USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Ігоря Єремеєва доставили до європейської клініки

28 Липня 2015 21:34
За станом на вечір 28 липня стан Ігоря Єремеєва залишається стабільним, але важким. Про це повідомляє прес-служба депутатської групи «Воля народу», керівником якої він є.

Після консиліуму лікарі дозволили транспортувати його літаком за кордон.

«Наразі Ігоря Єремеєва доставили до європейської клініки для проходження лікування та подальшої реабілітації», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що Ігор Єремеєв готовий до транспортування в європейську клініку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
буде все Показати IP 28 Липня 2015 21:55
добре,а то шакали на добро слюни пустили.
Фінансист Показати IP 28 Липня 2015 21:59
Хоч дерибанити бюджет не буде кому...
ЄС Показати IP 28 Липня 2015 22:20
Єремеєв недовіряє українським медикам ?! Красти, брехати, афери крутити в Україні народні депутати тільки вміють ...
деградация понятий до ЄС Показати IP 28 Липня 2015 22:35
В нашем состоянии в Киеве его могли просто убрать,а потом через10 лет списать на врачей.В чем он тебе збрехав.
Ганьба! до ЄС Показати IP 29 Липня 2015 11:15
Волинські врачіі спасли йому життя в перші години після падіння, а їм ніхто і дякую не сказав. Отаке новітнє панство...
Лучанин Показати IP 28 Липня 2015 22:22
Завтра не забудьте сказати куди перший укол дали йому, а післязавтра напишіть про суп, який йому зварили
олег Показати IP 28 Липня 2015 22:29
а чого у європу а не на зону
Анонім до олег Показати IP 28 Липня 2015 23:04
Ви йому гарну кришу намайданили.
Iskander Показати IP 28 Липня 2015 23:02
Вот так по новому сматываются за бугор ..А че минский угодник ????
Неля Показати IP 28 Липня 2015 23:06
Дай Боже Єремеєву швидкого одужання. Дивуюсь нашим краянам. Звідки стільки чорноти, отрути?Лежачого не б'ють, Критикуйте його погляди, діяльність тоді, коли він одужає, а не добивайте безпомічного. Ми ж українці, ми вище таких звіриних стосунків.
Василь Показати IP 28 Липня 2015 23:06
як люди озвіріли...милосердна нація ..а хоч один з Вас коментатори в*рані в своєму житі щось корисне зробив???чи тільки радість людській біді??
Василю не бзди! до Василь Показати IP 28 Липня 2015 23:42
А беспросветное воровство госбюджетных миллионов, а продажа бадяжных смесей за бешеной ценой Евро-95 "Мустанг", а обкрадывание тех же бабушек и дедушек, которые сдают молоко за считанные копеечки, а аморальное многоженство - тоже, по вашему "корисне в житті зробити"? Вы тоже таких же "здобутков" достигли?
На заїкайся! до Василь Показати IP 29 Липня 2015 11:18
Видно, що ти, Василю, кірім отаких коментарів нічого путного в житті точно не зробив...
олег до На заїкайся! Показати IP 3 Серпня 2015 07:53
коментар було видалено
Марина Показати IP 28 Липня 2015 23:15
коментар було видалено
лучанка Показати IP 28 Липня 2015 23:30
Звичайно, хай буде здоровий. Щоб не плакала його дружина, діти. Але є люди, а зараз таких більшість, які не можуть собі дозволити лікуватись навіть у Луцьку. А депутати обіцяють... обіцяли... Тому, на мою думку, поки вони будуть лікуватися за кордоном, вчити своїх дітей за кордоном, за гроші які по суті вкрали у нас (тепер це називається бізнес) то до тої пори ми будемо так жити, як живемо а в перспективі ще "краще".
Марина до лучанка Показати IP 29 Липня 2015 00:45
А откуда ты знаешь, что "называется бизнес"? Ты что- нибудь сама создала, несешь ответственность за людей, которых берешь на работу, которым надо платить зарплату. Заработала для своего ребенка, чтобы дать ему образование ( или в стране, или в Европпе, мы же так туда хотим, почему против чтобы дети учились там). Просто зависть, просто злоба, просто собственная лень и бессилее . Займитесь собой!
сліпота Марин до Марина Показати IP 29 Липня 2015 09:45
Луцькі медики зробили все можливе, щоб спасти життя в перший день трагедії. А їм навіть ніхто і не подякував за це! Отакі "ответственные" працюють в Континіумі...
Марина до сліпота Марин Показати IP 29 Липня 2015 15:59
А как же клятва? Врачи сделали свою работу, очень хорошо. Так должно быть. Или мы все за благодарность.?
Анонім до Марина Показати IP 29 Липня 2015 16:48
Марино, на знак вдячності, людям потрібно дякую казати. Не рви пукана, поки бос на лікарняному - премії тобі не бачити.
Відповідь до Марина Показати IP 29 Липня 2015 20:40
А Єремеєв (дай Бог йому одужання) хоч один бізнес створив? Жодного! Бо кожен його бізнес - це вкрадені або скуплені за безцінь ( за хабарі) державні підприємства. Тут не треба талантів (насправді їх у Єремея нема), тут треба відсутність будь-якої моралі, нахрапистість, нахабство, підступність і лисяча хитрість. Саме цього у нього достатньо. Стосовно відповідальності за найманих робітників: хіба це відповідальність, коли тисячі операторів на заправках працюють буквально за копійки, заробляючи рак нирок від випарів бодяжного пального. А яка відповідальність за збанкрутілі молочні заводи, де було звільнено тисячі робітників? Крім усього іншого треба додати цинічний підкуп знедолених поліщуків на виборах, щоб потім, цілком ігноруючи їх інтереси в ВР, нахабно використовувати депутатство у маніпулюванні торгами у постачанні армії бодяжного пального і розпилі бюджетних (народних) коштів. І це лише окремі деталі портрету цього "діяча". Тому подібним "маринам" краще б помовчати. Бо, судячи з усього, є верховний промисел, там оцінюють нас на інших терезах. І не тільки тих, хто робить, а й тих підсрачників, які цьому сприяють і це стараються виправдати за свої 30 срібляків.
Здоров'я Єремеєву!!! до Відповідь Показати IP 30 Липня 2015 15:52
Бідою Вашою (зауважте, що з великої літери) та інших тутешніх "єрьомоненависників" є банальне невігластво та ненависть! Цікаво, кому належить цей сайт? Підкажіть, хто може! Дякую!
Запитання до Здоров'я Єремеєву!!! Показати IP 30 Липня 2015 21:08
У чому невігластво? У тому, що люди не розуміють, як цей пан (дай Бог йому швидкого одужання) здобув свої статки? Чи в тому, яким чином він регулярно здобуває собі депутатство? Чи в тому, навіщо він його здобуває? Чи в тому, навіщо він голосував за диктаторські закони? Чи в тому, як він через "договорняки" на торгах розпилює бюджетні гроші? Чи в тому, як він щойно по закінченню виборчої кампанії забуває бидло (бо саме так він його вважає), яке проголосувало за нього на виборах? Чи може знаєте ще якість аспекти діяльності цього пана, де ми, люди, є невігласами. А щодо ненависті, то поясніть, будь ласка, а за що цього пана ні, не любити, а хоча б по-людськи поважати?
Анонім до Запитання Показати IP 31 Липня 2015 08:10
Так кому сайт належить?
Анонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 09:30
А ти запитай - і будеш знати тел. моб. (050) 433-43-44
Анонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 10:32
Це закрита інформація? Не я один хотів би знати. Публікуйте тут!
Анонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 11:17
Особисто я не володію цією інформацією. Тому питання не по адресу Але пропоную задовільнити вашу цікавість, подавши номер редакції. Все в ваших руках. Чи ви з тих, хто шукає легких шляхів?
Анонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 13:43
А взагалі,в Україні і на Волині через те що сталося і через наближення виборів, в бій підуть політичні і бізнес опоненти Єремеєва. Будуть битись, аж пір'я летітиме. Раджу почитати статтю в Ukr.media за 27.07.15 20:45.
Здоров'я Єремеєву!!! до Запитання Показати IP 31 Липня 2015 10:23
Ви з ним знайомі особисто?
Работающий до Марина Показати IP 4 Серпня 2015 14:37
Марина, собой люди в большинстве своем и занимаются. Только тот кто живет за чужой счет - быдло.
Анонім до лучанка Показати IP 29 Липня 2015 01:20
"Щоб не плакала його дружина, діти"? А як щодо інших жінок та дітей, які плачуть після його дій?
Охоронець до лучанка Показати IP 29 Липня 2015 09:50
Марина не знає, скільки у Єрьоми "дружин", або можливо є однією з них...
Марина Показати IP 29 Липня 2015 00:27
Как странно, когда негатив, модератор пропускает, как только желаешь здоровья человеку, терпения его семье, модератор отклоняет. Мы, как народ погрязли в злобе, зависти, ненависти сами к себе. Так ничего у нас не будет.народ, который погряз в ненависти не достоин иметь нормального будущего. Игорь, здоровья вам, вашей семье терпения, вашим детям отца рядом. На людей, которые не могут навести порядок в своих семьях, заработать на своих работах нельзя обращать внимания.
123 до Марина Показати IP 29 Липня 2015 04:04
И дай, Игорь, Марине пару сотен...
Марина до 123 Показати IP 29 Липня 2015 16:52
А то 123 плохо спит. Думай кому и сколько сам можешь дать. Думаю никому и не сколько , даде себе. Сидим и считаем чужие деньги.
)))))))))) до Марина Показати IP 29 Липня 2015 04:08
"Вам" - в даному випадку, пишеться з великої літери)))
ВОНО до Марина Показати IP 29 Липня 2015 05:43
коментар було видалено
Аноним до Марина Показати IP 29 Липня 2015 06:40
Скільки вже Вам Єремеєв заплатив? Ви дійсно вірите, що він не краде? А ти думала, що до крадіїв добре відносяться? Він замість того, щоб допомагати бідним, будує собі величезні КОМПЛЕКСИ, загороджує територію. Уяви людину, що кожен день краде у тебе гроші, будує на них комплекси для СЕБЕ, а потім ганяє на конях, знову ж, ДЛЯ СЕБЕ, а потім він занедужав і йде лікуватись... за які гроші? За твої! І взагалі, при чому тут "не могут навести порядок в своих семьях, заробатоать на своих работах", іди, попрацюй за 50 долларів, чи за 100, і попробуй прожити. Чому у Польщі МІНІМАЛЬНІ зарплати від 300-т долларів, а у нас 50 долларів? Той Єремєєв навіщо в депутати пішов? На конях гасати і за народні гроші в лікарні лежати? Він хоч щось зробив корисне? Поки хтось гасає на конях, відпочиває у себе на Струмівці, некотрі виживають в таких умовах.
Марина до Аноним Показати IP 29 Липня 2015 16:50
Мелко. Вы думаете всем должны платить? А просто человек так думает, вы не допускаете? Ворует он или нет даже рассуждать с вами не хочу. Обвиняете его, а судебная система вас устраивает? Нельзя винить во всем одного человека. Но вопрос не в этом. А в том, что у ЧЕЛОВЕКА горе ( у любого человека горе), а вы как коршуны... А вообще сейчас рабочее время. Желательно вам подумать о себе и пойти на работу. А не рассуждать кто кому сколько заплатил.
до марини до Марина Показати IP 29 Липня 2015 08:03
єрємєєву звичайно одужання і розуму. нехай після видужання розпочне діяльність у новому напрямку - роздасть те що накрав , обманув , а тоді чесно веде бізнес і радує своїх дітей. Господь милостивий навіть і до нього.
А до до марини Показати IP 29 Липня 2015 09:58
А можливо після цього випадку йому дійде, що туди з собою нічого не візьмеш.
Не до до марини Показати IP 29 Липня 2015 10:30
не смішіть, "роздасть"))) ага, дожене і ще раз роздасть, очухається і буде все як і раніше.
Відповідь до Марина Показати IP 29 Липня 2015 20:47
А може ми, як народ, щиро воліємо очиститися від олігархів на кшталт єремеєвих, івахівих, мартиняків, порошенків і іже з ними, щоб жити чистіше, краще, без тотальної корупції, породженням якої всі вони є, без тотальної брехні з екранів, сторінок і мікрофонів, які тотально знаходяться у їхній власності, без жебрацької зарплатні, яку вони нам платять на своїх вкрадених у народу підприємствах, без тотальної аморальності, прикладом якої вони наспраді є?
Марина до Відповідь Показати IP 29 Липня 2015 21:30
Интересно, но так не бывает. Это фентази. Все можно обсуждать, говорить, желать, только время и место не то. Я это пытаюсь объяснить. Вы же другие, вот и будьте другими. А он болен и сегодня нужно желать только выздоровления. А вот когда человек будет здоров , посмотрим, кто решиться сказать все это, что тут пишут "анонимы" и прочее
Відповідь до Марина Показати IP 30 Липня 2015 11:07
Я щиро бажаю йому одужання якнайшвидшого і повного. Але проблеми, які обговорюються на форумі, виходять за рамки стану його здоров'я. І він до цих проблем безпосередньо причетний. Можна сказати більше: він і такі , як він, значною мірою є творцями цих проблем, і люди це добре розуміють. Тому треба відділити мухи від котлет і не звинувачувати людей у бездушності і цинізмі. Бо порівнювати "ділішки" пана Єремеєва і роботу заправщика на його заправці не коректно.
КУМ Показати IP 29 Липня 2015 09:26
Яке одужання після перелому хребта.Вижити.
анонім Показати IP 29 Липня 2015 09:32
Нехай би не пускали нікого лікуватися за кордон ,то б швидко свою медицину підняли б депутати,а то чуть шо зразу за кордон.Своїм лікарням купіть обладнання.Сволочі
радість до анонім Показати IP 29 Липня 2015 14:17
А ви знаєте, що у Волинскій обласній лікарні обладнання, як у найкращих європейських клініках стоїть. Але ж обладнання саме не лікує!!!!!!! А бездарність та безвідповідальність наших лікарів чим замінити????? Чи може теж іноземців понабирали. Ми живемо так як і працюєм.
Анонім до радість Показати IP 29 Липня 2015 15:05
О-о-о, про лікарів то вже цікаво... Нема достойних лікарів в Україні, щоб лікувати таку "поважну" персону? Твої слова це ляпас всім українським лікарям і українцям, які лікуються в вітчизняних клініках. (думаю, що клієнтом цих лікарів є й ти, сумна радість). Смію зауважити, що Тетяна Єремеєва теж лікар, за освітою. Дай собі нік "Клінічна Дура" і вибачся перед українськими лікарями.
олег до анонім Показати IP 3 Серпня 2015 07:58
підтримую
Валя Показати IP 29 Липня 2015 09:46
Члму така увага до депутатів? А як простий захворіє або дітки щось про них ніякої мови. Скільки дітей хворі в Україні і батьки по нитці збирають а депутати чиновники собі зайняті бізнесом відпочинками і так далі. Скільки у них міліонів на рахунках, невже не можна допомагати з держави і виділяти усім хворим гроші, щоб люди не помирали а не тільки дбати про одиниць в яких є гроші
Погоджуюсь з усіма Показати IP 29 Липня 2015 10:47
Все у нас в державі не так. Погоджуюсь 100 відсотків. Але чому, коли у людини трапилась біда, ви як коршуни, докльовуєте його печінку. Боріться зі здоровим Єремеєвим, якщо ви вважаєте, що він щось зробив не так. Якщо людина забезпечена й може собі дозволити лікуватись за кордоном, то нехай. Бажаю йому здоров'я. Нам усім бажаю, щоб ні у кого не траплялося такого лиха.
анонім до Погоджуюсь з усіма Показати IP 29 Липня 2015 11:28
тому що це бандит,який для простих людей нічого доброго не зробив,і не жалів би ні вас ні мене ,не дай Боже як би шось.Чому не допоміг медицині у Луцьку,Нехай дома лікується де гроші збиває
Тому до Погоджуюсь з усіма Показати IP 29 Липня 2015 12:15
що ми вже давно не живемо, а виживаємо, і багато в чому, завдяки саме таким як він, а закони виживання суворі, бо переважна більшість коментаторів добре знає,що якщо з кимось з них трапиться біда, то сподіватись ні на кого, нема грошей і взяти їх нема де -ніщо не врятує, і рідні як правило залишаються напризволяще, за звіриними законами живемо, тому й звіріємо поступово. А для цього постраждалого зроблять все можливе і не можливе, та й в разі чого, то і його дружини, і діти, і внуки з правнуками бідувати не будуть, та й пожив до цього він як то кажуть "не кисло", то чого плакати то по ньому, вже пробачте, але на фоні всього іншого якось не плачеться.
Не борець до Погоджуюсь з усіма Показати IP 30 Липня 2015 21:21
Якщо уважно читати коменти, то не можна не помітити, що 99,9% авторів або щиро бажають Єремеєву швидкого одужання, або, як мінімум, не торкаються цієї проблеми взагалі. А сплеск такої уваги до цього пана, як на мене, спричинений тим, що на сьогодні об'єктивно він є уособленням того найбільшого зла в Україні, від якого страждає вся наша держава, наша державність, народ в цілому і кожен пересічний українець. Це зло - кланово-олігархічна система. Єремеєв своєми діями, своєю поведінкою як громадянин і як політичний діяч незаперечно підтверджує своє уособлення з цією паталогічною системою. Люди це добре знають, бо це підтверджують численні факти. Тому не треба тут звинувачувати людей у коршунстві, патологічній заздрості, ненависті. Треба вчитись бачити ліс за деревами, навіть якщо Ви є одним з його підсрачників.
Волинянин Показати IP 29 Липня 2015 11:31
Народний депутат України повинен лікуватися в українських лікарнях, поруч з народом який його обрав ... В наших лікарнях всі люди йому бажатимуть швидшого виздоровлення, приноситимуть передачі, а до закордонних як ми зможемо дозвонитися , доїхати... !!!
Анонім Показати IP 29 Липня 2015 12:35
Хоча б хтось подав правдиву інформацію про характер травм. Що в нього хребет зламаний, шия, голова, струс мозку? Чи можливо до нього має питання ГП, тому хлопець гарно втік від правосуддя? Такий собі Керес 2.
кака до Анонім Показати IP 29 Липня 2015 14:31
в нього серйозна внутрічерепна гематома! і впав він в крупі біля аеродрому.там теж мае еподром! полетів в швейцарію!
Серветка до кака Показати IP 29 Липня 2015 15:28
Навіщо стільки знаків оклику? Все так ОК ? А грамотності повчися, бо те, як пишеш - справжня КАКА!
любешів Показати IP 29 Липня 2015 12:43
правильно, лікуватись у Великій Глуші, або вже в Любешові, тоді усі зрозуміють, яка медицина у районах. А то чого у ту Європу, загниваючу, сунутись, воно нам тре...
256 Показати IP 29 Липня 2015 13:53
Знаєте, треба мати Бога в серці бо невідомо що буде з Вами
радість Показати IP 29 Липня 2015 14:21
Бажаємо якнайшвидшого одужання Вам!!! А всім злим заздрісникам скажу - на себе подивіться, святі ви мої!!!!!
українські реалії Показати IP 29 Липня 2015 18:19
Багато хворих люди не йдуть в українські лікарні, бо не мають навіть за що ліків купити найдешевших !!!
Волинянин Показати IP 30 Липня 2015 08:39
Схаменіться,люди ,бо лихо вам буде! "Я ж кажу вам: любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, робіть добро тим, хто ненавидить вас і моліться за тих, хто кривдить і переслідує вас, щоб бути вам синами Отця вашого Небесного…» (Євангеліє від Матвія, 5: 43-45)."
Волинянину до Волинянин Показати IP 30 Липня 2015 11:13
Євангеліст Ви наш новоявлений, крім цитування Євангліє може підкажете, як боротися з таким страшним і тотальним злом, яке називається кланово-олігархічна система?
Для Марин!!!! Показати IP 30 Липня 2015 15:16
Дуже симптоматично, що жоден із співробітників "Континіуму", яким, як пафосно зазначив один із коментаторів, Єрємєєв дав робочі місця, НЕ ВИСТУПИВ ОФІЦІЙНО НА ЗАХИСТ СВОГО ШЕФА ! Так, люди отримують в "Континіумі" непогані копійчини. АЛЕ ЇМ ПРОТИВНО ВІД ТОГО, ЩО ВОНИ ЗМУШЕНІ РОБИТИ: що компанія цинічно ухиляється від сплати податків, її офіси та бухгалтерії постійно обшукують правоохоронці, а сам шеф не втомлюється пафосно заявляти з трибуни ВРУ про невирішення соціальних проблем простих людей; що компанія краде державну нафту, є лідером у виготовленні бодяжних нафтопродуктів, ціни на які до того ж є найвищими серед усіх АЗС; що десятки АЗС в Криму зареєстровані за російським(!) законодавством, вони успішно працюють, а податки йдуть у російську казну - на війну з Україною; що молоко, скуплене за копійчини у селян нашої Волині, чиї сини гинуть на Донбасі від куль російських найманців, переробляється в Дубно на сири, які відправляються в Росію на відкорм цих самих терористів(!); що Єрємєєв голосував за диктаторські закони Януковича, що вивело людей на Майдан, породило сепаратизм і війну, а зараз шеф, відвізши в оточенні багатьох журналістів в АТО з десяток біноклів і дешевих броніків, намагається піаритися як непевершений волонтер; що він вже й забув, що потрібно регулярно зустрічатися з виборцями і звітувати про свою роботу... Так що, як свідчать вищенадруковані коменти, люди справедливо проявляють такий великий та критичний інтерес до цієї одіозної персони.
лучаник до Для Марин!!!! Показати IP 30 Липня 2015 18:38
Велике Ок!!!
Життя бе гальм до Для Марин!!!! Показати IP 7 Серпня 2015 23:23
Бог все бачить і терпить до певної межі. Така межаьнастала і Бог вмикнув гальма, яких не існувало в житті Єремєєва: що хотів - те і робив, по життю йшов - як заманеться, без елементарної людської моралі, поваги до людей - бо він багатий, а значить Бог...
КРАСОТУЛЯ Показати IP 31 Липня 2015 17:52
Його б у нашу травматологію,а не закордон.Хай всі депутати пробують лікуватися в наших лікарнях,тоді вони і подумали б за медицину.
олег Показати IP 3 Серпня 2015 07:42
таких як він на зоновських нарах лікувати а не у європі
Vasiliy Показати IP 3 Вересня 2015 07:58
POCHEMU NIKTO NE OGLASHAL TO CHTO IGOR' prihodil v sebya !!! ??? KONECHNOE ZAKLIUCHENIE-V EVROPPE POMOGLI!!! EST' n...oe kolichestvo otdel'nuh liudei kto podtverdit!!!