USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Заступник мера на Волині не платить комунальні

28 Грудня 2014 21:00
Скандальна історія про те, що перший заступник ковельського міського голови Анатолій Трофимук роками не платив за комунальні послуги, вже не вперше порушується на сесії міськради, - повідомляє Kowel.com.ua.

Депутат В’ячеслав Шава каже, що на його депутатське звернення, заступник директора підприємства теплових мереж «Ковельтепло» надав відповідь, що наразі укладено договір із першим заступником міського голови Анатолієм Трофимуком, який за два з половиною роки перший раз заплатив всю суму заборгованості.

Народного обранця обурює той факт, що сплата боргу відбулася тільки після його звернення до «Ковельтепло».

«У той час, коли у нашій країні всі економлять газ, Трофимук дозволяє собі два з половиною роки взагалі не платити. 2 грудня поступили кошти в розмірі 4 тисячі 600 гривень на «Ковельтепло». Чому йому не відключили газ ще до грудня? Тільки бігають з підприємства на консультації до Трофимука, як правильно надати відповідь мені, як депутату. То в нас такі підходи? Олег Олексійович, розберіться з вашим першим заступником. Такі люди тут не повинні працювати!», – звернувся В’ячеслав Шава на засіданні.



Натомість, Анатолій Трофимук підтвердив факт заборгованості за тепло.

«Дійсно, існувала у мене проблема, пов’язана із придбанням квартири, де я зараз мешкаю, і була причина, з якої я не міг оформити ту квартиру. На час, коли я її придбав у мене був борг – трохи більше, як 5 тисяч гривень. Я не міг заплатити заборгованість попереднього власника і Володимир Бойко, директор ПТМ «Ковельтепло» знає про це. Ми з ним декілька разів консультувалися з цього приводу і знайшли формулу, що не документи про право власності будуть основою для укладання договору на постачання тепла, а буде документ, який свідчить про те, що я купив. Ми до того дійшли. Власне, так і сталося. Я заплатив», – відповів Анатолій Трофимук.

«Це – справа громади, якщо перші посадові особи міста не платять за комунальні послуги. Є заборгованість попереднього власника квартири, а ви два з половиною роки не платите і шукаєте якусь ще формулу! Я вам би сказав, яку вам формулу треба!», – заявив В’ячеслав Шава.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик боргує за комуналку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Всезнайко Показати IP 28 Грудня 2014 21:02
коментар було видалено
Із Facebook Показати IP 28 Грудня 2014 21:51
«Несвоєчасна оплата відповідних комунальних послуг дестабілізує фінансовий стан місцевого господарства», - категорично зазначає Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» в своїх зверненнях до суду. І «штампує» пачками позови до несумлінних «дестабілізаторів», які дерзнули зазіхнути на фінанси ковельської громади. Нібито, справедливо – отримав послугу, то заплати за неї. Однак в світлі останніх сенсацій з місцевого владного Олімпу подібна «справедливість» виглядає горбатою, наче ніс ковельського «гаранта Конституції». Існує не одна тисяча справ, по яких за позовами ПТМ «Ковельтепло» йому видавались судові накази щодо стягнення з ковельчан заборгованих сум за комунальні послуги. Характерним є те, що часто-густо заборговані суми в рази менші боргів першого заступника Анатолія Трофимука. І період несплати, за який комунальне підприємство подає до суду пересічних боржників теж неабияк різниться від трофимукового випадку. Ось, наприклад, «відповідач користується послугами, які надає їй ПТМ «Ковельтепло» з теплопостачання квартири, в добровільному порядку їх не сплачує та на неодноразові нагадування про необхідність погасити борг не реагує, внаслідок чого заборгованість відповідача перед підприємством за період з лютого 2014 року по серпень 2014 року, станом на 01 вересня 2014 року, становить 1195,93 гривень», - йдеться в позовних вимогах тепловиків до жінки-ковельчанки по справі №159/5468/14-ц, рішення по якій прийняте судом в жовтні цього року. Що нам стверджує Основний Закон України – Конституція? Стаття 24-а гарантує, що громадяни є рівними перед законом? Що не може бути привілеїв за ознаками статі, соціального походження, майнового стану або іншими ознаками? Що рівність прав жінки і чоловіка забезпечується правовим захистом? Як би не так! Ось в Ковелі цей, нібито непорушний, конституційний принцип цинічно поруйновано: окремо взятій особі чоловічої статі, яка за майновим станом по доходах в разів зо двадцять багатша за середньостатистичного ковельчанина і займає високий соціальний статус першого заступника міського голови, надано багатотисячний незаконний привілей у своєчасній та повному обсязі платі за централізоване опалення та постачання гарячої води квартири №62 по бульвару Л.Українки 3а. «Дійсно, існувала у мене проблема, пов’язана із придбанням квартири, де я зараз мешкаю, - бідкається «нещасний» посадовець Трофимук - власник відібраної в дітей трикімнатної нерухомості в центрі міста і ще одного, задекларованого, житлового будинку. - Я не міг заплатити борг попереднього власника і Володимир Іванович (директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко) знає про це». А що ще, крім «не міг», знає Володимир Іванович? Він що, особистий аудитор Трофимука? Те, що Трофимук давній бухгалтер Кіндерів – відомо. Чи знає директор «Ковельтепло» Володимир Бойко про трофимукові підприємницькі доходи у розмірі 498 тисяч 700 гривень, про стотисячні обсяги зарплати? То чи можна з таких грошових «крихт» знайти якихось п’ять тисяч за тепло? Можна. Коли є совість. Коли ж вона відсутня, то в хід ідуть закулісні «консультації» і «формули». Однак, Бог з нею, трофимуковою совістю. Звернемося краще до нормативних документів, які зобов’язаний виконувати Трофимук - другий, після мера, чиновник у Ковелі. Щороку ковельським міським головою незалежно від каденції видаються розпорядження стосовно опалювального сезону: весною – припинити, а восени – розпочати опалення міста. Мер Кіндер – не виняток. В усіх цих щорічних його розпорядженнях зазначається, що відповідальність за початок/завершення опалювального сезону «покласти на керівника підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Бойка В.І.», якого зобов’язано застосувати «до кожного боржника передбачені законодавством і договорами заходи щодо забезпечення розрахунків за спожиту теплову енергію». А ще крім розпоряджень мера, виконкомом щороку приймаються рішення «Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період». У цих рішеннях з року в рік керівникам комунальних підприємств доручається «забезпечити суворий контроль за здійсненням проплати за використані паливно-енергетичні ресурси», хід виконання рішення в порядку контролю визначається «заслуховувати щомісячно на засіданні виконавчого комітету». А контроль за виконанням рішення покладається на… першого заступника міського голови Трофимука! Мало того, цей «неплатоспроможний» високопосадовець ще й очолює міський Оперативний штаб з координації дій по підготовці господарства та соціальної інфраструктури міста до роботи в осінньо-зимовий період!!! Оце так «координатор»! І цей злісний неплатник, що своїми діями наносить пряму шкоду комунальному підприємству міської громади ще й закидає депутату В’ячеславу Шаві: «то не ваша справа»? А чия це справа, керівників-комунальників? Ні – вони мовчать, як риба, ще й допомагають своєму «босу» не «засвітитися», складаючи незграбні відписки на депутатські звернення. Під трофимукову диктовку? Ну-ну… Характерний діалог відбувся на сесії міськради між опальним депутатом Шавою та мером Кіндером щодо його зама-боржника: В’ячеслав Шава: Олег Олексійович, то «перші» люди міста, які не платять. Вам соромно повинно бути, як міському голові, що ваш перший заступник не сплачує комунальні послуги, а ви з людей вимагаєте… Олег Кіндер: Мені соромно буде тоді, коли він не буде виконувати свої функціональні обов’язки. А в частині того, якщо вас не влаштовує те, що він чи платить, чи не платить – будь ласка, зверніться до суду. Я тут при чом? В’ячеслав Шава: Що ви все – «до суду»? Тут совість людська повинна бути! Де вона? Що ви можете вимагати від простих людей. Вам плакати треба від таких, кого ви набрали в команду. Як вважаєте, коли когось з ковельчан викличуть до суду за несплату компослуг, чи не варто боржнику взяти з собою характеристику з місця роботи або проживання? «Хороший сім’янин, відповідально відноситься до виконання посадових обов’язків за місцем роботи…», - буде достатнім аргументом не платити за спожите тепло чи вивіз сміття? Нісенітниця, скажете ви. Чому ж, он у Кіндера на найвищому рівні такі «аргументи» проходять. А ви й надалі відкладаєте останнє, аби не боргувати за квартплату? «Коли простих людей Ковельтепло кидає в суди за значно менші суми. Коли по виконавчих листах з простих боржників, часто безробітних, стягують раніше нажите майно. То чиновницька паскуда з запухлими баньками та синім носом авторитетного алкоголіка, маючи для проживання житловий будинок, чомусь напрошується "на квартиру" заставну, яку швиденько продають цьому любителю "формул". Маючи півмільйонні доходи, цей "не корумпований" чиновник-підприємець настільки "бідний", що відкладаючи гроші на банківські рахунки, тереблячи керівників-комунальників за незадовільну роботу по стягненню з населення заборгованості з спожиті компослуги, сам, му@ило, роками не платив, "консультуючись" з бойким тепловиком. Отримання роками неправомірної вигоди від Ковельтепла - незаконних переваг (відносно інших ковельчан) за спожиті послуги, це не КОРУПЦІЯ?!», - йдеться у читацькому коментарі під статтею на сучасному сайті Ковеля Важко не погодитися з таким висновком. P.S. Як стало відомо, перший заступник міського голови Анатолій Трофимук, як набувач квартири №62 по бульвару Л.Українки 3а, роками не сплачував, окрім "Ковельтепло", ще й за послуги водопостачання та водовідведення, які надаються міським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства "Ковельводоканал". Лише коли депутат В'ячеслав Шава розпочав своє депутатське розслідування щодо пихатого сановника-неплатника, коли недостойна поведінка чиновника стала надбанням громадськості, законний порядок був відновлений: наприкінці листопада зарозумілий бюрократ "зволив" нарешті укласти договір про надання комунальних послуг та оформити особовий рахунок. На цей момент, дякуючи наполегливості активного обранця громади Шави, заборгованість "фінансового "дестабілізатора" Трофимука по "воді" - відсутня...
месник Показати IP 29 Грудня 2014 07:11
Так бере приклад з Губернатора!!!
Mik (галицька миша) до месник Показати IP 29 Грудня 2014 08:07
Усi вони, здається, беруть приклад один з одного. I багатiють. А нарiд зубожiє.
вісник до месник Показати IP 29 Грудня 2014 08:37
В порівнянні з ковельським Трофимуком Гунчик школота зі своїм комунальним боргом у 900 гривень. Має заборгованість за якийсь там місяць. От ковельчанин майже три роки не платив. Оце показник! Не дотягує губернатор до рівня першого зама Кіндера. По скнарості не дотягує.
Mik (галицька миша) Показати IP 29 Грудня 2014 08:04
Спiвгромадяни! Здається, ми можемо пишатися можновладцями-боржниками!
Нововолинець до Mik (галицька миша) Показати IP 29 Грудня 2014 09:07
Пишайся!
Оля Показати IP 29 Грудня 2014 09:34
І не судять, як злочинця ні Гунчика ні цього чинуху.А простий люд судять тільки за те,що мав колись субсидію, а виявляється,що хата тещи-це вже друге житло для зятя. І соціальні служби у виді департаменту соціальної політики судять аж дим іде сусіда за те,що скрив хату тещи,яка стоїть в селі і ніхто її не купує,значить треба спалити,виходить. А інші одержують субсидії і хати мають і по дві ,три квартри в Луцьку здають квартирантам, і за кордононм працюють і субсидії мають. А тут знайшли злочинця. Отакі вислужаки працівники соціальних служб злочинець і все. Бог все бачить і ці вислужаки за це обовязково понесуть кару їм ці гроші,які вони здеруть з пенсіонера, вилізуть боком обовязково. А тут мільйонери не платять і ніхто не судить. Ото да.Поле чудес.
НІНА ЛОГІКА Показати IP 29 Грудня 2014 09:44
Хай би народ взяв на вила парочку з таких "вельмишановних громадян", за крадіжку/хабар відрубали бруку хоч одному - то боялися б. А то квартиру прихватизував, с**лота, ще й з такими заробітками ДЕРЖАВУ на****є!А чому якійсь сімї не дали можливості придбати таке житло?! О, журналітсти ВН - гарна тема журналістського розслідування - як і де взяли земельки/квартири наші можновладці Волині.
розслідування почало до НІНА ЛОГІКА Показати IP 29 Грудня 2014 10:18