USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Завтра перекриють рух центральними вулицями Луцька

3 Вересня 2015 16:48
Тимчасово зупинять рух транспорту проспектом Волі, Василя Мойсея, вулицями Винниченка та Шопена. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

З метою забезпечення безпеки руху транспорту та пішоходів під час урочистої ходи з нагоди відкриття нового навчального року, завтра, 4 вересня, з 9 години 45 хвилин до завершення руху колони перекриють руху транспорту проспектами та вулицями міста: Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Шопена.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

Луцькому міському відділу УМВС України у Волинській області доручено забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Андрій Показати IP 3 Вересня 2015 17:02
Бред!
Лучанин Показати IP 3 Вересня 2015 17:15
От так завжди - "кому війна, а кому..."! Чому менканці міста мають відчувати незручності через те що комусь захотілося просто подуріти? Та й вулиці принаймні в дужках хоча б писали як вони раніше називалися, щоб можна було б хоч якось орієнтуватися. А то розбери но де Мойсей по місту водить воїнів УПА!
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 17:26
і то повний .
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 17:48
завтра посвята в студенти
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 18:04
А,де, та улица мойсея ?
Анонім до Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 19:58
це просп. Перемоги
Андрій Показати IP 3 Вересня 2015 18:13
Краще б навчались, чим по місту соватись, а потім на пиво чи бірмікс.
дідо Показати IP 3 Вересня 2015 18:42
Майбутні працівники Варшавки будуть гордо йти містом.
99 Показати IP 3 Вересня 2015 19:25
діду вам мабуть трішки клепки бракує... діти до знань прагнуть а ви..
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Вересня 2015 20:21
Все правильно. у нас і так мало свят. Лише комунячі, бандерівські, релігійні, державні та професійні. Треба свят більше. Щоб не було так, як і убогих американців Мають лише чотири свята на рік, а тому і злидні.
Аліна Показати IP 3 Вересня 2015 23:07
Як тепер на роботу дістатися?