USD 37.60 37.90
  • USD 37.60 37.90
  • EUR 40.60 40.98
  • PLN 8.70 8.78

Волинян з АТО залучать до уроків мужності до Дня Перемоги

20 Квітня 2015 11:56
Українці не повинні розділяти ветеранів Другої світової війни та ветеранів антитерористичної операції.

Таку думку висловив голова облдержадміністрації під час оперативної наради сьогодні, 20 квітня.

Власне, зі слів Володимира Гунчика, під час травневих свят необхідно вшанувати не лише ветеранів Другої світової війни, а й не забувати про воїнів, які перебували в зоні АТО.

Тому під час заходів, приурочених до 8 та 9 Травня, волинські чиновники повинні відвідати медзаклади – госпіталі та лікарні, де перебувають волинські бійці на лікуванні або реабілітації.

«Це наш із вами прямий обов’язок, і ми повинні щодня піклуватися про цих людей», - зауважив він.
До слова, волинським чиновникам нагадали, що вони повинні щоразу під час своїх робочих поїдок заходити до родин загиблих і цікавитися їхнім життям, аби знати, чим їм можна допомогти.

Крім того, до травневих свят у волинських школах мають відбутися «уроки мужності». На них, порадив голова ОДА, варто запросити воїнів АТО.
«Кабмін дасть рекомендації щодо проведення цих уроків. Але вони (волинські бійці – ред.) - наймужніший приклад служіння народу. І як би не говорили вчителі, як би вони не розповідали матеріал, але вояки – це найкращий приклад, який може впливати на свідомість учнів», - пояснив він.

Разом з тим, Володимир Гунчик зуважив, що місцеві адміністрації повинні сприяти створенню і функціонуванню ветеранським організаціям, які, ймовірно, будуть діяти на Волині з числа демобілізованих бійців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus