USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ВР прийняла держбюджет о 4:52 ранку

21 Грудня 2016 08:13
Верхова Рада прийняла Держбюджет України на 2017 рік о 4:52 ранку, інформує Comments.ua.

Переконувати депутатів проголосувати за бюджет в Раду приїжджали Володимир Гройсман та Петро Порошенко.

За головний кошторис країни 21 грудня вже під ранок проголосували 274 депутати.

Цікаво, що депутати довго тогрувались і не голосували. Для того, щоб переконати їх прийняти документ в Раду приїхав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, а пізніше до нього приєднався і президент Петро Порошенко.


Головні показники бюджету-2017 в цифрах подає Кореспондент.

Доходи до держбюджету в 2017 році передбачено в розмірі 721,4 мільярда гривень, а витрати - 790,4 мільярда гривень.

При цьому дефіцит бюджету складе 77,5 мільярда гривень - 3% ВВП.

Крім того, в новому бюджеті схвалені макропоказники, які передбачають зростання ВВП в 2017 році на 3-4%, інфляцію на рівні 8,1%, рівень безробіття 8,6%, прогнозний рівень держборгу 66,8% ВВП і курс гривні на рівні 27,2 гривень за 1 долар.

У 2017 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць встановлюється в розмірі з 1 січня 2017 року - 1544, з 1 травня - 1624 гривні, з 1 грудня - 1700 гривень.

При цьому мінімальну заробітну плату передбачається встановити в 2017 році в місячному розмірі з 1 січня - 3200 гривень, а в погодинному розмірі з 1 січня - 19,34 гривні.

Зазначимо, прийняття держбюджету-2017 - одна з умов продовження роботи уряду України з МВФ і отримання чергового траншу в січні 2017 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Віктор Показати IP 21 Грудня 2016 08:38
Прожитковий мінімум 1544? це розумні поважні дядьки днями і ночами сиділи і вирахували що 1544 це достатньо щоб прожити? це вони серйозно?
Лучанин до Віктор Показати IP 21 Грудня 2016 10:16
Так!На превеликий жаль це все серйозно!Така жорстока реальність!
Просто Лучанин Показати IP 21 Грудня 2016 09:00
Повний ідиотизм а не кошторис, фантазія в уряду обширна.
Анонім Показати IP 21 Грудня 2016 09:34
Прожитковий мінімум це мінімальна зарплата.Так це на одну людину мінімум 3200 на комуналку, їжу, проїзд, ліки. І відкласти тут немає із чого.
громадяни України Показати IP 21 Грудня 2016 09:43
Нехай той Гройсман розумний проживе на таку пенсію. Ганьба такому Прем"єру! Роботи немає де працювати ? Вже може його треба з кріслом виносити? Зарплату добавив мінімалку а які податки будуть він будмає чи тільки інших називає бєздарями
Пашка Показати IP 21 Грудня 2016 09:44
Собі вони зробили а для людей ще гірше як раніше. І субсидія вже буде від 6300 якщо не працюєш. Нахалюги
Валька Показати IP 21 Грудня 2016 09:48
І Порошенко приїджав і Гройсман переконував приїхали. Краще б вони приїхали у села і міста і побачили, як люди живуть, як виживають, а як морди уже у влади. І Ляшко той продажний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Куди котиться це все. І Парубій на МАйдані був люди загинули ,а він зараз підігрує владі, люди в 100 раз стали гірше жити, як дивляться людям в очі, батькам в яких загинули і гинуть діти!!Яка совість чи продали вже совість і все??
Мом до Валька Показати IP 21 Грудня 2016 10:36
І Сєня прискакав, а він взагалі хто?! Країна повністю керується ззовні і по вказівках! :(
Ярик Показати IP 21 Грудня 2016 09:49
Тих дядьків і тьоток що за таке голосували треба з кріслами виносити. Вони вже зажрались
Скептик Показати IP 21 Грудня 2016 10:12
Як і коли приймаються важливі державні рішення, - так і " живе та розвивається " держава ! Коментарі тут лишні , а для Квартала чергова серія ...!!!
Активіст Показати IP 21 Грудня 2016 10:14
Це початок кінця злочинної влади.
свідомий Показати IP 21 Грудня 2016 10:34
Це купка з 274 недо... вирішує як мільйонам людей жити??? Це жах!!!
Підприємці Показати IP 21 Грудня 2016 11:26
ДЕржава нажирається за рахунок бізнесменів , вже нажерли собі животи. МИ працюємо платимо податки а вони собі жеруть і вже на канари їдуть. От хапуги, ще таких бандюків не було, совісті нуль. Навіть квартиру здаєш, а сам в селі і то плати державі, а за що??? І так кварплата яка висока. Ганьба владі такій. Гройсман не чим не краще інших, навпаки підігрує олігархам і багачам а пенсіонери безробітні матері одинокі і т.д. його не цікавлять. Параша а не бюджет
Назарій Показати IP 21 Грудня 2016 11:35
А ціни зараз як ще скочать??? Чи підприємці мають не добавляти мінімалку? А з чого -з збільшення цін!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ото Бюджет гройсмана і паруубія який на майдані кричав одне а зараз продався . Влада ще гірша як була, людей на коліна. Розкажіть, шановні владці як прожити з такими цінами на все пенсіонерам? Де влаштуватись на рооту людям? Як вижити? ! Гнати їх треба поки вони ще все не обкрали
Марія Показати IP 21 Грудня 2016 11:40
Ляшко підігрує владі і в груди себе "є що він допоможе людям. А він і Гройсман не подумали, що 3200 це тільки для піару а одержать люди 2500 і за все заплати а ціни вже збільшились на усе! Ляшко вже з гройсманом і порошенко кращі друзі? Тепер простий чоловік не зможе подати в суд бо все тепере від мінімалки, то де ЛЯШКО І ГРОЙСМАН людям взяти гроші щоб подати в СУд і в інші органи якщо все плати від мінімалки? Так що це не бюджет -а знову їхгє премєрсько-депутатське збагачення а людям бідність і незахищеність
Віра Показати IP 21 Грудня 2016 11:41
Ляшко таке базікало продажне.
Директор Показати IP 21 Грудня 2016 11:47
Тепер прибиральниця за 3200 буде зранку до вечора натирати і вилизувати все. Що бухгалтер що економіст така зарплата і прибиральниця двірники. Так що люди тримайтесь, до прибиральниці вимоги -все вилизати всі вікна підлоги туалети і інше. уде відпрацьовувати. А то що фінансист на 200 грн від прибиральниці, ото така політика Гройсмана. То хто ще бєздарь?
шооооок Показати IP 21 Грудня 2016 13:31
прожитковий мінімум 1544 та я стільки лише минулого місяця за комунальні заплатив