USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ігор Єремеєв готовий до транспортування в європейську клініку

27 Липня 2015 10:48
Ігоря Єремеєва, який напередодні травмувався, впавши з коня, можуть перевезти в одну з європейських клінік, що спеціалізується на лікуванні травм голови.

Як офіційно повідомляють у прес-службі народного депутата на Фейсбук, за станом на 15:00 стан Ігоря Єремеєва стабільно покращується. Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації. Наразі очікується підтвердження готовності його прийняття від закордонної клініки. Необхідність у оперативному хірургічному втручанні - відсутня.

У прес-службі продовжують закликати журналістів користуватися у своїх інформсюжетах виключно офіційною інформацією, а не посилатися на незрозумілі джерела у гонитві за сенсацією.

Нагадаємо, з офіційних джерел стало відомо, що вчора, 26 липня, о 8:20 Ігор Єремеєв постраждав під час катання на коні.

Із важкою черепно-мозковою травмою о 9 ранку він потрапив до реанімаційного відділення Луцької міської клінічної лікарні.

За станом на вечір лікарі отримали заключення про транспортування його до однієї з київських лікарень.

Інформаційне агентство Волинські Новини бажає Ігорю Мироновичу швидшого одужання, а його рідним – сил та терпіння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 135
111 Показати IP 27 Липня 2015 10:58
а чому за кордон краще в Ківерцівську районну або в Маневицьку лікарню
Платон до 111 Показати IP 27 Липня 2015 12:49
коментар було видалено
911 до 111 Показати IP 27 Липня 2015 13:15
якщо больной захоче жити то лікарі безсилі
Анонім до 111 Показати IP 27 Липня 2015 13:59
ще така є локачинська....супер лікарня європейського стандарту.... людину на той світ за пів суток відправляють....
і то є так до Анонім Показати IP 27 Липня 2015 19:17
і то є правда істинна правда
бандеровець до 111 Показати IP 27 Липня 2015 16:17
в Колки в рідну лікарню яку допомагав добудовувати...
Микола до 111 Показати IP 27 Липня 2015 22:34
Слава КОНЮ!!!!! Давайте його на мера оберемо!
Анонім до 111 Показати IP 28 Липня 2015 10:13
Чим депутат краще простого смертного
Коньвпальто Показати IP 27 Липня 2015 11:00
Конь він с*уко опасний!
Анонім до Коньвпальто Показати IP 27 Липня 2015 14:00
коментар було видалено
маруся Показати IP 27 Липня 2015 11:06
Схаменіться депутати! Скільки матерів сльози проливають!!!
Віктор до маруся Показати IP 27 Липня 2015 16:54
Тепер Волинь буде представляти кінь. Яка різниця? Постраждалого у свій округ там гарна європейська лікарня, лікують любееее
Роман Показати IP 27 Липня 2015 11:10
Не маю нічого проти Єремеєва особисто, але я б заборонив цим всім чиновникам лікуватися за кордоном. Може б тоді власну медицину розвивали.
патріот до Роман Показати IP 27 Липня 2015 21:48
Так ви це ще Коломойському, Палиці скажіть! А тут це і не опублікують :)
Анни до Роман Показати IP 28 Липня 2015 13:29
ще б всі так як він допомагали!!! 18 млн. грн. за 2014 рік в округ і 47 млн. на АТО! Знайдіть хоч одного такого благодійника!!!
yyjdfrr до Анни Показати IP 28 Липня 2015 15:56
Своє багацтво він там зхищає а не Україну. Таких кидалово ще треба пошукати.
Ірина Показати IP 27 Липня 2015 11:30
За все треба платити і не завжди допоможуть мільйони !
Лучанка Показати IP 27 Липня 2015 11:31
Бажаю швидкого одужання!
Віктор Показати IP 27 Липня 2015 11:33
Співчуваю вірю що все буде добре . Але так же ж простібідні люди лікуються в Ківерцівській і так далі лікарнях і ніхто нічого в цьому плані не міняє а тільки гроші - бабло і все. Може вже пора і в себе в країні робити реформи серйозні а не тільки реформи для паіру?
Правдоруб Показати IP 27 Липня 2015 11:39
Коня до державної нагороди
ха-ха до Правдоруб Показати IP 27 Липня 2015 15:08
коня - на ковбаси! депутатів - до дідька!
Ніка до Правдоруб Показати IP 27 Липня 2015 19:32
Може, хай лучани зроблять подарунок Путіну і надіщлють йому того безцінного КОНЯ!
надія до Правдоруб Показати IP 27 Липня 2015 23:26
побійтеся Бога
Вася Показати IP 27 Липня 2015 11:40
Мали б совість вже коментатори різні. Людина на межі життя і смерті, а ви тут розписалися. Він перш за все людина, а тоді вже - депутат, олігарх і т.д. Тому треба фуфушку інколи свою включати і думати про, пишите
Анонім до Вася Показати IP 27 Липня 2015 12:04
Господь милосердний і терпеливий! Він дає грішнику багато часу, щоб покаятись і зупинитись. Та коли він (грішник) цього не робить, то настає Кара Божа!
Андрій до Вася Показати IP 27 Липня 2015 12:06
Можливо і йому після цього випадку дійде, що навкруги нього перш за все люди, а вже потім доярки, трактористи, слуги, б..ло.
==== до Андрій Показати IP 27 Липня 2015 14:18
Таким не доходить при пам"яті вони будуть чи ні. Якщо і вийде з цього стану, то наслідки можуть бути непередбачувані.....
123 до ==== Показати IP 28 Липня 2015 13:31
Все в нього буде добре! Не дочекаєтеся!!!
Богдан до Вася Показати IP 27 Липня 2015 15:12
А ти знаєш скількох та твоя людина до смерті довела і по скількох головах пройшлася
Anny до Богдан Показати IP 28 Липня 2015 11:07
Факти???
ТойЩоПрочитавНовину Показати IP 27 Липня 2015 12:08
Дожилися українці, коні за нас вершать справедливість, бо вже не можуть терпіти, а ми лише спостерігаємо...
Анонім Показати IP 27 Липня 2015 12:14
Та ну , є такі п@длюки, що проби ніде ставити і с..ки живуть і нічого їм не робиться.
Україна Показати IP 27 Липня 2015 12:15
Нелегко бути порядною людиною ... Депутати наші вміють афери крутити, вбивати і брехати в Україні і це їм проходить . А лікуватись, віддихати і нерухомість купляти в Європі і по цілому світу,
Правдолюб-сироватка Показати IP 27 Липня 2015 12:31
А як здоровя К О Н Я ?!!! P.S. Прошу представити його до Героя України!
11111 до Правдолюб-сироватка Показати IP 27 Липня 2015 13:03
ГЕРОЇ не вмирають !!!!
ми Показати IP 27 Липня 2015 12:57
коментар було видалено
Антон Показати IP 27 Липня 2015 12:59
Все таки есть Бог....
Лариса Показати IP 27 Липня 2015 13:10
якби там не було та не людям судити хто є хто. Навіть якщо ця людина багато -то це його розум і Божа воля теж. І якщо усі хто пише вірить так в Бога то повинні не радіти чужому горю.
Анонім до Лариса Показати IP 27 Липня 2015 19:34
Хтось служить Богу. а хтось дияволу...
Роман до Лариса Показати IP 28 Липня 2015 23:06
Теж так думаю
ПРАВДА Показати IP 27 Липня 2015 13:23
Сльози даремно не пропадають , А кінь ---молодець !!!! СЛАВА ТОБІ БОЖЕ !!! І гріх , і сміх !!! КОЖНОМУ БУДЕ ПО ЗАСЛУГАХ !!!
asja Показати IP 27 Липня 2015 13:26
коментар було видалено
Анонім до asja Показати IP 27 Липня 2015 14:12
не можна радіти чужій біді. хто б то не був. перш за все подумайте про себе, а тоді вже судіть когось. нехай бог вам помагає, Ігоре Мироновичу.
лучанин Показати IP 27 Липня 2015 14:05
нажив би він всоє багатсов чексно, йому б співчували. не мало людей було закатовано в катівнях єрьоми. в них були, квартири підвали спеціальні. вони людей нищили. да і нищать. тому жалю він не викликає. а СБУ про це все знає, тільки сбу бензин в них брало і їм помагало. думаю мало найдеться тут співчуваючих
Співчуваю! до лучанин Показати IP 28 Липня 2015 13:26
Повний маразм! Ти випадково не з псіхлікарні???
Roki Показати IP 27 Липня 2015 14:10
Бажаю швидкого одужання та міцного здоров'я
оля Показати IP 27 Липня 2015 14:16
Лікувати виключно в ківерцівській районній лікарні в звичайній палаті, українськими ліками, він же наш місцевий депутат.
здивована Показати IP 27 Липня 2015 14:20
Страшно читати коментарі. І не соромно? Ви ж усі, певно, дорослі і поважні люди... Дай Боже одужання всім і кожному, хто має якусь недугу...
В шоці до здивована Показати IP 27 Липня 2015 15:52
Не Богом єдиним - істина, яка перевірена життям! Якісь недуги мають практично всі, тільки грошей на іх лікування є не в кожного!
Лидия Показати IP 27 Липня 2015 14:58
Начинаешь думать, какие украинцы - злые люди! А как без олигархов, нужно только правильное государство. Олигархи - это кроме всего ещё и двигатели развития и создатели рабочих мест и благотворители. Желаю скорейшего выздоровления!
Анонім до Лидия Показати IP 27 Липня 2015 15:34
Для швидшого одужання олігарха можеш допомоги матеріально пославши SMS на номер 565.
Анонім до Лидия Показати IP 27 Липня 2015 15:54
Олигархи - это .... и двигатели развития и создатели рабочих мест и ЖЛОБЫ, каких свет не видывал!
русский Показати IP 27 Липня 2015 15:29
Хоть я и попал под сокращение. Но серавно желаю Миронычу здоровья! Он молодец рабочих мест много дал. А насчет чесносьти, где Вы видели честных олигархов. Но Мироныч хоть чем-то помогает. Потому пусть выздаравливает по быстрее!!!
11111 до русский Показати IP 27 Липня 2015 20:37
Пусть тебе поможет купить учебник "Русский язык" для 6 класса, чтобы грамотно писать .
русский до 11111 Показати IP 27 Липня 2015 23:59
Красава. Возьми красную ручку исправить ошибки. Я с телефона коммент писала!
Анонім до русский Показати IP 28 Липня 2015 09:20
Так "папал под сокращение" чи "c телефона комент писала"? Але це таке, діло як то кажуть " хазяйське " і в природи помилки бувають:)
Ліна Показати IP 27 Липня 2015 15:37
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Липня 2015 15:38
Про що ви? Де ваша совість? В людини біда. Якби депутат п'яний за кермом свого джипа у 8:20 в'їхав у зупинку -- то це, нажаль, було б нормально. Коментарів в цій статті стало б вполовину менше. А тут під-час кінної прогулянки!!! Якби Єремєєв при ранковій пробіжці зламав ногу, зловтішань було б менше? Можливо тут ключевим словом є слово "кінь"? Нажаль і на щастя кінь в Україні -- це не прерогатива багатіїв і олігархів, а, просто, ТЗ. Кожному з тих, хто вважає інакше, за ~50 грн пересічний селянин надасть свого коня зі всім приладдям на одну-дві години гострих відчуттів. Про користь верхової їзди написано багато... Але у зручному кріслі біля комп. однозначно комфортніше. Товстіти, дуріти від злости і писати всяку дурню... За здоровий спосіб життя Єремєєву 1000 % респект!!! Ігоре, якщо ти читаєш ці рядки - то все вже позаду. А поки що просто знай: із кожної церкви, якій ти допомагав у будівництві, ремонті, реставрації і ін., з кожної Волинської громади звучить молитва за твоє здоров'я. Тримайся. Все буде добре. Родині і друзям -- терпіння, мужності і Божої допомоги. Волинянам -- розуму.
Бурштинович до Анонім Показати IP 27 Липня 2015 16:34
АНОНІМУ перш за все бажаю розуму, а не сліпого і тупого коментування. Знайшовся спеціаліст по коням і церквам...
Анонім до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 13:38
100 % згідна!!! В більше як 20 монастирів подала за його здоров'я! Молюся третій день. А люди дуже зависливі... Тільки від того, що не вміють гроші заробляти, їх просто коробить! Тому йСпівчуваю вам
Андрій до Анонім Показати IP 29 Липня 2015 10:52
коментар було видалено
тю Показати IP 27 Липня 2015 15:39
так коня допитують? )) аби не катували
ЛЮСТРАТОР Показати IP 27 Липня 2015 15:39
НАРОД САМ ВИНЕН ,ЩО МАЄ ТАКУ КОРУПЦІЮ ,НЕПОТРІБНО ЖИТИ МОЯ ХАТА З КРАЮ, Я ПРИЇХАВ З АТО СПЕЦЄЛІТА ЇДЕ НА СПЕЦОПЕРАЦІЮ НЕМА ПАЛИВА, А ТУ БОДЯГУ ЯКУ ПРОДАЄ НАФТОВА МАФІЯ НЕ ХОЧУТЬ ЗАПРАВЛЯТИ ,ГЛЯНУВШИ НЕОЗБРОЇНИМ ОКОМ ВИДНО ЩОТО ЗА ПАЛИВО.ІГОРЮ ДАЮТЬ ШАНС ВИЖИТИ І ОСМИСЛИТИ ТЕ, ЩО ВІН ТВОРИВ .
факт Показати IP 27 Липня 2015 16:26
46 мільйонів українського народу гноблять, обкрадають і щоденно по декілька чоловік вбивають, то це фігня ! А горе-політиків ми повинні в ноги і дупу цілувати !
млєко Показати IP 27 Липня 2015 16:38
ПРосто Г * В Н О! Як мій сусіда! ***, але коняку шкода!
Хаз до млєко Показати IP 27 Липня 2015 17:59
Пригноблення це внутрішній стан
Лучанин Показати IP 27 Липня 2015 16:43
Прес-служба нардепа мабуть поспішає видати бажане за дійсне: "Як офіційно повідомляють у прес-службі народного депутата на Фейсбук, за станом на 15:00 стан Ігоря Єремеєва стабільно покращується. Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації. Наразі очікується підтвердження готовності його прийняття від закордонної клініки. Необхідність у оперативному хірургічному втручанні - відсутня." Якщо все справді так чудово і обнадійливо - то чого його не транспортують? Що, за кордоном одна клініка є в наявності? Чи завтра він вже вийде на роботу? Повідомляйте людям правду, бо потім буде соромно.
Читач до Лучанин Показати IP 27 Липня 2015 18:50
Таке враження від інфи брехливої прес-служби, що вже днями Єрємєєв повернеться в Раду писати черговий законопроект... Пресслужбісти це задолизи за бабкі!
Бойкот WOGам!!!! до Читач Показати IP 27 Липня 2015 18:54
або змішувати всяку сечовину і продавати її на АЗС WOG як Євро-95. На цих заправках найбодяжнійший бензин! Бойкот WOGам!!!!
КУМ Показати IP 27 Липня 2015 16:48
І скільки цей "великий" законотворець подав законів.Думаю близько нуля.То що він і йому подібні,яких більшість, роблять у ВР.А ми, лохи їх обираємо за гречку і пластикове вікно.І як це комсомолець так активно підтримує церкви,напевно в Бога повірив.
Хаз до КУМ Показати IP 27 Липня 2015 17:57
коментар було видалено
Анонім до КУМ Показати IP 28 Липня 2015 13:42
Ти Бездарь поцікався! Тільки 2012-2014р.р. 55 Законів!!!
Лучаночка Показати IP 27 Липня 2015 17:04
Какая высшая справедливость,депутата вертолетом да в спец.больничку,конечно,тут нет ни условий,ни оборудования;а простые люди на месте лечатся... запретить этим гадам ездить за границу лечиться,пусть бы нашу медицину развивали.
Павло Показати IP 27 Липня 2015 17:37
Та нічого з ним не станеться не треба вже так його захищати.Прості люди теж хворіють тільки в клінніках України лікуються за останні гроші
ВОВК Показати IP 27 Липня 2015 17:43
коня берегти . До Луцька їде яйценюк собаков і п*дренко на КОНЯ ЇХ НА КОНЯ
олег Показати IP 27 Липня 2015 18:34
лікувати у рафаловській цуманьській маевічській зонах на вибір там його і полікують і кукурікати начать
Наталі Показати IP 27 Липня 2015 18:51
Люди в вас тільки злоби це жах,як ви живете такі злющі?!я з коментів просто в шоці
Анонім до Наталі Показати IP 27 Липня 2015 19:40
Українські олігархи довели до такого життя не тільки людей. але й коней.
бог до Наталі Показати IP 27 Липня 2015 23:45
це не люди це добрi християни тут пишуть завтра менi в церквi свiчку поставлять а я все пробачу
ну да.. Показати IP 27 Липня 2015 19:18
Хай одужує. Наробив лихого він багато, то точно. В нашій краіні таких капіталів чесно не заробляють. Але бажаю йому одужання (не тому, що допомагав там комусь, чи гречки десь підсипав), бо якби сам попав у таку ситуацію, то хотів би відчути, якщо не повагу, то підтримку. А про його діла темні (якщо маєте що) то говорити треба не зараз злорадствуючи, і не тут. На все свій час і своє місце.
вундер Показати IP 27 Липня 2015 19:48
Чомусь мені здається що під конячою шкурою був передітий Адам Мартинюк , багато Єрьомка йому нашкодив
лох Показати IP 27 Липня 2015 20:07
Всі ці коменти - оцінка діяльності названого пана. Оцінка кепська.
Наталка Показати IP 27 Липня 2015 20:16
Краще би Людей любив а не своіх конячек!
Анонім до Наталка Показати IP 28 Липня 2015 23:56
Как глупо! Коней нельзя любить, на машинах ездить нельзя, дома строить противопоказано, отдыхать никогда, "там там" зачем, заправки лишнее, собак заводить нельзя, ТЕБЯ ЛЮБИТЬ НАДО. Умна! Кто ты , девочка???
Віктор Показати IP 27 Липня 2015 20:46
Ігорю Мироновичу бажаю якнайшвидшого одужання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Йцук Показати IP 27 Липня 2015 20:57
На Волинських новинах то хоч коменти пускають різні. Непристойні удаляють, це правильно. А от на Волиньпості то пропускають тільки жополизні, а правдиву думку про Єремєєва, не про те що сталося, то ні. Де ж Пащенко пропустить написану дійсність, це ж його кришун і ...
АС Показати IP 27 Липня 2015 21:07
Ось така ми нація, через що так і живемо в усі віки. Жаба душить, душить і скоро видушить.
патріот Показати IP 27 Липня 2015 21:50
Почитайте краще що Леха Мочанов про це все написав! Волинянам повинно бути соромно за свої коменти про свого земляка! Таким і вороги не потрібні...
МОЧАНОВ брехунець до патріот Показати IP 28 Липня 2015 08:42
Читала комент цього Мочанова. Краще б він на розведеному Єремєєвим бензині продовжував ганяти, а не коментував. Яка дурня: Єремєєва називає великим волонтером, благодійником АТО: "Ігор – з тих нардепів, які реально багато допомагають нашим підрозділам в ато, сам бере участь у доставках, спілкується з пацанами особисто, розуміє, що їм потрібно (а чого – просто хочеться). І не піарить це на кожному кроці. Просто волонтер." Саме задля ПІАРУ Ігорьок і зїздив декілька разів в сторону АТО, відвіз декілька біноклів і непридатних броніків, а галасу наробили майже у всіх ЗМІ. Авто Єремєєва було набите не військовим спорядженням, а журналюгами, які потім робили цей ПІАР. Мочанов просто відпрацьовує дармові бензинові талони, які йому давав Єремєєв.
А до МОЧАНОВ брехунець Показати IP 28 Липня 2015 09:28
За день до приїзду та в день відвідин передка "великим волонтером" в сєпарів закінчувались боєприпаси і була повна тиша. Зате в 5.30-6.00 наступного дня все продовжувалось.
Так і є до А Показати IP 28 Липня 2015 15:41
Теж чули це від бійців - за годину до приїзду "Градами" крили безперестанку, потім "коридор" на час відвідин і за годину після від'їзду знову валили "Гради"... Не вірити підстав немає...
Анонім до МОЧАНОВ брехунець Показати IP 28 Липня 2015 13:55
Піар в 47 млн. грн., які передані на АТО за півтора року??? Ти хоч щось зробив для АТО? Більше чим переконана що ні! Мабуть ще й від мобілізації втік!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 15:24
То добре ,що є меценатом, знову планує в політику, а от якою є людиною і що зробив для інших, які закони лобіював, скільки збанкротив підприємств і лишив людей без роботи то питання відкрите. На сторінках ВН є чимало людей, які є працівниками його компаній і які лобіюють його інтереси, але найважливішою є думка сторонніх людей, яким більше цікава його робота, як політика. Почитайте - дифирамби цій людині ніхто не співає. Заглянь на ТСН, Цензор, Українська правда. Сором за таких політиків і його електорат. І ще ПОДУМАЙ , добре подумай над такими рядками: І сказав Ісус: “Істинно кажу вам, що ця бідна вдова кинула більше від усіх. Бо вони кинули як дар Божий з їхнього надлишку, вона ж з убозства свого поклала увесь свій прожиток, який мала”. (Луки 21:1-4).
Прокурор до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 20:53
От син Єрємєєва від мобілізації точно втік, кажуть в Англіях переховується. Зловимо - посадимо.
аа до Анонім Показати IP 6 Серпня 2015 13:57
на ато дав частинку, а за яку ціну продадає пальне в ато?
Конькапитомвгрудь Показати IP 27 Липня 2015 22:35
Полішуки як полішуки. Моральні злидні Ганьба лицемірам
Б.С Показати IP 27 Липня 2015 23:11
Читаю коменти і офігіваю. Звідки у вас стільки ненависті?Тут і війни не треба, ви і без того скоро один одному глотки поперегризаєте бо в ту церкву не йди, того не жалій, бо в нього є гроші, а в мене нема. Просто соромно з рідну Волинь. Як каже один хороший друг АТОшник - "Нет противника страшнее, чем союзник долбо*б"
Сліпому Б.С. до Б.С Показати IP 28 Липня 2015 11:16
Пояснюємо сліпому Б.С.: стільки ненависті - від неадекватної поведінки Єрьоми, від злодійкуватого бізнесу, від його розпусти, від невиконаних обіцянок виборцям
Анонім до Сліпому Б.С. Показати IP 28 Липня 2015 13:57
Душевно больной человек! Мне Вас жаль.
Б.С до Сліпому Б.С. Показати IP 29 Липня 2015 09:31
Неадекватна поведінка в тебе, моральний ти виродку.
Світлана Показати IP 27 Липня 2015 23:31
Як з Єрємєєвим сталася біда то вся преса тріщить про це,а те що кожен день у чиюсь домівку в нашій краіні стукає трагедія то це нічого.ЩО хлопці гинуть або лишаються каліками і часто залишаються сам на сам зі своіми проблемами це теж так собі ну це ж прості смертні,ЛЮДИ поясніть мені чим життя Єрємєєва цінніше за життя простого солдата. Тим що в ньго багато грошей?Слухайте поки ми будем ділити людей за кількістю бабла нічого в цій краіні не зміниться і це треба розуміти.Треба щоб прізвища наших ГЕРОІВ були у фокусі уваги можливо тоді буде толк.А Еремєєву бажаю одужання хоч і ставлюсь до нього негативно.
Kovpak Показати IP 27 Липня 2015 23:46
коментар було видалено
КІНЬ Показати IP 28 Липня 2015 01:55
Надоїло
Справедливий до КІНЬ Показати IP 28 Липня 2015 08:44
Кінь не дурень!
Миколаївна Показати IP 28 Липня 2015 09:25
Бійтеся бога неприхильники Єремеєва, хоч би одиніз Вас хто пише цю гадость зробили б щось для району та людей, совісті у Вас нема вобше. Хто забороняє кожному хто пише гадость багатіти, бути олігархом , скажіть хто забороняє, зависть зЇдає. Не спіте працюйте і ви будете багаті , а то тільки завидуватьи вмієте. Зумів розвинутись і молодец, а ви не судіть і небажайте людині зла і підіть в церкву і богу помолись. І заповіді божі краще сповідуйте. Хай йому бог помагає, а хто бажає людині біди повернеться сторицей, в кожного є діти, рідні. Схаменіться люди. небудьте такі злі.
Павлівна Показати IP 28 Липня 2015 09:37
Дуже шкода, що так сталось із людиною, він дуже добрий і щедрий, всім помагає і солдатам і діткам, хто пише таку гадість просто нічого незнає про нього тільки бачить себе, хто бажає зла і вас те чекає, бог справедливий.Бог дав йому розвинутися - бог його і спасе. Що дивувати, що в Україні війна да Вам дай оружіє будете стріляти один в одного- тільки б воля. Скільки у Вас злості.Мироновичу бажаємо виздоровлення швидкого. Ми Вас любимо.
Виборці Показати IP 28 Липня 2015 10:00
Ігор Миронович бистріше виздоровляйте. Ми за Вас молимся. А ті хто бажає зля це всі Ваші завісники їм бог за Вас заплатить. Це такі люди , що нічого не роблять тільки гадості пишуть бо більше нічого не моможуть зробити корисне ні для людей ні для себе.
Пане ЗАДОЛИЗУ до Виборці Показати IP 28 Липня 2015 11:12
"Миколаївна", "Павлівна", "Виборці" - одна і та ж неадекватна особа. І чим більше ви нібито любите і бажаєте виздоровлення - насправді тим більше ви чекаєте гіршого. Не обсипайте себе пі**ою, ЗА**ЛИЗЕ! Бо ви навіть своїх дітей не любите... А Бог давно мав його покарати...
Анонім до Пане ЗАДОЛИЗУ Показати IP 28 Липня 2015 14:02
Не дочекаєтеся!!! Все в нього і в нас буде добре! З нами Бог і він обов'язкого йому допомагає у виздоровленні! А ви прокурили Буквар в школі і мабуть від мобілізації втекли... Ще й винного в своєму житті шукаєте: "Чого бідний - бо дурний, чого дурний - бо бідний!"
Логічно до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 14:30
Відразу видно, що Анонім дурний - бо дурний!
Психолог до Логічно Показати IP 28 Липня 2015 14:41
А Аноніму треба якнайшвидше лікуватися, хоча видно, що вже безнадійно...
тю Показати IP 28 Липня 2015 10:56
ох ви "виздрововляї виборці", Бог ви пишете з маленької букви, а "Вас" з великої,- не гоже так. От таким стадом баранів і управляти легше всього.
Вибір Показати IP 28 Липня 2015 11:37
останні три коментарі написані однією людиною!
Леша Показати IP 28 Липня 2015 12:36
Желаю быстрого выздоровления,за Ваше здоровье молится Украина!
Марійка до Леша Показати IP 28 Липня 2015 14:08
"За ваше здоровье молится Украина" Не смішіть людей. Більшість людей зло радіє
Воєнком до Леша Показати IP 28 Липня 2015 14:28
Леша, та ти ж москаль, а розписуєшся за всю Україну! Давай краще шуруй в АТО - там тебе перевіримо на українську щирість. Завтра пришлю повістку.
777 Показати IP 28 Липня 2015 12:43
коментар було видалено
Занадто щирий Показати IP 28 Липня 2015 13:44
Який кіпіш підняли,скільки коментарів.Переживали б так за солдатів в госпіталях ! От де видно рабську підлабузницьку натуру деяких важко сказати людей.
13 Показати IP 28 Липня 2015 16:02
Якби він заробив свої гроші розумом, то будь ласка. А в нашій країні розум не цінується. Щоб бути олігархом треба вміти красти, брехати і бути с*кою. Так що не треба розказувати про заздрість. Таким способом заробленим грошам не позаздриш
Роман до 13 Показати IP 28 Липня 2015 23:18
злодіїв які вміють красти в нас хватає
Українець Показати IP 28 Липня 2015 19:20
коментар було видалено
Марина Показати IP 28 Липня 2015 21:57
Как можно такое чувствовать и писать?!! Наш народ способен только завидовать и злорадствовать?!! А как насчет сочувствия и сострадания?!! Простые человеческие ценности - семья , дети не трогают?!! Тогда как рабочие места которые дает континиум, тоже все плохо?!! Нам не нужны революции, майданы, если у нашего народа нет ничего человеческого, ничто хорошее этот народ не ждет... Жаль... Очень убого...
Роман до Марина Показати IP 28 Липня 2015 23:13
як ви праві
Ах, Марина... до Марина Показати IP 28 Липня 2015 23:20
коментар було видалено
Марина до Ах, Марина... Показати IP 29 Липня 2015 00:15
коментар було видалено
Слепота Марин до Марина Показати IP 29 Липня 2015 09:05
По-вашему, "нам не нужны революции, майданы..." А Еремееву они были нужны - потому он и проголосовал двумя руками вместе со своим другом-регионалом Москаленком за диктаторские законы Януковича, что и вывело людей на майданы. А когда люди проливали кровь в борьбе с диктатором, Еремеев со своими братками по депгруппе прятался в ресторанах, сына спрятал в Англии. Еще фактов? Пожалуйста: за отставку Азарова не голосовал! За помощь со стороны государства постраждавшим на Майдане патриотам не голосовал. За новую Конституцию не голосовал! Вот так ваш любимый Еремеев "дает рабочие места"...
Ах, Марина... до Марина Показати IP 29 Липня 2015 09:07
А беспросветное воровство госбюджетных миллионов, а продажа бадяжных смесей за бешеной ценой Евро-95 "Мустанг", а обкрадывание тех же бабушек и дедушек, которые сдают молоко за считанные копеечки, а аморальное многоженство - тоже, по вашему простые человеческие ценности? Вы тоже такими же ценностями напичканы?
оксана Показати IP 29 Липня 2015 17:08
нехай допоможе господь
Марина Показати IP 29 Липня 2015 18:00
Откуда вы такие осведомленные, а где наша судебная система, где правоохранительные органы, где президент??? Во всем виноват один человек. "Многоженство"? Почему так интересна чужая постель. В своей уже неинтересно или нечего не можем уже??? Дело даже не в этом. Нельзя быть такими озлобленными. Сами станите счастливее, если по другому посмотрите на мир. Удачи в работе над собой.
Есть Бог на свете Показати IP 29 Липня 2015 19:24
ВСЕ что человек получает - он этого заслуживает. Иногда бывает что человек получает болячку в виде наказания, но упорно лечится, пытается исправиться, Бог видит это видит его раскаяние и продлевает жизнь. А он вместо того чтобы дальше продолжать жить праведно - опять становится на путь блуда и прелюбодейства, бросает жену, заводит новых. Ну тогда Боженька говорит с ним при помощи животных:)
Для Марин!!!!!! Показати IP 30 Липня 2015 14:22
Дуже симптоматично, що жоден із співробітників "Континіуму", яким, як пафосно зазначив один із коментаторів, Єрємєєв дав робочі місця, НЕ ВИСТУПИВ ОФІЦІЙНО НА ЗАХИСТ СВОГО ШЕФА ! Так, люди отримують в "Континіумі" непогані копійчини. АЛЕ ЇМ ПРОТИВНО ВІД ТОГО, ЩО ВОНИ ЗМУШЕНІ РОБИТИ: що компанія цинічно ухиляється від сплати податків, її офіси та бухгалтерії постійно обшукують правоохоронці, а сам шеф не втомлюється пафосно заявляти з трибуни ВРУ про невирішення соціальних проблем простих людей; що компанія краде державну нафту, є лідером у виготовленні бодяжних нафтопродуктів, ціни на які до того ж є найвищими серед усіх АЗС; що десятки АЗС в Криму зареєстровані за російським(!) законодавством, вони успішно працюють, а податки йдуть у російську казну - на війну з Україною; що молоко, скуплене за копійчини у селян нашої Волині, чиї сини гинуть на Донбасі від куль російських найманців, переробляється в Дубно на сири, які відправляються в Росію на відкорм цих самих терористів(!); що Єрємєєв голосував за диктаторські закони Януковича, що вивело людей на Майдан, породило сепаратизм і війну, а зараз шеф, відвізши в оточенні багатьох журналістів в АТО з десяток біноклів і дешевих броніків, намагається піаритися як непевершений волонтер; що він вже й забув, що потрібно регулярно зустрічатися з виборцями і звітувати про свою роботу... Так що, як свідчать вищенадруковані коменти, люди справедливо проявляють такий великий та критичний інтерес до цієї одіозної персони.
Юрист до Для Марин!!!!!! Показати IP 30 Липня 2015 23:43
М-да... Тут є місце для коментарів і податківців, і прокурорів, і слідчих, і суддів...
НЕ ГРІШИ Показати IP 31 Липня 2015 23:38
Абсолютно не дивно, що Бог його так покарав
!!! Показати IP 13 Серпня 2015 09:02
Самий примітивний, дурнуватий та дебільний коментар вмістив анонім під гучним закликом-кличем= Для марин!=,хоча його автор і хотів виглядати таким собі інтелектуалом -аналітиком,що піклується про державні гроші та ненавидить донецьких сепаратистів.
!!! Показати IP 13 Серпня 2015 09:02
Самий примітивний, дурнуватий та дебільний коментар вмістив анонім під гучним закликом-кличем= Для марин!=,хоча його автор і хотів виглядати таким собі інтелектуалом -аналітиком,що піклується про державні гроші та ненавидить донецьких сепаратистів.