USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яких депутатів лучани хочуть бачити у Верховній Раді. ВІДЕООПИТУВАННЯ

4 Жовтня 2014 19:00
Які якості та риси повинні мати депутати нового скликання Верховної Ради і кому варто довірити мандат народного обранця: новим обличчям чи досвідченим політикам та господарникам, - дізнавалося в лучан Інформаційне агентство Волинські Новини.

Під час відеоопитування мешканці Луцька розповіли, що хочуть бачити у новому парламенті патріотів, а не пристосуванців. Дехто вказував на те, що обранці громади повинні бути людяними, чесними та порядними. Інші зазначали, що найважливіша риса – відповідальність за свою роботу. Також згадували про потребу в рішучих людях, адже в армії карають не лише за неправильне рішення, а й за його невчасне прийняття.

Є й ті, хто вважає, що обирати потрібно молодих людей, не старших 35 років, які матимуть силу працювати, а не спати на робочому місці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 82
2222 Показати IP 4 Жовтня 2014 19:07
Ми не хотілиб бачити в верховній раді Єремеєва Мартиняка Івахіва Бондаря Карпука !
ВОНО до 2222 Показати IP 4 Жовтня 2014 19:10
а вони клали на твої бажання
2222 до ВОНО Показати IP 4 Жовтня 2014 19:42
Воно і є воно ))гав*но
ВОНО до 2222 Показати IP 4 Жовтня 2014 20:49
справжній волинський виборець тупий і обмежений і в школі вчився на 2222
Анонім до 2222 Показати IP 5 Жовтня 2014 10:33
Це точно-це злодії і олігархи, які люто ненавидять народ, бо він быдний завдяки їм, а вони вміють красти і нічого не платити людям тобто нам рабам.Працювала в Мартиняка-це натуральний нелюд.
Анонім до 2222 Показати IP 5 Жовтня 2014 18:16
Як би ти хоч у чомусь розбиралося, то знало би, що Карпука там і не було. І не тому що не обрали, а тому що сам не пішов.
Саня до 2222 Показати IP 7 Жовтня 2014 10:56
А я хочу бачити Григорія Пустовіта.
ВОНО Показати IP 4 Жовтня 2014 19:10
от Ярема свого сина натренував в качалках і у того зараз стільки сили шо хоть президентом призначай, депутати повинні бути розумні і порядні - все решта дрібниці, бо вміння красиво говорити на означає що така людина роботяща і честна, а багатство говорить лише про бессердечність і повне нехтування законом
Hatahama77 Показати IP 4 Жовтня 2014 19:19
А я б проголосував за чувака на заглавній фоті. Вітю в нардепи! :D
Ірина Показати IP 4 Жовтня 2014 19:28
Хотіли б бачити тих, хто ще не був і не мав відношення до жодної з партій і до жодного з олігархів.
ЛЮСЯ до Ірина Показати IP 5 Жовтня 2014 08:11
НАРОД БУДЕ ТУПИМ, ЯКЩО ЗНОВУ ПРОГОЛОСУЄ ЗА ОЛІГАРХІВ. СХАМЕНІТЬСЯ, ЛЮДИ.
А де? Показати IP 4 Жовтня 2014 20:01
А чому Голєва не іде у депутати?То ж нормальна кандидатка?
123 до А де? Показати IP 4 Жовтня 2014 20:06
Аферистка твоя Голева)))
001 до 123 Показати IP 4 Жовтня 2014 20:54
Погана ти людина.
петя до 001 Показати IP 4 Жовтня 2014 21:51
Чому погана ? Людина правду говорить ! Голеви пів Країни надурили !
Анонім до петя Показати IP 4 Жовтня 2014 22:34
Це правди.ще і старий Кривицький підмішаний..Вистояв добре на Коперніка під їх банком..знаю
ВВС Показати IP 4 Жовтня 2014 20:13
Инвесторы крупных зарубежных компаний во время встречи с президентом Петром Порошенко и премьером Арсением Яценюком высказали свое недовольство по поводу ведения бизнеса в Украине. Так, глава инвестиционной кампании "Dragon Capital" Томас Фиала заявил о том, что, несмотря на заявления о проведении честных выборов, места в партийных списках продавались за 3-4 миллиона долларов. "И я имею в виду все партийные списки, включая ваши", - подчеркнул Фиала, обращаясь к Яценюку и Порошенко. Он также рассказал о попытках рейдерского захвата и земельный спор между эстонским инвестором и местным строителя, который идет в парламент. "И этот человек 58 в вашем списке, господин президент. Как вы ответите?" - возмутился Фиала. Порошенко ответил, что он не был в курсе проблемы и проведет расследование. ______________________________________ І такі вони ВСІ і немає їм віри, так і далі будуть країну дерибанити, а прості люди будуть за них гинути!!!
Радіо ОБС до ВВС Показати IP 4 Жовтня 2014 23:03
А ще люстрація... Про яку люстрацію можна говорити, коли один із міністрів уряду Азарова за часів президентства Януковича зараз є ПРЕЗИДЕНТОМ!!! Перед Законом начебто УСІ МАЮТЬ БУТИ РІВНІ!!!
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 4 Жовтня 2014 23:29
Петра Порошенка обрали на виборах.І його біографію всі знали..Які питання? Може сам в президенти хочеш? Треба було йти.лапшист
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 23:39
Ти, очевидно, не зрозумів суті коментаря. Мабуть в силу певних обставин ти не зумів зрозуміти... можна було б, звісно, припустити, що ти недолугий чи у тебе лиш одна звивина в мозку і то вона натерта в дитинстві рубчиком від чепчика... але ми цього робити не будемо - це виключно твоя історія хвороби і вона нікому не цікава. Те, що стосується люстрації - якщо люструвати - то люструвати усіх без винятку і навіть тих, хто перебуває чи попадає на виборні посади. Бо як інакше? Тоді порушується Конституційне право на працю окремо взятої людини. Конституція в Україні є найвищим Законом і люстраційний декрет аж ніяк не вяжеться з Конституційним правом на працю і щось підказує, що: 1. або Венеціанська комісія його забракує; 2. або "окремі" люди будуть оскаржувати його в судовому порядку / не виключено, що у міжнародному суді з прав людини. РОЗУМІЄШ, ТЕЛЕПНЮ, ЩО ЦЕЙ ЗАКОН НЕДОЛУГИЙ І МЕХАНІЗМ "люстрування" ХЄРОВО ВИПИСАНИЙ???
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 20:56
Головне скотів комуняків не пропустити.таких як наш пердун Мартиняк..
боголюби до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 21:08
Не Мартиняк, а Мартинюк. А коммунисти проидут, у них стабильние поклоники. В вр должен бить баланс рас прийдут правие сили значит должни бить и левие.
Анонім до боголюби Показати IP 4 Жовтня 2014 22:00
Хай буде мартинюк..але таким псам місце в паРашці .а не в парламенті.А великому губашльопу в металевому контейнері ..завареному наглухо..Палаточок їх не бачу..була б потіха
рим до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 11:27
це не головне. Партійність не є показником скотства, тобто не завжди. Є люди, які змінюють назву партій як рукавички, однак зміст їх дій не змінний.
Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2014 21:22
Газета "Хроніка Любарта" 2 жовтня з математичною точністю визначила, що кандидатами олігархату до Верховної Ради є Ковальчук Сергій по Володимир-Волинському округу, Мартиняк Сергій по Горохівському, Івахів Степан по Ковельському, Констанкевич Ірина по Луцькому, Єремеєв Ігор по Маневицькому округу.
Анонім до Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2014 22:06
Ну Констанкевич Ірина все таки не олігарх.викладач і голова фонду добре знаного на Волині.Добре знаного по добрих справах..Хоч і цей фонд відомого бізнесмена..По ділам треба судити людей, та і без бізнесу країна не країна.Правила повинні бути єдині для всіх..А про фонд Палиці тут може хтось і висказатись. не одному допоміг
Анонім до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 23:27
Мартиняк і єремеєв під сумнівом. Ніхто не ведеться на їхні подачки..
Анонім до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 23:31
За тих я і не говорив..Не агітую і за Констанкевич, але знаю що порядна людина..
антон до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 08:22
Правильно пишете, Ірина Мирославівна. Ви тільки голова фонду Палиці, що значно нижче, ніж сам Палиця. Але лобіюватимете ви таки не свій, а його бізнес. А свій тільки налагоджуватимете. Якщо потрапите, звичайно.
Анонім до антон Показати IP 5 Жовтня 2014 10:03
Пардон, не по адресу..З вусами. люблю баб і водочку, в тролі не наймався..Не приписуй мені чужого..Та й не агітував я за неї..Написав порядна і освідчена і це правда..
Оля до Лучанин Показати IP 5 Жовтня 2014 10:39
Ні один з цих бандюг не повинен пройти до влади. А вон там усі. Де люстрація, скоро їх народ сам пролюструє.Наші діти гинуть за це бидлорття.Отоп рийдуть буде їм тоді люстрація.Повернуть автомати проти них,може злякаються, а так нічого не буде.Будуть всі знову нас душити вже додушили до ручіки, перебили молоде,сильне покоління і не зупиняються.Всі злочинці,колишнього бандитськеого режиму Янека мало того, не сидять давно в тюрязі, вони далі рвуться у владу.Це повний піпець
Володимир Показати IP 4 Жовтня 2014 21:24
Продажна частина виборців за кандидатів від олігархів і проголосує, бо їм дорожча подачка ніж благо України !
гуцул до Володимир Показати IP 5 Жовтня 2014 10:20
Нехай голосують за непотріб від "Свободи" таких як майданівський Генпрокурор Махницький, що накрав на посаді мільйони доларів і хатинку прикупив за бугром! За некчему міністра охорони здоров'я Мусія... скільки там ще "героїв" що самі втікли з міністерств бо нероби?! Да і сам Яценюк - це ганьба для України! Голосуйте... потім не жалійтесь!
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 22:36
Головне продажниж комуняк не пропустити. Ну який же дурень проголосує за комуняеу?
Тарас до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 22:50
Ти, кур*во анонімна!!! Ти читав політичну програму комуняк??? Там все гарно написано - "землю крестьянам, фабрики рабочим"! Але чомусь виходить навпаки - такі пани як Мартиряк мають землю, такі як Єремєєв і Івахів - фабрики - ось у чому полягає поламаний спектр комуністичної пропаганди і такі к Мартиняк, Єремєєв і Івахів хочуть викинути комуністичну пропаганду - бо вона для них "ОООЧЕНЬ ОПАСНАЯ!!!" - тепер розумієш? Нами усіма маніпулюють олігархи... Аж обідно - "ми не бидло, ми не козли" (до речі забули про Гринджоли) - а виходить щоразу що ми і бидло ми і козли - нардепами будуть багаті люди, а ми, бідаки, будемо і далі між собою гризтись за правду і нашою кровю будуть на сході замазувати усі інші проблеми - долар 14, соляра 17, ціни ОГОГО!!!, робіт немає, зарплати - мізер...
Аня до Тарас Показати IP 5 Жовтня 2014 10:52
Молодець Тарасм я тебе підтримую.Скоро нас повиселяють і наших батьків з квартир.Бо нема таких пенсій і зарплат,щоб за них заплатити.А ліки, а продукти -це в голвоі не вкладається.А ми підемо голосувати за кого? Ми подохнемо з голоду позамерзаємо в квартирахТолку немає ні в одній галузі.Подивіться, що твориться.Пенсуії зрівняли всіх одиинакові 40 років пашеш 100 і 5 років тисяча.Ніхто не судить лікарів,які дають групи здоровим людям.Пожиттєво поробили здорові, пашуть і мають пенсії.Чому не перевіряють цих людей,які на групах.Як може людина здорова, працює на заводі на важкій роботі, а в нього група інвалдності,яка може бути інвалдіність,коли він працює на роботі.бПожиттєві пенсі, а вони цілко здорові навіть до лікарів не звертаються за що?Чим будете платити,невже ми,кі працюємо зможемо всіх дармоїдів витягнутиАбо розумововідсталим платять по 300 тисяч по дві пенсії.За що? То в нашій дибільній Україні,краще бути псіхом,ти забезпечений у два рази, пільги, а здорові люди одержують мізерну зарплатню і ще утримую їх цих психів.Це повний абсурд.
Анонім до Аня Показати IP 5 Жовтня 2014 14:32
А хто ПеНсійну Реформу проводив? А ципочка? Скажу партія великого олігархату, зараз типа опозиційна і їх прислужники-УБЛЮДКИ КАМУНЯКИ..
Тарас до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 15:37
Ти, придурку!!! Ми ж начебто в Європу збираємось - от пенсійна реформа і є однією з умов євроінтеграції. Більше того, в уряді Азарова міністром економічного розвитку працював Петро Олексійович Порошенко, який і безпосередньо відповідав за підготовку країни до підписання асоціації з Євросоюзом, яку вдало Янукович просрав. Але ж люди тямущі розуміють, звідки ноги ростуть - тим паче, що зараз в Євроінтеграції ми стоїмо на позиціях 2013 року - тобто нічого суттєвого окрім декларацій на папері не зроблено - НЕ ЗРОБЛЕНО!!! Розумієш??? Чи тебе зазомбували - основний ворог - комуняки!!! Так, в них були перегиби, в їхнього режиму, але затям одне - кожен режим має свої помилки, прорахунки, гріхи... Але що людині з зайвої хромосомою можна доказати? Нічого!!! Коли вже нарешті народ прозріє і зрозуміє - цитую Кузьму Скрябіна - НАС КИНУЛИ!!! - в черговий раз...
Анонім до Тарас Показати IP 5 Жовтня 2014 16:28
Можеш цитувати хоч Козьму Пруткова..Але перегіби ,прорахунки, помилки це кров мілліонів совєтскіх граждан, ніщенське їх існування..Це не перегііби -це вже система..Усьок недоумок..А за дії влади за ці півроку? А що ти хотів манни небесної в розграбленій країні..В умовах війни, до якої активно сприяла комуняцька наволоч..Ще і зараз активно допомагає агресору..Заборонять вашу партєйку подонки, мало того за сепаратизм і державну зраду на нари загримите. та і старі ригокомуняцькі грішки розкопають.Давно пора очистити повітря України від камуняцької воні..Дебіли..додуматись кобу на третій поверх тарабанить..дебіли
Тарас до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 17:44
Таке враження що ти... або зомбі-дибіл, або бухаєш і сам себе переконуєш у тому, що у тебе начебто проскакують "проблєски сознания"... Аноніме, в компартії було 3/5 населення України, в комсомолі - 7/8 молоді, в жовтенятах - 99,99% - то що, усіх цих людей на нари і вони усі зрадники? Це раз. Два - якщо наші нинішні вожді так сильно хочуть заборонити компартію - значить щось не так, щось вони бояться... і мова геть не про зрадництво чи політуподобання - швидше за все тут є небезпека не стільки для держави, скільки для окремо взятих людей, які зараз вершать нашу долю... Подумай, чоловіче/жінко, чи таке можливо в принципі...
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 01:04
коментар було видалено
ВОНО до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 07:11
і багаті допоможуть бідним, а Юля переселить роботяг з хрущовок в нормальні квартири, Горбачов роздасть житло тим в кого його нема, а в самому кінці коли все це буде зроблено Хрущов побудує комунізм. Хватить надіятись на когось, твоє життя в твоїх руках!!!
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 14:16
Такий комент гарний, навіть плюсик добра людина поставила..Комуняцький модератор..бац видалив..жаль
Лучанин до аноніма Показати IP 5 Жовтня 2014 07:33
Порядних людей у Луцьку тисячі, але вони не мають грошей олігархів для висунення кандидатами в депутати. А для Констанкевич олігархи виділили мільйони, щоб весь Луцьк обліпити її фотографіями, а також виділяти допомогу нещасним з фонду олігарха, що також є формою безневинного підкупу.
Анонім до Лучанин до аноніма Показати IP 5 Жовтня 2014 08:49
Фонд Палиці працює давно. і не треба його під ці вибори.І допоміг багатьом нужденним волинянам, і в стороні від АТО не залишився.Це раз, а підприємців в нас багато.одні більш успішні , другі менш.Дають людям роботу, податки державі, а за ці податки і пенсіє. і освіту, і іншу соціалку.Цк два, за підприємництвом майбутнє.Правила повинні бути лиш одні для всіх. А який другий шлях? В камунізм? Були з обдертами жопами..А за .Констанкевич, порядна і освідчена людина,і не бачив на агітках приховування інфи де працює..
Оля до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 11:00
Нам до дупи його подачки. Він чесно не заробив цих грошей. Хай нас мають за людей і дають нам за наш рабський труд достойні зарплати і пенсії ,як у Європі. Туди ми дуже хочемо, а живемо, як негри з голими жопами.А тільки тому,що не вміємо красти, у нас все корумповане.Жили в Советском Союзе все було державне,-це ми створили всі матеріальні блага, заводи і т,д, а купка абндитів все прихватизувала, вони мільярдери, а ми раби.Сам такими нас зробив, а тепер меценат.Не за гроші повинні йти в парламент у нас їх немає у простого люду мільйонів.Це ви всі ворюги добре знаєте, що ні один нас простий люд туди не втрапить,де нам взяти мійльн-це ви так і зробили, Люди не голосуйте,зараз так нагло не підроблять,як це купляли раніше і ви продалися.
Анонім до Оля Показати IP 5 Жовтня 2014 14:14
;;Жили в Совєтском Союзе і все було наше державне7 Як звучить мощно , прям груди розпирає..А реально? А ніфіга не мали..І це факт, квартира черга блат, авто -предмет розкоші, чкрга блат...ліжко по блату Стєнка по великому блату, тєлік так само, холодильник буржуйська непотріб,.але дістав..Жрачка в черзі, мізерний вибір..Дай тоді один супермаркет в Луцьк, весь совок би їздив як в Мекку..ГБ І ВУШКА лишнього не пяпни, три прогами по тєліку, і шепелявиє речі генсека..Та ну його на.. той совок.. По всьому світі є багаті люди, і є менш багаті які добре живуть.Комуністична утопія для дебілів..Повторюсь традиційно. ну який же дебіл проголосує за комуняк?
Іванка Показати IP 5 Жовтня 2014 08:06
Кого бя не хотіла б бачити у Верховній Раді - то це алкаша Загреву. Кинув дружину та хвору дитину, обдурив працівників і державу на "Каскад-продакшн" і тепер хоче мене ощасливити. Дякую, не потрібно. Та ще й не пройшов люстрації, як високопосадовець уряду Януковича-Азарова. Ще й друг та однопартієць закарпатських бандитів братів Балог. Жах, а не кандидат.
виборець до Іванка Показати IP 5 Жовтня 2014 10:24
Та і Грицюкам з Гузями, Бондарами, Мельниками... там не місце!!!
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 08:39
Більше курвяк чим комуняки і бути не може.Починайочи з кремлівського мумійованого сифилітика вони залили Україну кров'ю. і нашу Волинь також.І це скотино я добре знаю. не понаслишке.І ти падлюко сходи до старої луцької тюрпми і меморіальну табличку почитай, в архівах порийся .скільки ті тварі людей в Сибір вивезли, скільки в землю закопали.Скаженні пси брехливої пропоганди.Жив падло в совкові часи і ж/опу лопухом підтирав, бо туалетний папір в дефіциті. і годинами стояв за кг ковбаси. чи хеком на" радянській"? І Радную Речь тобі не пхали бо українська в тебе не рідна? І ТВІЙ мАРТИНЮК ЧИ ПЕТЯ ГУБАШЛЬОП БЄДНЄЙ ЦЕРКОВНОЙ МИШКИ? Вистав тварь агітку, побачиш що скажуть лучани..покидьок комунорилий
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 09:20
Я тащусь, камуняки програмку радзІілі.Защітнічки пролєтаріата..міратворци.Заплати Печарасик, я тобі таку нашльопаю ВАЗДУШНУЮ..пальчики оближеш..А тепер на землю..пройшли в парламент защітнічкі пралєтаріата і що? Смичка с партией махрового олігархата..шлєпанньє губами, ми мол янич позже спросим..Офшорну дзюрку не прикрили..самим треба..Правильно говорить мудрість народна-краще місце для комуняки ГІЛЛЯКА...Ой як гарно летіло опудало тирана на землю з висоти..молодці лучани.Додумались падонки ката до місця розстрілів лучан притягнути..Тому і пишу..НУ ЯКИЙ ЖЕ ДУРЕНЬ ПРОГОЛОСУЄ ЗА КОМУНЯК не найдеться
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 10:21
Ти точно Анонім? Чи може ти Анон*іст??? Дибіл!!!
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 5 Жовтня 2014 14:21
Козліше..я написав люблю баб і водку..свої сексуальні фантазії задовільняй на самоті..Палоточку камуняцьку постав..чи бігморду вялікого губапетька вивісіть..для розваг лучан..віра
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 15:43
Назвись - хто ти?
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 5 Жовтня 2014 16:39
Як тобі назватись дурню? Нік який вцепити.".радєко СБО"? дебил..
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 17:46
Назви нам, дурням, своє імя і прізвище - ми ж усі хочемо знати хто ти, наш великий мудрець
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 5 Жовтня 2014 19:51
Кинзюліс, а тобі слабо свої анкетні дані викласть..ну хоч би в твітері чи ФБ..зайду на твою сторінку...Дебил..публічний..
рим Показати IP 5 Жовтня 2014 11:29
коли пройдуть вибори - ви жахнетеся від того, кого там побачите.
Я до анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 11:50
Ти вочевидь психічно хвора людина. Це ж скільки треба мати желчі, щоб так виливати бруд на комуністів! Чого ти вчепився - не хочеш щоб за них голосували, то це твоі проблеми. Вони ще й у Верховну Раду пройдуть, бо іхній виборець сталий і не зрадницький. У всякому разі за сьогоднішніх бандитів голосувати не будуть. А тобі раджу звернутись до психіатра, дасть довідку. Такі як ти мають право не голосувати.
Радіо ОБС до Я до анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 12:13
Правильніше буде сказати не "мають право не голосувати", а "зобовязані пебувати під постійним наглядом людей в білих халатах в місцях дислокації "Великих" людей світу цього" (в Теремно наприклад).
горохів Показати IP 5 Жовтня 2014 13:25
КРАСУЛЯ ВОЛОДИМИР ЦЕ НАШ КАНДИДАТ,ПОКИ ДОСТОЙНИХ НЕ БАЧИМО
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 14:27
Хто в Верховній Раді одобрив анексію Криму..догадайтесь..Вірно камуняки..Тому повторюсь, трошки не стандартно..Камуняки-зрадники України, рашкопси, все таки суд заборонить, цю партєйку, цю нелюдську ідеологію..Діждемось..І стандарно, ну який же дурень проголосує за комуняк?????
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 15:42
А що саме нелюдського в ідеології комуняк? - можеш перерахувати зараз? лише так щоб конкретно, з фактами... Зроби це, Зомбі-Анон*іст!
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 5 Жовтня 2014 16:35
Для дебіла камуняки..Сходи подонок до старої луцької тюрми. біля Любарта.Там 4тисячі за один день червонопозі мирних лучан розстріляли.За один день. стільки ж ,що за всю війну в Донбасі. Проїдься по Карпенка Карого .недоумку там є обеліск невеликий...там їх місце поховання..замасковане потім під СМІТТЄСХОВИЩЕ.Це лиш малий фрагмент..таке і по районних центрах.лікбез балбес можеш пройти сам.раз читати вмієш
Радіо ОБС до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 18:13
Ти розрізняєш значення термінів "Ідеологія" і "вчинки"??? Так от... Ідеологія - це те, що декларують, а вчинки - це те, що стається.
Анонім до Радіо ОБС Показати IP 5 Жовтня 2014 18:39
Систематичні дії на фізичне винищення людей іншого світосприйняття, класового стану національності це вже є ідеологією. ВОЄННИЙ КАМУНІЗМ, РОЗКУРКУЛЕННЯ.ДЕПОРТАЦІЇ. ГУЛАГ.ГОЛОДОМОР МАСОВІ РОЗСТРІЛИ. ДРУГА СВІТОВА ВІЙНП. Тобі мало недоумку7 Треба було вчити трішки історію. але видать не даног..ДЕБИЛ
СЕРГІЙ Показати IP 5 Жовтня 2014 14:50
ГОЛЄВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА Є ГОЛОВОЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ . ГОЛОВОЮ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ НАРОДНИЙ АДВОКАТ ВОЛИНІ. ДЕПУТАТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 5 Жовтня 2014 15:52
Гей ви що,щоб не один олігарх там не був у Верховній раді, а цій бабчу,що бракує грошей.Їх у неї кури не клюють. Зась
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 7 Жовтня 2014 11:27
такий адвокат без юрид. освіти і посвідчення, як я балєрина
СЕРГІЙ Показати IP 5 Жовтня 2014 14:54
САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА . УКРАЇНСЬКА ЛЬОТЧИЦЯ ГЕРОЙ . МАЄ ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕННЯ.
СЕРГІЙ Показати IP 5 Жовтня 2014 15:08
ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРИСВОЇТИ ЕКС -ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3-2 СТУПЕННЯ ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНІ МАЄ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЖУРНАЛІСТИКИ . ДИТИНА ВІЙНИ . ЖУРНАЛІСТ КОЛИШНІЙ ЗАРАЗ НА ПЕНСІЇ . ПИСЬМЕНИК . МЕЦЕНАТ . ЗАЙМАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ . ЧЕСНИЙ ДУЖЕ РОЗУМНИЙ СОВІСНИЙ . БОНДАРЧУКУ АНДРІЮ ІВАНОВИЧУ . ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 5 Жовтня 2014 15:50
Бред сивої кобили.Що він зробив для хероя. Завжди був при владі і тихенько сидів, не бідував.Ото придурки таким героя давати ви зо зовсім подуріли
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 17:06
Головне ,дитьо війни..
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 17:12
Камуняки придумали, електорат свій увеличить..дебіли..комуняки звичайно дєті нє прічом
СЕРГІЙ до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 18:06
Анонім працює по принципу "А Баба Яга проти!!!" Усе, люди, не заморочуйтесь на цього недоростка-наполеона, хай собі верещить - вибори кожен проведе по совісті і переконанням.
Михайло Показати IP 5 Жовтня 2014 18:34
Крим піднесли Путіну на блюдечку Турчинов разом з Яценюком, Парубієм та іншими фронтовиками
Михайлина до Михайло Показати IP 6 Жовтня 2014 05:36
Тому й підтримайте представника Яценюка - Лапіна (ковельського Долара).
Радіо тарасик унд ан Показати IP 5 Жовтня 2014 18:45
А я по совісті ..Лиш останній дебил може проголосувати за комуняк.На рук цієї мерзоти кров мілліонів українців..Персонально до переростка Серьоги..Хочеш дурню потролить..прапор в руки..тільки не так тупо..Дебил..але можна справить..нік поміняй..благо формат газети позволяє
Радіо тарасик унд ан Показати IP 5 Жовтня 2014 20:52
"Аноніме, в компартії було 3/5 населення України, в комсомолі - 7/8 молоді, в жовтенятах - 99,99% - то що, усіх цих людей на нари і вони усі зрадники" пропустив висер дебіла Тарасика..Коментну..Кико тобі років шнурок? 60проц населення були в партії? Ото-то кучу надристав..в камсамолії так багато..в золоту брєжнєвську пору писали вже списком..але ж зека то не писали..ДЕБИЛ..Ну а жовтенята..всім зірочки поголовно чіпляли...сознатєльниє в сім то рочків..Та добре твої дебільниє познанія..остав для тезисів доклада вєлікого губашльпа..чи цьго курдупля через юк.Я мав на увазі сучасних комуняк України, шакалів на підборі в ригів, гадьонишів які своїми діями сприяли і сприяють сепаратизму.Надіюсь наші служби і суди дадуть їм правильну оцінку.В зоні будуть партячейки создавать
Резюме Показати IP 5 Жовтня 2014 21:39
КОМУНЯКИ ОБВАЛЯЛИСЬ..НУ ДЕБИЛИ...
СЕРГІЙ Показати IP 6 Жовтня 2014 12:12
БОНДАР ВОЛОДМИР НАЛЬКОВИЧ ІДЕ У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ ПО 20 МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА ГОРОХІВСЬКИЙ ЛОКАЧИНСЬКИЙ РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЛУЦЬКИЙ ТУРІЙСЬКИЙ РАЙОНИ ЕКС -ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЕКС -ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ 1 РАНГУ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕННЯ -2 СТУПЕННЯ ОРДЕН ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО АКТИВНИЙ УЧАСНИК ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ АКТИВНИЙ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ЛУЦЬКА КИЄВА .
серьозі Показати IP 7 Жовтня 2014 10:39
Бондар - шлак нафталіновий як і його мнимі заслуги. А взагалі читаючи коменти прийшов до висновку, що всі хочуть лиш одного - нових, незаангажованих, освідчених людей. Партія "Самопоміч" саме те, так мені здається.http://samopomich.ua/ - читайте, думайте, висловлюйтесь хто що знає про цих кандидатів. Буде свого роду народна люстрація.