USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинські чиновники позбудуться листів-відписок?

12 Квітня 2014 12:11
Волинські керівники держустанов можуть позбутися м’яких владних крісел, якщо на звернення людей не будуть допомагати вирішувати проблеми, а даватимуть листи-відписки.

Про це заявив керівник області під час представлення голови Луцької районної державної адміністрації вчора, 11-го квітня.

«Я почав читати листи, які нам люди присилають, й відповіді, які дають їм з різних управлінь. Мене це вразило. Листи-звернення - це біль, це крик душі, люди йдуть у владні кабінети, як до останньої надії, в людей більше немає на кого сподіватися. Натомість ми пишемо: відповідно до закону, пункт такий то – такий, ви не маєте права і т. д. Я починаю керівників питати, який є шлях вирішення, вони кажуть, що є такі-такі кроки, та говорять, що в листі так не написали, бо їх це не питали…», - каже голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Губернатор наголосив, що люди, які займають певні посади мають досвід вирішення подібних проблем й вони зобов’язані про це розповідати волинянам, які звертаються.

«Хто з цим не справляється – повинен йти з посади», - додав Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
громада Показати IP 12 Квітня 2014 12:22
Що він говорит? А сам тільки листи і розсилає і людям обіцяє, що ми напишемо тому міністру, то тому міністерству, то до того письмово звернемось... Сам це робить, а інших застерігає?:) Ох і отримала ... область!:( Все у кращих традиціях БЮТу!!!
свідок Показати IP 12 Квітня 2014 12:25
Сусідка ходила на прийом громадян до того Пустовіта і каже, що краще б і не ходила туда...
Анонім до свідок Показати IP 12 Квітня 2014 18:16
А що ви постите плюсами, ви що, теж на прийом ходили всiм скопом.
Аня Показати IP 12 Квітня 2014 12:55
Пустовіт нічого не рішає. до Дубняка треба звертаться
Оля до Аня Показати IP 12 Квітня 2014 13:14
Yes! Той Дупняк - то взагалі окрема тема, що той тип там в ОДА витворяє, це невиховане, понтове ч...о!!! Це жах, що той "шептун" шепче Пустовіту і те, як він і всі решта слухають того Дупняка, то складається враження, що він всіма керує в ОДА!
для вихованоi Анi до Оля Показати IP 12 Квітня 2014 14:32
Але якщо всi його слухають, значить мае голову на плечах. Невже ти думаеш що в ОДА всi такi тупорилi, тiльки ти розумна? I звiдки знаеш той жах, шо вiн шепче. Пустовiту. Не думаю, що ти присутня при цьому. В такому разi це просто наклеп i побрехеньки, явно зведення старих рахункiв.
Маруся до для вихованоi Анi Показати IP 12 Квітня 2014 14:42
Та зараз тролів просто багато, не розуміють люди, що їхні анонімні коментарі характеризують лише їх і нікого більше.
Дуся до Маруся Показати IP 12 Квітня 2014 16:44
А ти Маруся мабуть палка прихильниця Дупняка? :) То піди в ОДА автограф візьми на пам'ять і у рамочку повісь!:)))
вихователь до для вихованоi Анi Показати IP 12 Квітня 2014 16:17
Як би ти хоч раз побачила і почула як це ч... поводиться з простими людьми, працівниками, як поводить себе на людях з посадовцями..., а багато журналістів були свідками при представленні начальника МВС, коли з полковниками це ч...о базікало з руками у карманах і з понтами - то так би не писала! Це взагалі якесь... одним словом повний ДуПняк!!! Там не то що голови на плечах немає, там... нічого немає!!!
нуну до вихователь Показати IP 12 Квітня 2014 17:33
Ей вихователь! не буду називати імя бо дуже добре знаю тебе! Не надоїло хр*нь усіляку писати до всіх статей на цьому сайті. Бачу ти сама останнє чм*, і життя в тебе таке ж нікчемне! Ще й журналіст(((.
РПГ до нуну Показати IP 12 Квітня 2014 18:50
а ну-но прояви свої здібності Пінкертона? не треба тут брехати як твій "хазяин" вчить і сам робить!:)))
для вихователя до вихователь Показати IP 12 Квітня 2014 17:36
А тобi журналюзi проплаченому не встидно таку фiгню писати.
Очевидець Показати IP 12 Квітня 2014 12:56
«Хто з цим не справляється – повинен йти з посади», - СКАЗАВ ПРО СЕБЕ Григорій Пустовіт.
Знайка Показати IP 12 Квітня 2014 15:20
От і не треба про тролів. Аня і Оля про Дубняка написали чистісіньку правду. Це як у "Володаря перснів" - "но король Теоден (под воздействием Гримы)" (мається на увазі Пустовіт під впливом Дубняка).
для до Знайка Показати IP 12 Квітня 2014 18:12
А чому це все пiд бабськими iменами пишeться. Мужики, ви що, так обабились?
Олена до для Показати IP 12 Квітня 2014 18:42
Бо багато жінок в ОДА, вперше за свою багаторічну роботу, зустрічають таке ч...о!!! Зрозуміло "заступнички"?!
Дивно до Олена Показати IP 12 Квітня 2014 21:43
При чому тут жiнки з ОДА. Не перекладайте з хвороi голови на здорову.
До знайки Показати IP 12 Квітня 2014 17:37
Чистісіньку правду))) хаха не смішіть люди, скільки вам заплатили щоб ви цей бред писали. Олухі..
зайка до До знайки Показати IP 12 Квітня 2014 18:45
а от ти точно троляка проплачена, що так на захист такого...тут строчиш, так що попалився! йди і не ганьбись!:)))
питання до зайки до зайка Показати IP 12 Квітня 2014 21:38
Попалився на чому? Нiчого не зрозумiло. Що за розборки?
Вiд ОДА Показати IP 12 Квітня 2014 22:16
Галина, перестань дурнi коментар писати. Не вмiшуй всiх нас в своi розборки. Твоя вiйна нi до чого доброго не доведе.
Луцктепло до Вiд ОДА Показати IP 12 Квітня 2014 23:07
А что за Галина и кто это "все мы" - это преданные воздыхатели и почитатели "таланта" подковерного тролинга Дубняка?:)
Пояснення до Луцктепло Показати IP 13 Квітня 2014 02:23
Галина - це та дурочка, яка надiеться що часи Климчука вернуться, бо дуже добре iй при ньому було, а всi ми - це тi, хто хочуть спокiйно працювати. I стрiлки на Луцьктепло не переводь.
Анонім до Пояснення Показати IP 13 Квітня 2014 07:19
А чого то ти "шановний" усюда взагалі вліз? З твоїх коментів зрозуміло, що ти або сам Дубняк, або ним наняте тро-ло-ло:) Ну по іншому ти ніяк у цю "дискусію" не вписуєшся :)))
Для до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 12:17
Неважно хто карти кладе, головне, щоб пас"янс зiйшовся. Веселих свят!!!
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 12:17
Дубняк всюди, де працював, переслідував матеріальну вигоду. Завідував майном у Виконкомі -прихватизовував. Був заступником директора на Луцьктеплі, крав, вижив Дячука, привів Киричука і разом з ним крав, поки не з"явилася ще кратіша злодійка Казачек. Дубняк став не цікавий Киричуку і він його скоротив. Дубняк знайшов тепле місце радника директора на торфо-брикетному заводі і там не втримався. В свої 32 роки він змінив багато керівних крісел. Його кришував Башкаленко, він сам про це розказував. І Пустовіт без роботи його не залишив, бо він у свій час влаштував його жінку (недалеку особу з освітою 10 класів) працювати на Луцьктепло економістом. Все пов"язано матеріальними узами.
луцьктепло Показати IP 13 Квітня 2014 13:51
В Луцьктепло Дубняк силами підприємства та за його гроші будував гаражі і продавав їх по 10 тисяч доларів, а землю під ці гаражі йому виділяла Міська рада за протекції Пустовіта.
інфо до луцьктепло Показати IP 13 Квітня 2014 18:48
То розказуйте, доводьте це людям, щоб знали, хто керує областю і що від таких "діячив" чекати!!!