USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Янукович погодився на дострокові президентські вибори. ЗАЯВА

21 Лютого 2014 13:05
У ці трагічні дні, коли Україна понесла такі тяжкі втрати, коли загинули люди по обидва боки барикад, вважаю своїм обов’язком перед світлою пам’яттю загиблих заявити – нема нічого важливішого над людське життя. І нема таких кроків, яких би ми всі разом не повинні були зробити, щоб відновити мир в Україні. Про це йдеться у заяві Віктора Януковича на офіційному сайті президента.

"Я оголошую про кроки, які треба зробити , щоб відновити спокій і уникнути наступних жертв протистояння.

Заявляю про те, що я ініціюю дострокові президентські вибори.

Я ініціюю також повернення до Конституції 2004-го року з перерозподілом повноважень вбік парламентської республіки.

Закликаю до початку процедури формування уряду національної довіри.

Як Президент України і Гарант Конституції я виконую сьогодні свій обов’язок перед народом , перед Україною і перед Господом Богом в ім’я збереження держави, в ім’я збереження життя людей, в ім’я миру і спокою на нашій землі", - йдеться у тексті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 13:13
Застрелись, якщо ти мужик!
Мужик до Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 13:35
Не тикайте мені
Петровичу до Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 13:52
Не поспішайте радіти. Курчат восени порахуєте. Як би не прийшлося гризти лікті.
ілля Показати IP 21 Лютого 2014 13:15
правильно зробив. а що три дебіли позбирали людей і що? і зараз влада міняється а для людей буде знов дуля а собі палаци і рахунки в іноземних банках не будьте наївними
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 13:20
Їдь Іллюша до нього!
остап Показати IP 21 Лютого 2014 13:30
Чому тільки перевибори президента????? Чому не ВР і місцевих рад????
Виборча компанія Показати IP 21 Лютого 2014 13:37
Місцеві вибори і так скоро будуть, та треба пам'ятати, що вибори не дешева забавка для бюджету. У нас країна на межі дефолту.
остап до Виборча компанія Показати IP 21 Лютого 2014 13:45
Якщо говоритти про економію то вигідніше провести все разом... думаю просто певні політики бояться оголити свій справжній рейтинг.... адже 16річні крикуни з дубинами голосувати не будуть....
Виборча компанія до остап Показати IP 21 Лютого 2014 14:13
Звичайно, так раніше планувалося, для економії коштів провести вибори разом президента, місцевих, селищних, сільських рад. Можливо так воно і буде. Правда сюди ще напевно і до ВР долучать. Тільки, ті хто, тільки прийшов до влади на місцях не хочуть таких змін. Після виборів ситуація може змінитись не лише для ПР, але для щирих опозиціонерів в обласних, районних радах теж. Не факт, що ці зміни будуть на їхню користь.
иван Показати IP 21 Лютого 2014 13:43
що коментувати- жаган програв в карти? а ми з ним за один стил несидали
Івану до иван Показати IP 21 Лютого 2014 13:49
Ще побачимо, хто від того виграв. Сумнівно, щоб народ.
иван до Івану Показати IP 21 Лютого 2014 14:05
иван до ивана- невже писля 2004 ти ще сумниваешсья -що всим дуля з маком
смітюх Показати IP 21 Лютого 2014 13:49
Вішати скотину чи живцем шкіру зняти
Справедливий Показати IP 21 Лютого 2014 14:02
Молодець, Президент, поступив по-людськи, видно Господь допоміг!
lutchanka до Справедливий Показати IP 21 Лютого 2014 14:56
Ви дійсно такий наївний чи лише прикидаєтесь таким ?! таким Господь не допомагає - він їх карає, забравши розум. Якби його не приперли - дзуськи би він погодився. Про яку ініціативу йде мова?!
ок Показати IP 21 Лютого 2014 14:03
Думаєте щось на краще для народу поміняється.Ні в якому разі.Бо якщо прийде до влади голота то буде свої кишені набивати і своїх ставлеників на посади призначати щоби діла крутити.А народ покричав повбивали -і на крові народу прийдуть може ,не дай Бог ще гірші дебіли як ПР І Янукович,якщо заних за майдаунів хтось буде голосувати.А чого Гузь в Київ не поїхав і Бондар,Вовка також має бізнес і три будинки за зарплату все це купив?Отямтесь.То ще тільки квіточки..
Дмитро Показати IP 21 Лютого 2014 14:07
Буде дуже цікаво поспостерігати за п. Гузь, який закликав молодь їхати у Київ на Майдан! А сам залишився у Луцьку.....
Волинянин Показати IP 21 Лютого 2014 14:23
Ні дострокові вибори вже пізно, тут як мінімум вішати, тут не вилізуть несчасні тисячі за які посадили Луценка , тут вилізуть мільярди , згадаєте мої слова люди, Курочкін і його старший синок "Працездатний бізнесмен"- в тебе так званий президент - ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ вихід дерти поки не пізно, а якщо в тобі хоч є грам совісті то просто застреитись!!!!!!!!!!!!
Волинянин Показати IP 21 Лютого 2014 14:25
Ні дострокові вибори вже пізно, тут як мінімум вішати, тут не вилізуть несчасні тисячі за які посадили Луценка , тут вилізуть мільярди , згадаєте мої слова люди, Курочкін і його старший синок "Працездатний бізнесмен"- в тебе так званий президент - ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ вихід дерти поки не пізно, а якщо в тобі хоч є грам совісті то просто застреитись!!!!!!!!!!!! Курочкін- це Курченко
ОК Показати IP 21 Лютого 2014 14:29
Якби ви усі були на місці Президента чи при владі що не брали б? СУМНІВАЮСЬ...
))) Показати IP 21 Лютого 2014 14:35
куди ця наволоч трупи діне?
my_gift до ))) Показати IP 21 Лютого 2014 14:45
А в Чорнобильську зону!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Лютого 2014 14:44
ВОНО ЗГОДНЕ НА ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ?!!!!!!!!!! ЦЕЙ БАНДЮК І ЗЛОЧИНЕЦЬ ЩЕ ЩОСЬ СМІЄ ВАРНЯКАТИ ? !!!!!!! БАНДЮКОВИЧА ГЕТЬ НА НАРИ !!!!!!!!!!! І ТО НЕГАЙНО, А ВИБОРИ І БЕЗ НЬОГО ПРОВЕДУТЬ