USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вакантна ще одна посада заступника ОДА

7 Березня 2014 15:39
Наразі є кандидатури на посади лише трьох заступників голови Волинської облдержадміністрації.

Про це стало відомо під час обговорення кандидатур на посади заступників голови ОДА 7 березня.

Присутні висловили здивування відсутністю заступника голови ОДА з питань агропромислового комплексу, адже область аграрна, більша частина волинян мешкає у сільській місцевості.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт відповів, що кількість заступників скоротили з 5 до 4, оскільки скасована посада заступника голови-керуючого справами. Проте посаду заступника голови ОДА з питань АПК ніхто не скасовував, наразі посада вакантна і кандидата на неї не визначили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
машка Показати IP 7 Березня 2014 15:52
мене беріть
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 16:06
невже з майдаунів нема вже кого вибрати.НЕ тіштесь ці посади не надовго.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 16:25
тебе розумного на посаду заступника по АПК, а машку - в твої заступники. ти будеш биком-проізводітєлєм, а вона - машкою-промокашкою
1111 Показати IP 7 Березня 2014 16:26
В проекті заходів із економії бюджетних коштів у 2014 році заступників голови ОДА має бути лише 3. Тож усе вже роздали, пора зупинитись.
господарка Показати IP 7 Березня 2014 16:26
Область аграрна, а сміливі тільки хороводи водити і на Майданах волати, а як до роботи то ...???
О+о Показати IP 7 Березня 2014 16:28
Підтримую "Анонім"...тішить тільки те, що дані кандидати ненадовго затримуються на вакантних посадах... Взагалі не грамотно обирають заступників та призначають голів... Як на мене, то взагалі не потрібно враховувати чи ти у партії чи ні...це аж ніяк не впливає на роботу. Лише говорить про людину, яка вміє вчасно "підлизатися" до тієї політичної сили, яка наразі "перша". Тому те, що голова з "Опозиції" зовсім його "не красить...".
свідомий Показати IP 7 Березня 2014 17:45
Верніть в заступники по АПК Зарембу або Аршуліка. Ці люди глибоко знають проблеми АПК. А кандидат в заступники тарасюк - це посьміховисько.
юлія Показати IP 7 Березня 2014 19:21
Заремба злодій і хабарник!!! Не пишіть пане Віталій під іменем свідомий! повертайтеся і далі піднімайте Романів! не більше землевпорядника або зоотехніком у Діброви!
лучанин Показати IP 7 Березня 2014 19:56
Аршулік накерувався вже в ПАН Курчак!!!!!!вже зняли з посади!!!!!!!!!Керманичі засрані!!!!!!Карпюка верніть!!!він всіх буде в єжових рукавицяхз тримати- не гірше як правий сектор!!!!!!шоб не рослаблялись!Треба ставити компетентних людей а не за політичною принадлежністю!Може ще грицюка призначте-він теж відомий аграрій!!!!!)))))))
Вікторія до лучанин Показати IP 7 Березня 2014 23:42
а то Карпюк був геть-чисто аполітичним! Самодурище!
gorokhivchanyn Показати IP 7 Березня 2014 23:02
Турак
Колгоспник Показати IP 8 Березня 2014 11:59
Тарасюк не викликає довіри. Має бізнес, а який? Мовчить як риба. Можливо спробувати на цій посаді Миколу Собуцького - одного з перших фермерів Волині?
222 Показати IP 8 Березня 2014 12:32
Кравчук, або Максимяк, або Карпюк назад