Україна приєднується до баз даних Інтерполу
Україна 24 серпня виходить із системи розшуку злочинців у рамках СНД і переходить на використання прямих каналів, синхронізованих з базами даних Інтерполу.
Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під презентації нової системи контролю біометричних даних громадян у міжнародному аеропорту "Бориспіль", - повідомляє УНІАН.
"Україна з 24 числа (серпня – ред.) виходить з бази розшуку країн СНД, оскільки Москва не виконує наші процесуальні доручення, і наше приєднання до баз даних Інтерполу означає, що тепер ми стали частиною єдиної системи розшуку злочинців", - сказав Арсеній Яценюк.
Зі слів глави уряду, приєднання до баз даних Інтерполу було однією з основних умов нашого співробітництва з європейськими партнерами і однією з умов лібералізації візового режиму.
"Нарешті, через 20 років ми отримали доступ до баз даних Інтерполу. І тепер кожен, хто перебуває в міжнародному розшуку, перевіряється Держприкордонслужбою, інформація приходить з баз даних Інтерполу, - сказав Арсеній Яценюк.
Той, хто в Інтерполі, не зможе пройти держкордон України, і буде затриманий українськими правоохоронцями".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під презентації нової системи контролю біометричних даних громадян у міжнародному аеропорту "Бориспіль", - повідомляє УНІАН.
"Україна з 24 числа (серпня – ред.) виходить з бази розшуку країн СНД, оскільки Москва не виконує наші процесуальні доручення, і наше приєднання до баз даних Інтерполу означає, що тепер ми стали частиною єдиної системи розшуку злочинців", - сказав Арсеній Яценюк.
Зі слів глави уряду, приєднання до баз даних Інтерполу було однією з основних умов нашого співробітництва з європейськими партнерами і однією з умов лібералізації візового режиму.
"Нарешті, через 20 років ми отримали доступ до баз даних Інтерполу. І тепер кожен, хто перебуває в міжнародному розшуку, перевіряється Держприкордонслужбою, інформація приходить з баз даних Інтерполу, - сказав Арсеній Яценюк.
Той, хто в Інтерполі, не зможе пройти держкордон України, і буде затриманий українськими правоохоронцями".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
прем'єр
Показати IP
20 Серпня 2015 12:41
СНД створена 8 грудня 1991 року в садибі Віскулі (Біловезька пуща, Білорусь) як господарський, політичний та економічний союз Білорусі, Росії та України.
Назад в СССР?
Вернем все в зад.
Roman до прем'єр
Показати IP
20 Серпня 2015 13:40
Читати навчись.
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.