті події та тілорухи, складається враження, наче на її електорат працювали ті самі іміджмейкери, що й на електорат Путіна. Там також був розрахунок на невибагливого виборця, на його довірливість. Лише тут у розрахунок береться ще навмисне грубувата простота, яка має вказувати на нерозтрачену щирість кандидата і тим самим викликати симпатію. Але впадає у вічі, що, навмисне акцентуючи на цій грубуватій щирості, наша героїня явно перестаралася – переграла. То поспішала дівчина сама чи поспішали її іміджмейкери?.. Бо надто швидко, просто з копита взяла вскач. Проте в житті так не буває. Яка б вона не була крута і рішуча, на перших порах в її душі ворухнулася б елементарна вдячність за визволення… А тут раптом такий демонстративний для публіки крок відмежування: я не з ними, я буду краща! Думаю, це помилка іміджмейкерів, хоч вони, особливо винахідливі, можуть багато! …Згадайте, як їхня братія ефективно попрацювала у нас на пана Тигипка, яким навдивовижу твердим і рішучим його показала! А він, набравши так багато голосів, одразу ліг під Януковича. Вважаю, поспішність і перегравання ролі – це якраз ті фактори, що викликали сумніви, ба навіть підозри у багатьох людей. Ось чому зусилля показати Надію Савченко як дуже цінний, ще не огранований алмаз так само швидко зустріли опір у багатьох наших людей. І лишається під запитанням, чи справді знайшла Україна той алмаз, якому належить стати діамантом.
ого до Олекса Палійчук Показати IP 9 Вересня 2016 14:43
а надія молодець, нехай тагнибок зі своєю бандою воює!!!!!!!!!!!!!!!
виктор до ого Показати IP 7 Жовтня 2016 21:10
в дом залезли грабители после потасовки извинимся перед их матерями а че ведь пострадали их дети ,,,героя украины ей а где расследование как попала итд, разводят как лохов а мы ведемся,
виктор до ого Показати IP 7 Жовтня 2016 21:18
ну про алмаз ет вы в точку ток алмазик то в корону российской империи внимательнее присмотритесь
виктор до ого Показати IP 7 Жовтня 2016 21:22
жаль тягныбок слабинький боец а то он и нашу банду завалил и московскою вместе с путлером и надюхой его верной которая молодец для москвы
народ Показати IP 29 Вересня 2016 16:01
народ крайне недовлен-надя ты за кого?????
таня Показати IP 12 Жовтня 2016 16:56
кому вірити всі ср*ли на народ хто виведе украіну з прірви бо ми вже на дні