USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Волинським чиновникам доведеться поступитися кріслами

2 Червня 2014 10:25
В обласній державній адміністрації очікуються ротація і кадрові зміни. Там відновлюють сектор оборонної роботи, який свого часу скоротили. Заради цього комусь доведеться поступитися кріслом.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 2 червня.

Відповідне розпорядження уже готується , повідомив очільник ОДА. Він зауважив, що нинішні події, зокрема, те, як відбувалася мобілізація доводить, що сектор оборонної роботи скоротили даремно. Якщо буде необхідно – створять відповідний відділ.

Розпорядження внести зміни до штатного розпису буде готове вже найближчими днями, переконує Григорій Пустовіт.

«Сектор буде створений за рахунок інших департаментів та інших управлінь. Комусь доведеться поділитися посадами з сектором. Якщо треба буде – зроблять відділ», - зазначив він.

Оскільки нових місць створити в ОДА не можна, тож комусь з чиновників доведеться або перекваліфікуватися, або поплатитися кріслом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ОДАйка Показати IP 2 Червня 2014 10:38
Ну от нехай і скорочує керівника апарату! Він там, той "кіревник", взагалі не потрібен!!!
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 10:44
бажано щоб біля входу зразу стояв автозак- щоб все чітко по закону : з речами на вихід в сізо
Ех, роботяги Показати IP 2 Червня 2014 10:52
Скоро і голові доведеться поступитися кріслом... шкода, що він цього не усвідомлює
міша Показати IP 2 Червня 2014 11:23
що ви хочете з Пустовіта, професійний керівник, хай працює на благо області
маша до міша Показати IP 2 Червня 2014 11:31
Професійний у чому?:)
Аля Показати IP 2 Червня 2014 12:14
А ви управління у справах сімї і молоді розформуйте. А його місце сформуйте це більш потрібне.А то сидять люди,штани протирають не роблять нічого.Так турбуються про чужих діток,що не знають їх навіть кількості.А молодь, яка молодь кому вона потрібна
шмаля до Аля Показати IP 2 Червня 2014 12:30
А що тобі у цьому житті потрібно?:)
Аля + до Аля Показати IP 2 Червня 2014 13:58
А куди тоді Пана Дмитришина подіти? він же сильно образиться...в нього ж ще стільки штанів не протертих напевно...
точно Показати IP 2 Червня 2014 12:34
Пустовіт нормальний мужик і все розуміє, за крісло не тримається.
знаю до точно Показати IP 2 Червня 2014 14:10
Ага! Прийдіть і допоможіть скотч зрізати з крісла...:)
Петро Показати IP 2 Червня 2014 13:33
Якщо Пустовіт нормальний керівник, то чому так погано налагоджена робота по боротьбі з казнокрадами, кого притягнуто до відповідальності!? За розподілом посад ніколи? А коли відправляли нашу 51 бригаду, представник головнокомандуючого в Волинській області не знав, що такий великий недокомплект техніки та амуніції, чи не хотів знати?
Українець до Петро Показати IP 2 Червня 2014 15:49
Порошенко не Турчинов. Тільки такий політичний Швондер і слабак міг дозволити забрати газовий шельф і Крим. Без переговорів і протистоянь. Нормальні, мудрі керівники його повернуть. Але то був час, як по революції 1917 р., Швондерів і непрофесійних Шарікових... Цей період вже проходить. Час Швондерів і Шарікових та їх пустоцвітства закінчується. І слава Богу. .Не за владу Шарікових полягли справжні Українці з небесної сотні! Слава Україні і ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Віталь Показати IP 2 Червня 2014 16:16
О, це правда. Пустовіт створив "найчисленнішу" у Луцьку партійну організацію (але тільки на папері). А потім набирав у списки депутатів БЮТ (не за "просто так"). Потім виявилися дерибанщики і аферисти з оформленням земельних ділянок на підставних осіб, багатомільйонні банківськи кредити, обдурені вкладники, проблеми в "Луцьктепло", теплі посади і ін. Він був головним опозиціонером Януковича, але коли Янукович приїхав до Луцька де був Путовіт? Сидів тихо і не висовувався, боявся виступити. Це просто дуже "хороший" керівник! Памятаймо це!
громада Показати IP 2 Червня 2014 20:07
З таким відсотком, який набрала "шафиня" Пустовіта на Волині, він повинен зі свистом вилітати з посади (що невдовзі і відбудеться)!!! 3 місце - це ганьба, навіть Ляшко обігнав ЖЮлю!!! Браво Пустовіт!:)))
Волинянка Показати IP 2 Червня 2014 20:32
погрались і досить, нехай Клімчук вертається і роботу робить