USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В забарикадованій облраді чекають на початок сесії

20 Лютого 2014 10:23
Депутати збираються, щоб взяти участь у пленарному засіданні позачергової 23-ї сесії облради.

Сьогодні, 20 лютого, планують розглянути питання про звільнення Володимира Войтовича, недовіру Борису Клімчуку, звернення облради до волинян, призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, звернення облради до Президента, кабміну та усіх політичних сил. Також розглядатимуть питання про повернення з Києва особового скалду роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України у Волинській області та недопущення направлення у Київ військовослужбовців військової частини 1141 (32 окремий батальйон внутрішніх військ МВС України) та внесення змін до рішення облради від 26.112.2012 «про обласний бюджет на 2013 рік». За станом на 10.10 у сесійній залі небагато обранців волинської громади, зібралися депутати опозиційних фракцій.

Перед входами до будівлі облради побудували барикади з покришок, дощок та мішків з піском, чергують охоронці із «Правого сектору», всередині приміщення триває збір пожертв та працюють волонтери.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Іра Показати IP 20 Лютого 2014 10:29
Не зовсім зрозуміло чому Клімчуку, скоріше б губернатору, Башкаленку
? Показати IP 20 Лютого 2014 10:31
Для чого барикади?
віра Показати IP 20 Лютого 2014 10:40
для чого барикади? від кого барикадуєтесь?
Марія Показати IP 20 Лютого 2014 10:45
Керівникам Правого сектора зараз потрібно ДУЖЕ ОБЕРЕЖНО та УВАЖНО фільтрувати свої гасла, які вони кидають у натовп. Європейські цінності, до яких прагне українська нація, не повинні бути спаплюжені дурістю тупого натовпу. Будьте стримані!!! За вашу нестриманість можуть заплатити життям наші діти!!!!!
Волинянин до Марія Показати IP 20 Лютого 2014 10:52
Підтримую Марію! Але ж вони прагнуть війни: http://www.youtube.com/watch?v=Zkeb0mt5pEc
Каріна Показати IP 20 Лютого 2014 10:48
люди які будують барикади невідомом для кого хочуть жити мирно. жаль наших дітей . гузь вже себе показав не з кращої сторони. кричати можна багато
ДЕПУТАТ Показати IP 20 Лютого 2014 10:58
Збираються депутати, збираються і ніяк не зберуться.
володимир Показати IP 20 Лютого 2014 11:23
барикади передОДА це чистої води показуха або тупость. гузьониш і компанія зарплату і так отримаєте за вчерашній позор.