USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова Волиньради хоче збільшити собі зарплату і премії

1 Квітня 2014 17:20
Голові Волинської облради Валентину Вітру можуть збільшити зарплату, додавши до неї надбавку в розмірі 90% окладу.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення, яке підписав сам чиновник і воно було опубліковане на сайті облради.

Документ виноситься на чергову сесію облради, яка скликається на 25 квітня 2014 року.

Окрім цього, у проекті рішення йдеться і про можливе преміювання Вітра щомісяця виплатою обсягом до 60% посадового окладу.

«1. Установити голові обласної ради Вітру Валентину Степановичу надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг з часу обрання головою обласної ради.

2. Дозволити здійснювати преміювання Вітра В.С., голови обласної ради, щомісяця у розмірі до 60 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та виплачувати йому матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати», - йдеться у проекті рішення «Про голову обласної ради Вітра В.С.».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 17:25
Ну й Вітер, ще не встиг нічого зробити, а по добавках собі зарплати і премій вже значно обігнав попередника.
депутат до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 21:02
Він як лідер і голова ради це пусте місце, кожке свій крок погоджує з Данильчуком, ганьба таким лідерам його необхідно гнати а не давати надбавки.
ольга Показати IP 1 Квітня 2014 17:31
це капєц. а людям,в яких зарплата 1300 - економія коштів. то це за це боролися? людоньки, де ж справедливість, за яку молодь ЗАГИНУЛА! ще гірше стало! всі собі в коритце гребуть!
Синонім Показати IP 1 Квітня 2014 17:32
Тут, Яценюк кричить, що Україна в переддефолтному стані, потребує додаткових джерел фінансування, мінімальна зарплата підвищуватись не буде, проводитиметься скорочення державних службовців на 10 відсотків... А революціонери підвищують платню на 90 відсотків. Кому війна, а кому мати рідна... Повстидались би "опозиціонери". Чи своя сорочка ближче до тіла? Як істинний патріот, у таких складних умовах, можна було б і відмовитись від цих доплат.... Але, але... небесна сотня... і т.д.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 17:33
зарплату минималку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и никаких льгот, пускай живет как все люди в стране!!!!!!!!!!! никаких повышений зарплат!!!!!!!!!
Хм Показати IP 1 Квітня 2014 17:33
А "папєрєднікі" то можливо і не найгірші були ...
oHo до Хм Показати IP 1 Квітня 2014 23:25
аххахахаххха, доходить... але як завжди пізно. "гей-гей, майдан, вілна ікраїна, світим ср*кою, гріємо лучиною!"
ируся Показати IP 1 Квітня 2014 17:47
Дурдом,ні це слабо сказано -Дибілізм. Середню заробітну плату і все!!!!Він,що не такий самий як всі люди,пропрацював на посаді місяць і преміъ
24623 Показати IP 1 Квітня 2014 17:49
г*вна йому, паши за мінімалку!!!!!!!!
777 Показати IP 1 Квітня 2014 17:58
Всі свині, які прийшли до корита - "чавкають" однаково. Доведено історією.
він до 777 Показати IP 1 Квітня 2014 18:11
так все правильно - корито лишилось,те саме, тільки свині помінялись. Вітру ще і пів окладу забагато, в нього ще стажування йде. Поки що він повний ноль.
ілюстратор Показати IP 1 Квітня 2014 17:58
хай має аби не крав
НЕЛУЧАНИН до ілюстратор Показати IP 1 Квітня 2014 19:40
досвід показує, що красти все одно буде, якщо не бити по руках
Андрій Буткевич Показати IP 1 Квітня 2014 18:02
Що найбільш заважало, стояло на перешкоді державі Україна й сущим у ній українцям, стати однією з найбільш прогресуючих держав Європи й світу, за 23 роки відновленої державності? Кожен на це питання відповість по-різному, бо скільки людей, стільки й думок. Але чи не є однією з головних помилок те, що ми частенько намагаємося знайти причини "поразництва" в наслідках того, що відбулося – не бачачи впритул причин. Чи була серйозна спроба за підтримки громадянства повністю замінити стару систему до останнього часу? – Ні! І тільки його величність Майдан цю спробу робив, намагаючись завалити стіну "вчорашнього" світу й почати не реконструкцію, а побудову ледь не з "чистого аркуша", нового. У першу чергу, це стосується питання кадрової політики в державі – від найвищого рівня до найвіддаленішого українського хутора. Адже в цій надважливій проблематиці є аксіоматична основа – кадри, які дійсно вирішують ледь не все. Найбільш кричущим фактом є те, що кадрова політика в Україні опісля першої хвилі Революції анітрохи не змінилася. Отже, власне, нічого не змінилося. Змінилася, зрозуміло, риторика, але одних і тих же самих людей – людей навіть не вчорашнього, а позавчорашнього дня. Вони готові виголошувати, пропагувати будь-які ідеї, проекти, плани. Вони звиклі. Гадаю, їм навіть не дуже важливо, під яким прапором сидіти в зручному кріслі – аби з підігрівом, аби при такій рідній Владі. Корупцією пронизана вся велика наша країна, по вертикалі – зверху до низу. Купівля посад, хабарництво – велике, середнє, дрібне, але хабарництво... Невже головним і найчастіше почутим та вживаним словом-питанням, стало "Скільки"? Чи ми, українська спільнота, несемо провину в тому "що маємо те, що маємо"? Так, бо не потрібно давати хабарі й відтак – брати. Але риба, все-таки, гниє з голови. Без всеохоплюючої, відкритої, прозорої люстрації, змін не буде. Можемо ж ми, українська спільнота, привести до влади нових, патріотичних, чесних державників? Можемо! Давайте зробимо саме так! А поки що – корупція як іржа, роз'їдає "тіло" держави. Фактів, прикладів, безліч. Корупція, від латинської corrumpere – псувати. От усе в нас і пронизане непоясненною зіпсованістю. Дуже-дуже давно у велику добу Київської Русі апостол Андрій казав, що на цій землі засіяє благодать Божа. Так буде! Бо із цих, прапраукраїнських земель рушили в широкий світ арії, несучи світло високого Духа. На наших теренах заіскрилася на увесь світ Трипільська культура, та й Кам'яна Могила – також на цій землі. Джерела, радше потічки-струмені розіллються по всіх усюдах саме з України. Отоді й прийде загибель і корупції, як складовій, з того чорного списку чорної доби. Але починати потрібно кожному із себе. Бо недарма було сказано: "Хто, якщо не Я…" P.S. Почав читати чудовезну збірку поезій "Місце Сили", щирого і глибоко – духовного Павла Щириці… Куплет в тему: "Місце Сили – там, де зникає сум, Місце Сили – там, де зростає віра, Місце Сили – це коли Духу струм Хтось запускає прямо тобі під шкіру." Андрій Буткевич, спеціально для ВН
НЕЛУЧАНИН до Андрій Буткевич Показати IP 1 Квітня 2014 19:42
кожен народ має того правителя, якого заслуговує. іншими словами, чиновники крадуть стільки, скільки народ їм дозволяє
Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2014 18:25
Красава!!!!! Без коментарів. Писати нічого не хочеться
Правда Показати IP 1 Квітня 2014 18:32
То прям ні описати , ні сказати.Цк при тому що всім державним установам платять тільки по тарифікації і ні копійки більше, а пану і коштів вистачає .Ну прям ума палата, от де корупція.І все так з рук зійде і все буде в маслі.
куку Показати IP 1 Квітня 2014 18:34
Попереднік пана Вітра отримував 20 000 грн в місяць. Скільки даний пан буде отримувати, враховуючи всі надбавки. А премію тобі за що давати?
бухгалтер Показати IP 1 Квітня 2014 18:54
А як- же щодо постанови КМУ від 01березня 2014 р. №65 ????
НЕЛУЧАНИН до бухгалтер Показати IP 1 Квітня 2014 19:46
так у тій постанові немає обмежень щодо оплати "тяжкої праці " "слугів народу". до речі, оплату праці голові облради затверджує обласна рада. , тож кого вибрали - того й маєте
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Квітня 2014 20:58
його вибрав данильчук з бандою - от воно і всілось в крісло. хто запитав в народу кого хоче бачити в облраді?
Анонім до бухгалтер Показати IP 1 Квітня 2014 20:56
хіба воно читало 65 постанову. думає - я ж хочу краще жити за рахунок ніщого народу. а лапшу допоможе розвішувати секта данильчука.
Олесь Показати IP 1 Квітня 2014 19:11
Обов"язково ОДНОДЕННИЙ зароб1ток, з помпою, журнал1стами 1 телекамерами перерахувати на потребу арм11. Шоб знали!!!!!!
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 19:13
Люди! Читайте статтю уважно. В ній чітко написано, що опубліковано лише проект рішення про встановлення надбавок. Відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації" він оприлюднюється за 20 робочих або 25 календарних днів до дати голосування. Жодне рішення обласної ради голова не може прийняти сам. Він лише підписує рішення, за яке проголосує більшість депутатів у сесійній залі. Рішення може бути не проголосоване! Хоча у зважаючи на теперішній стан справ в державі премія 60% окладу голови виглядає як насмішка на фоні замороження зарплат бюджетникам на рівні листопада минулого року та інфляції гривні.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 20:43
люди уважно прочитали статтю! Як йому взагалі в голову це прийшло? Чим су***ниш вже заробив собі надбавки за інтенсивність? що наробив? Буде майдан і вишвирне народ с** у як башкаленка!
Держслужбовець Показати IP 1 Квітня 2014 19:15
Су*** ра, подивися в очі хоча б працівникам ОДА, які працюють за приблизно 1200 грн окладу + "надбавка", ітого десь 1500 "грязними".... Не страшно? Скоро тебе за волосся з крісла теплого на вулицю викинуть!
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 19:19
Люстрація і кастрація!!!! знову граються з народом мабуть до жовтня місяця буде ще одна революція!!!!
777 Показати IP 1 Квітня 2014 20:16
що він корисного зробив для Волині?
eee Показати IP 1 Квітня 2014 20:30
касу дав за посаду хабарі очко грає брати то вирішив за рахунок зарплати відбивати, щей дружина в МРЕО перестала хабарі брати а запроси то старі лишились
Бармалєй Показати IP 1 Квітня 2014 20:42
Бля, людям кричать - затягуйте паски, а самі...... То Войтовичу допомогу у зв*язку з відставкою 50000грн, то цьому - надбавку. А не знудить?
Ольга Показати IP 1 Квітня 2014 21:10
Ганьба такій владі, в особі Вітера.
ось так Показати IP 1 Квітня 2014 21:14
надбавка за особливий характер роботи та інтенсивність праці в ОДА? хай Вітер на завод валить пахати от там інтенсивність праці!
11 Показати IP 1 Квітня 2014 21:42
нічого так собі на звичайних людях економлять я про соц виплати а такім надбавки.
АнтиБЮТ Показати IP 1 Квітня 2014 22:19
Ну так народ під кулі ліз і місяцями на морозі стояв на майданах, щоб до влади прийшла верхівка БЮТ, яка тепер заганяє народ в ж*пу тарифами, податками, акцизами, замороженням мінімальних зарплат та пенсій. Без лоха і жизнь плоха.... Ще ЮВТ вибрати президентом, і заживем...... як сир в маслі! Депутатам, міністрам суддям, іншій наволочі десятки тисяч як платили, так і будуть, а ти отримай їхню й...ну мінімалку, сплати податки, комуналку, і зуби на полицю. Скоро революція можливо й буде, але вже по сценарію 1917 року - голота піде тупо пи...ти ПАНІВ, які на голову вилізли і ноги звісили.
Правлячим козлам Показати IP 1 Квітня 2014 22:57
Пропоную оприлюднювати для громади в чому полягає інтегсивність і особливий характер праці! Х..ві працівники! Напрацювалися вже! Ви втомились, а ми відчули результати
маля Показати IP 1 Квітня 2014 23:39
зняти - ОДНОГОЛОСНО !!! В КРАЇНІ КРИЗА А ЇМ НАДБАВКИ І ПРЕМІЇ .
123 Показати IP 1 Квітня 2014 23:41
А ви раби чекали правди вид бют це тильки початок крипаки
свобода на смак Показати IP 2 Квітня 2014 00:56
Хочу вірити що це першоквітневий жарт) ВН - чекаємо від вас завтра спростування, а ні - нехай Вітер чекає нас у себе в гостях)
я Показати IP 2 Квітня 2014 08:23
я думаю, что не жарт. это просто капец!!! Вот куда надо идти пикетировать!!! опять двадцать пять!! Уроды...
громада Показати IP 2 Квітня 2014 09:00
На чергову сесію 25 квітня терміново пікет цієї щурячої нори!!!
Лучани Показати IP 2 Квітня 2014 10:12
І Гузьок чогось мовчить, і Данильчук не реагує. А тепер, шавки (Пирожики, Шиби, Бондарі, Козюри і ін.), які продалися коли скидали Клімчука, дивіться і "радійте" тому ЩО ви привели до влади!