USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Знайшли кошти для пам’ятника Бандері в Луцьку

25 Квітня 2014 13:55
Після тривалої бурхливої дискусії обранці волинської громади підтримали рішення щодо виділення коштів на будівництво пам’ятника Степану Бандері у Луцьку.

Про це йшлося під час 25-ї сесії облради, що відбулася 25 квітня.

Депутат Віктор Прокопчук зазначив, що завжди вважав Степана Бандеру героєм, проте досі багато людей в Україні зомбованих пропагандою, вважають інакше. Втім, з його слів, звужувати повстанський рух лише до постаті Степана Бандери неправильно. Він пропонував замість цього поставити пам’ятник героям, які загинули у боротьбі за волю України. Таким чином, це був би меморіал пам’яті,який об’єднував би народ.

Колеги пропозицію депутата не підтримали.

Присутній під час сесії нардеп Анатолій Вітів зазначив, що встановлення пам’ятника на часі та обов’язком лідерів громади є встановлення пам’ятника лідеру українських націоналістів.

Депутат Олександр Свирида пропонував відтермінувати розгляд питання на два місяці, коли, мовляв, подолають загрозу тероризму в Україні та оберуть нового Президента.

«Якщо український народ позбавити історичної пам’яті, про майбутнє можна забути», - наголосив депутат Сергій Слабенко. З його слів, депутати облради повинні зробити «мужній та потужний крок», виділивши кошти для будівництва пам’ятника. У проекті рішення передбачається виділення 250 тисяч гривень.

Не заперечуючи необхідність встановлення пам’ятника, перенести розгляд питання на майбутнє через скрутні фінансову ситуацію пропонував депутат Михайло Бегаль. З його слів, волиняни не зрозуміють, якщо нині, коли у пересічних людей просять кошти для того, щоб одягнути армію, облрада виділятиме кошти на пам’ятник.

Депутат Валентин Кошельник закликав колег збирати власні кошти для будівництва пам’ятника під час кожної сесії облради, а не використовувати коштів обласного бюджету. Своєю чергою, депутат Раїса Кучмук повідомила, що, разом із колегами показує приклад, пожертвувавши власні гроші.

Перший заступник голови облради Олександр Пирожик зазначив, що будівництво пам’ятника якраз на часі нині, коли українців звинувачують у нерішучості. З його слів, коли на Майдані почали використовувати бандерівське гасло «слава Україні – героям слава» для вітання, в усьому світі почали більше цікавитися постаттю Степана Бандери.

Депутат Святослав Кравчук зазначив, що не варто ставити «другого Леніна», пам’ятник повинен мати моральне навантаження та виховне значення. З його слів, він обстоював для встановлення монументу сквер поблизу вулиці Степана Бандери, де щодня проходять тисячі студентів. Вони, мовляв, зможуть вклонитися Степану Бандері та визначити, чи справді поважають цю історичну постать.

Екс-голова ОДА Борис Клімчук зазначив, що голосуватиме за рішення, проте не вірить, що для спорудження пам’ятника «вистачить потуги», адже для цього потрібно значно більші кошти, ніж пропоновані 250 тисяч гривень.

У підсумку, депутати підтримали рішення про виділення коштів. «За» проголосували 43 обранці волинської громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 82
Дебилы Показати IP 25 Квітня 2014 14:04
Отремонтируйте дороги...
патріот до Дебилы Показати IP 25 Квітня 2014 14:11
Російські війска на кордоні Донбас владою не контрольованний, армія гола і боса, яки потрібно бути клоуном щоб в цей момонт вишукувати кошти на памятник Бандері.
Тарас до патріот Показати IP 25 Квітня 2014 14:16
Зап кого ми голосували, це і*іоти, нехай Вітів разом з Пирожиком покажуть свій патріотизм в Донецьку і на сході де практично вирішується доля України.
Вільна Волинь до патріот Показати IP 25 Квітня 2014 16:26
Варто просто бути Гузем, наприклад...
Лучанин до Дебилы Показати IP 25 Квітня 2014 14:21
коментар було видалено
Петро до Дебилы Показати IP 25 Квітня 2014 14:30
А чого їх не призивають в Національну гвардію, таких патріотів якраз не вистачає в Донецьку, а то від деребану влади мозги зовсім повисихали
НЕЛУЧАНИН до Дебилы Показати IP 25 Квітня 2014 20:50
ОСОБИСТО ТОБІ ЩЕ МЕТР КАЛБАСИ ДАМО
А тепер Показати IP 25 Квітня 2014 14:06
А тепер жодної копійки на користь держави, якщо наші депутати не бачать нагальних проблем, ніж ставити нового ідола особі, яку неоднозначно сприймають жителі області. Всі проблеми повирішували - діти в садочках повноцінно харчуються, дороги рівні, пенсіонери забезпечені, вулиці освітлені - бракує лише памятника. Чого дурні - бо бідні, чого бідні - бо дурні.
НЕЛУЧАНИН до А тепер Показати IP 25 Квітня 2014 20:52
НАРОД, ЯКИЙ НЕ ЗНАЄ І НЕ ХОЧЕ ЗНАТИ СВОЮ ІСТОРІЮ, ЗАВЖДИ БУДЕ РАБОМ.
правда до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 23:53
Так тут одні раби і зібрались, зомбоване стадо саме не знає чого хоче. Їм би Лєніна і по метру ковбаси!
Вася Показати IP 25 Квітня 2014 14:07
І*іоти! В той час коли людям зарплати скорочують і на хліб не вистачає, Луцькміськрада виділила 150 тис. і Волиньоблрада виділила 250 тис.
Ігор Показати IP 25 Квітня 2014 14:08
Я буду першим, хто піде його зносити!!!
НЕЛУЧАНИН до Ігор Показати IP 25 Квітня 2014 20:52
ЗАМОВ СОБІ ЗРАЗУ ІНВАЛІДНУ КОЛЯСКУ
123 до не лучанмну до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 22:30
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 14:08
робиться соромно шо я українець. Держава на грані гибелі, армія голодна і боса, а пановє депутати в памятники граються. Знову, як і колись було, козацька старшина продасть український народ в обмін на власне сите життя. Для фанів Степашки _ молодь буде не на камяного бовдура дивитись, а слухати своїх однолітків які розкажуть про повний розвал в армії, згадає тотальну корупцію і стрімке пониження життя при нових помаранчах.
НЕЛУЧАНИН до ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 20:53
ТИ ДІЙСНО ВОНО. НАВІТЬ КОМЕНТУВАТИ ГИДКО
марта до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 22:27
А ти лійсно нелучанин)))
він до ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 23:59
Соромно? Ковель-Москва ще курсує1
МИ Показати IP 25 Квітня 2014 14:20
коментар було видалено
ВОНО до МИ Показати IP 25 Квітня 2014 14:25
а ти ж їх обирав !!!! ось і терпи
Василь до МИ Показати IP 25 Квітня 2014 14:25
Пропозиція сформувати зцих мудрих депутатів батальйон і в Донецьк забезпечувати порядок і проводити українізацію.
ВОНО до Василь Показати IP 25 Квітня 2014 14:28
Не вигідно. Чому ? Та прийдкться ще вагон памперсів їм купляти. Без памперса депутат не боєць.
НЕЛУЧАНИН до ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 20:56
ОТ ЯКБИ З ТАКИХ ТРОЛІВ ЯК ВОНО, ВАСИЛЬ І ІНШИХ СФОРМУВАТИ БАТАЛЬЙОН. І ПАМПЕРСІВ НЕ ТРЕБА, БО У ВАС ВІД НАРОДЖЕННЯ М*** В ГОЛОВІ
ВОНО до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 20:59
пане олігархічний обранцю (народ отаке не міг обрати в депутати),зверніть увагу що підтримують мене а не вас
НЕЛУЧАНИН до ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 21:14
ЗНАЮ Я ВАШЕ КОДЛО ТРОЛІВ, ЯКЕ ЛАЙКАЄ ОДИН ОДНОМУ
ВОНО до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 21:51
страшно далекі від народу його "обранці", все ніби нічого та ось народ не той дістався, а зрозуміти те що при іншому народі їх місце в тюрмі мізків не хватає
депутатам - дебілам. Показати IP 25 Квітня 2014 14:27
люди! ні копійки більше на армію. Нехай оці депутати і бютівські "керовніки" віддають свою зарплату. Ганьба! Думаю, що цей памятник знесуть так само як і ідола леніна.
ВОНО до депутатам - дебілам. Показати IP 25 Квітня 2014 14:29
тут ти не правий. Ми віддємо не депутатам, а солдатам. А то дві великих різниці
Вільна Волинь до ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 16:29
Ахахах... Да-да, вже он армійські начальники на 10 млн. з людських грошей собі премій понавиплачували, а то як раз - армія.
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 25 Квітня 2014 20:57
ТИ ВЖЕ ПОРАХУВАВ ?
? Показати IP 25 Квітня 2014 14:30
Плюсики зарабативаете? Не надейтесь не зачтется!!!!!!! Думайте о людях хоть немного.
патріот Показати IP 25 Квітня 2014 14:30
Тут у нас більшість патріоти і все зрозуміло, то нехай ті Пирожики, Гузі, Вітіви, Слабенькі... їдуть у Донецьк і там про патриотизм людям розповідають, якщо хочуть жити у цілісній державі!!! Це ганьба - приняття таких рішень у такий час!!!
НЕЛУЧАНИН до патріот Показати IP 25 Квітня 2014 20:58
коментар було видалено
Факт Показати IP 25 Квітня 2014 14:34
Я розумію "Свободу" їх гасло не змінне: чим гірше тим краще, розумію "політичних опонентів" нинішньої влади, бо на даному етапі таке рішення їм на руку, але звідки взялось аж 43 барана? Був би живий Бандера то в даній ситуації, точно, так тупо не поступав. Слава Україні!
ВОНО до Факт Показати IP 25 Квітня 2014 14:37
а хто б його вибрав би в депутати ??? грошей на гречку він не дав би, говорив те що не подобається стаду. Навіщо такий депутат????
вОНО Показати IP 25 Квітня 2014 14:35
стояли на Волині десятки Ленінів і як ми їх любили, як проникались відповідальністю до справ компартії.!!!! Так і з Степаном буде, тільки його недолугі адепти навіть здалеку не рівня компартіїї часів СРСР, бо ні розуму ні сили волі одна жадібність до грошей
НЕЛУЧАНИН до вОНО Показати IP 25 Квітня 2014 21:00
ЧИЄ Б МИЧАЛО. МАЛО КОМУНЯКИ НАКРАЛИСЬ І ДАЛІ КРАДУТЬ ?
читач Показати IP 25 Квітня 2014 14:38
нехай романюк засуне собі того памятника *** або собі поставить перед будинками і квартирам, які набрали вдвох із жінкою. чому він має переживати за наших дітей, яких забрали знову в армію, його діточки ж дома бабло рублять. морда ж не трісне.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:44
Клоуни, страху вже зовсім не ма,вила в рукі і не хай село підіймають...А на памятник гроші ,спонсор свободи -- ПЕПС-- ха виділяє...................
Беларус Показати IP 25 Квітня 2014 15:00
Да ребята, видать у ваших руководителей действительно с головой не все в порядке. Вы лучше туалет на пограничном переходе "Доманове" снесите и новый поставьте, мусор уберите. В Украину въезжаешь будто в помойку какую. Без обид.
МИ Показати IP 25 Квітня 2014 15:04
А ось ще одне сьогодні їх мудре рішення "Вжити заходи впливу на російського агресора просять у американського конгресу депутати Волинської обласної ради". Оружіе в руки і вперед, а то тільки посидели, попі,,ли, розійшлись!
Марія Показати IP 25 Квітня 2014 15:05
От вам і Вільна Україна, наш народ потрібно тримати в кулаці, український менталетет віками не викоринети
НЕЛУЧАНИН до Марія Показати IP 25 Квітня 2014 21:03
ОТ-ОТ. МЕНТАЛІТЕТ ХОЛУЯ МІЦНО ЗАСІВ В МІЗКАХ УКРАЇНЦІВ
рома до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 23:55
Перепрошую. не холуя, а комунораба.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 15:35
Яка частка із знятої зарплати лікарів та вчителів пішла на цю першочергову та таку необхідну в теперішній час статтю видатків?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 21:06
ПО-ПЕРШЕ, НІХТО З ЛІКАРІВ І ВЧИТЕЛІВ ЗАРПЛАТИ НЕ ЗНІМАВ. ПО-ДРУГЕ, ЦЕ НЕЗНАЧНА ЧАСТКА. 150 ТИС. - ЦЕ ВАРТІСТЬ ТАК ЗВАНОГО ЯМКОВОГО РЕМОНТУ 1 КМ ВУЛИЦІ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Квітня 2014 20:40
Читаючи Ваші пости у мене складається думка про Вашу цілковиту неадекватність. Перш ніж голослівно заперечувати факти або повторювати як папуга чиюсь доктрину відкрийте на сайті обласної ради і почитайте другий і третій додаток до проекту рішення. Там заробітна плата без нарахувань окремою колонкою виділена. Якщо порівняти з початковим рішенням про обласний бюджет, то з обласних установ зняли 13 674 972 гривень запланованої заробітної плати без нарахувань. Не потрібно бризкати слиною на опонентів. Через образи, за відсутності аргументів, свою думку ще ні один опонент не змінив РОМО-НЕЛУЧАНИН. Вчіться діалогу.
До Анонима Показати IP 25 Квітня 2014 15:55
А ось Вам і відповідь читайте "МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОРАДИВ БЮДЖЕТНИКАМ «ПЕРЕТЕРПІТИ»"
Іван Показати IP 25 Квітня 2014 16:22
Здається, що Вітів, Пирожик навмисно виставляють на глум память Бандери і підставляють під удар "Свободу". Дорослі ж дядьки, освічені, при ділі - вони ж самі добре розуміють, що той памятник підніме страшний шум і гам і навіть ніхто не здивується, коли його відразу після встановлення знесуть. І це не буде чистий вандалізм, це буде нормальна справедлива реакція на ідіотизм безтолкових депутатів і керовників.
до Іван Показати IP 25 Квітня 2014 16:30
Согласна на 100%
Олесь Показати IP 25 Квітня 2014 16:33
Хлопц1! Досить займатись пол1тиканством! Завтрп путлер почне в1йну .( може). казна пуста. бюджетники "терплять,,- (а що мають пов1ситись?),- а ви пам"ятник! Бронежилети- може виживе хтось у бою!- спальники- не ви, а солдати мусять спати у палатках, вас захищаючи, т1 ж палатки...- -це т1льки три позиц11. А 1х 30000. Тому, Бандера, якби м1г , зам1сть пам"ятника вклав би ц1 кошти на боротьбу з окупантом. КУпав би вибух1вку 1 " розбудував" москву Я впевнений. А слабенки 1 Ко- п1аряться на пам"ятниках. Не на час1 це. Соромно. Але не Бют 1 Ко. СОРОМУ НЕ ЗНАЮТЬ. Владу давай!!!! Нечистому пам"ятник поставимо, аби б1ля корита зостатись!.
НЕЛУЧАНИН до Олесь Показати IP 25 Квітня 2014 21:11
МОВА ПРО ПАМЯТНИК БАНДЕРІ ВЕДЕТЬСЯ НЕ ОДИН РІК. ЧОМУСЬ НЕ БУЛО ТАКОГО ГАВКОТУ, КОЛИ РЕМОНТУВАЛИ МЕМОРІАЛ, ВСТАНОВЛЮВАЛИ ПАМЯТНИК ОЛЕНІ ПЧІЛЦІ, РЕМОНТУВАЛИ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ.
політолог до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 23:56
Вони навіть чорта готові увіковічнити, аби тільки не Бандеру.
Олесь до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Квітня 2014 08:17
Та не про пам"ятник мова! В1н Безумовно мае бути. У св1й час. АЛЕ СЬОГОДН1-коли ворог на пороз1, , кошт1в бракуе НА ОБОРОНУ, МЕДИКАМЕНТИ,,,_не буду перераховувати, сам1 у курс1-вид1лення тако1 суми на пам"ятник виглядае нерац1онально.
Андрій Показати IP 25 Квітня 2014 16:52
А скільки особистих коштів Кучмучка відправила на армію?Цим жестом вона хоче знівелювати свою підтримку влади Януковича.
Реаліст Показати IP 25 Квітня 2014 17:23
Ідіоти, що туту скажеш. Скорочують бюджет, зменшуючи зарплату вчителям і медикам і в той же час виділяють гроші на памятник. Про Бандеру уже весь світ говорить і без памятників. Пропоную поставити памятник Путіну, який справді допоміг всім нам зрозуміти, що ми патріоти і справжні українці. Я не памятаю такого піднесення українського духу від малого до старого. Здавалося усі байдужі до всього, а тут таке відродження. Тільки той придурок-шизофренік зміг підняти українців з колін і йти на захист нашої Батьківщини. Ще б тільки оті депутати та й уся влада не мішала людям. А то таке враження, що у них агонія перед кінцем. Виділяйте гроші з власних кишень, там теж людський бюджет... попередніх років.
Іван Гонта Показати IP 25 Квітня 2014 17:26
Вітів, схаменися! З тебе й так толку як з козла молока! Ти б краще щось би корисне для громади зробив би, а не протирав штани в "роуз кафе" чи "карамельці". І хватить прикриватися тим пам"ятником Бандері! Нафіг він здався волинянам, тим паче в нинішніх умовах. Від цього легше не стане ні кому. Чи, може поставивши цей монумент ти одним махом вирішиш насущні проблеми волинян?
Star Показати IP 25 Квітня 2014 18:20
коментар було видалено
Наталя Показати IP 25 Квітня 2014 18:38
А хто спитав думку людей чи потрібен нам цей черговий "кам*яний ідол"?! Ви депутати від народу, а не "народні царі" зі своєю думкою. Правильно ставить вимогу Донецька обласна рада: розігнати всі обласні і районні ради!! Та й мерам міст треба також "мізки вправляти"! Які пам*ятники при такій економічній скруті?! У вчителів та медиків гроші забираєте, а вкладаєте в чорт зна що! Геть таку владу!!!
ага Показати IP 25 Квітня 2014 19:01
Совісті не мають. Гнати їх треба!
Украина Показати IP 25 Квітня 2014 21:02
Украина в Мире: реальность сегодня http://vk.com/reality_today?w=wall-55921885_165682
Лллл Показати IP 25 Квітня 2014 21:41
Україну врятує тільки кінець світу...
розумний Показати IP 25 Квітня 2014 21:52
НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ТРОЛЯЧЕ БИДЛО! ПАМЯТНИК СТЕПАНУ БАНДЕРІ БУДЕ НА ВОЛИНІ! І жодна з причин не стане на перешкоді!!!
луцьк до розумний Показати IP 25 Квітня 2014 22:14
Щоб тільки подалі від мого дома
TRoLLSky до розумний Показати IP 26 Квітня 2014 10:35
в першу ж ніч буде на ньому блакитна фарба, згадаєте мої слова
Анонім до розумний Показати IP 27 Квітня 2014 20:44
Називаючи опонентів, що мають іншу думку бидлом лише доводите, що бидло якраз саме Ви.
остап Показати IP 25 Квітня 2014 21:53
Волиняки "рішилися" ! 23 роки соплі жували
ВОНО до остап Показати IP 25 Квітня 2014 22:58
23 роки гроші з грмоади пробували зібрати, а коли не вийшло то обібрали освітян, хворих і інших. 23 роки показали що більшості волинян той памятник і даром не потрібен, але коли ж то депутати звертали увагу на народ ? лише за місяць перед виборами і не інакше
Нелучанину Показати IP 25 Квітня 2014 21:56
Не напрягайся, брате, для чого дурням щось доказувати. Худоба вона і в Африці така!
ВОНО до Нелучанину Показати IP 25 Квітня 2014 22:10
коментар було видалено
Нелучанину Сьогодні до Нелучанину Показати IP 25 Квітня 2014 22:43
Вам лучше видно как там в Африке: сами только с дерева спустились.
люстратор з Володими Показати IP 25 Квітня 2014 23:51
Міг би й Кошельник так тисяч сто й своїх дати, але завтра інша партія може не прийняти, та й гроші не чисті, на підробному алкоголі зароблені.
вундер Показати IP 26 Квітня 2014 00:01
Зрозумійте нарешті , що ВО СВОБОДА це повністтю проплачена Росією політична сила , от Вони і чудять для Російських ЗМІ , то в масках бігають , то будівлі захоплюють , то ментів ставлять на коліна , а зараз під самий пік напруги 1,9 травня треба показати , що Волинь менш-за все переймаеться суспільно-економічними питаннями , благоустроєм , економікою , а продовжує займатися Революціями , Розправами ,та поклоніннями . Зараз не той час щоб проводити дані будівництва і спорудження .
свободівка Показати IP 26 Квітня 2014 08:09
я голосувала за партію Свобода, але більше не буду! Таке враження, що вони спеціально підіграють путіну, А на Волині взагалі прндставники Свободи - *******!!!
Артем Показати IP 26 Квітня 2014 09:59
коментар було видалено
ТАРАС БУЛЬБА Показати IP 26 Квітня 2014 10:39
ИДИОТАМ БЕЗ ИДОЛА НИКАК К ИДОЛУ ПОДОШОЛ ПОМОЛИЛСЯ ЖРАТЬ НЕ ТАК ХОЧЕТСЯв болницу лучше бы денги перевели
Шило Показати IP 26 Квітня 2014 15:55
От вам і нова влада:) Це просто жах! На Волині купа проблем, все розвалено, а вони на пам'ятник новому ідолу гроші шукають! Прид*рки, ідіоти! Не здивуюся, якщо його хтось фарбою "покрасить", в кращому випадку
Вільна Волинь Показати IP 26 Квітня 2014 23:02
От таких от "депутатів" треба в першу чергу гнати в шию з Держави! А особливо тих, хто у надскладний для України час "знаходить" кошти на встановлення пам'ятників Бандерам і всім іншим. Між іншим, навіть після 2-ї Вітчизняної Війни в Союзі не святкували днів перемоги і не випускали медалей типу "до 50-ї річниці перемоги", бо людям потрібно було думати як жити, що їсти, де ховати загиблих і де шукати без вісті зниклих. А встановлення пам'ятника в Луцьку (не говорячи вже про недоречність його встановлення навпрот РАГСу) у таку скруту - це пир підчас чуми.
Роман Гнатович Показати IP 27 Квітня 2014 08:54
Заворушилось комуняцько-ригівське зміїне кубло, одне слово "БАНДЕРА" чого варте.Поки ваших злодіїв вперед ногами не винесемо- скрутні часи не минуть
Олена Показати IP 27 Квітня 2014 20:58
Невже перед Палацом урочистих подій немає у вас РОЗУМУ поставити пам'ятник молодятам ? А то люди будуть одружуватись,реєструвати дітей... і бачити Бандеру ! У Луцьку "немає більше проблем" тільки лишні гроші на такий пам'ятник ! Поставте хоч в парку
колки Показати IP 28 Квітня 2014 03:01
прочитавши статтю навіть не читав коменти ви тма що вже вооообще умом тронумись які в ж..пу памяткизи ЗАРАЗ в нас на Волині що нема куди гроші подіти то віддайте хворим дітям ...... ане 20 втратите а 230 відкат!!!!!!!!!! ПРИДУРКИ
гість Показати IP 28 Квітня 2014 08:20
Навіть якби безкоштовно, всеодно частина волиняк би кричала "караул",партизнаські нащадки ніколи не прозріють, напевне вони готові вже путіна зустріти! Волинь моя , червона-я !!!